کنسرسیوم ایالات متحده پیشنهاد 400 میلیون پوندی وستهام را رد می کند اما پیشنهاد سوم را پیشنهاد می دهد | وستهام یونایتد


کنسرسیوم آمریکایی پیشنهاد تصاحب وستهم برای دومین بار پس از پیگیری اولین رویکرد خود با پیشنهاد 400 میلیون پوند در اواخر ماه گذشته ، پس گرفته شد.

این قابل درک است که خریداران احتمالی ، که در ورزش ایالات متحده مشغول هستند ، پس از شکست در پیشنهاد افتتاحیه 350 میلیون پوندی در ابتدای ماه آگوست ، دلسرد نشده اند. این گروه همچنان علاقه مند به خرید وستهام هستند که متعلق به دیوید گلد و دیوید سالیوان هستند و با بازگشت با پیشنهاد بالاتر قصد خود را روشن کردند.

بیشتر بخوان:  تحلیل: ممنوعیت TikTok پاکستان در مورد سانسور است نه چین

پیشنهاد دوم آنها کافی نبود تا وستهم را برای فروش وسوسه کند. اگرچه سالیوان و گلد از زمان انتقال به ورزشگاه لندن در سال 2016 شاهد سقوط ایستاده خود در کنار هواداران بوده اند ، اما متقاعد کردن آنها برای تغییر موضع خود هزینه بسیار بیشتری خواهد برد.

پیشنهاد دهندگان وارد یک دوره خنک کننده شده اند و قصد دارند قبل از اینکه در ماه آینده پیشنهاد جدید ارائه دهند ، روند تحولات را رصد کنند. یک منبع به گاردین گفته است که این گروه یک برنامه تجاری هفت ساله برای بهبود امور مالی باشگاه تهیه کرده است. وستهام که 2.5 میلیون پوند سال برای اجاره زمین خود پرداخت می کند ، در آخرین سال مالی 28.8 میلیون پوند ضرر قبل از مالیات داشته و به دلیل Covid-19 با مشکلاتی روبرو شده است.

بیشتر بخوان:  چرا شرکت ها برای آیفون قدیمی سود بالایی به شما می دهند

کنسرسیوم ، که در حال بررسی احتمال خرید استادیوم لندن است ، تصدیق می کند که انجام تصاحب کار سخت خواهد بود. یک عارضه آشکار این است که معامله ای که تحت آن وستهام به استادیوم لندن منتقل شد شامل توافق نامه ای است که اگر باشگاه قبل از مارس 2023 بیش از 300 میلیون پوند به فروش برسد ، سالیوان و گلد مجبورند 20٪ جریمه به مالیات دهنده بپردازند. بپذیرید که سالیوان و گلد ، که این باشگاه را در سال 2010 خریداری کردند ، خواهان بازگشت سرمایه خود هستند.

بیشتر بخوان:  لوری پس از مسابقات اوپن اسکاتلند این هفته از تور اروپا کنار خواهد رفت

اما مناقصه گران معتقدند اگر نتایج وستهام در ماه آینده ضعیف باشد ، گلد ، سالیوان و کارن بردی ، نایب رئیس باشگاه ، می توانند تحت فشار بیشتری قرار بگیرند. این سه نفر در اوایل سال جاری با اعتراضات ضد هیئت طرفداران مواجه شدند و به دنبال فروش اخیر گرادی دیانگانا به وست برومویچ مورد انتقاد شدید قرار گرفتند.

هیئت مدیره وستهام قول داده است که پس از ترک آپتون پارک در راس لیگ برتر به چالش بکشد. آنها از فصل گذشته که به سختی از سقوط دور بودند ، هیچ خریدی انجام ندادند و پس از شکست 2-0 مقابل نیوکاسل در بازی افتتاحیه خود ، با مسابقات دلهره آور لیگ برتر روبرو هستند. شش بازی بعدی آنها برابر آرسنال ، ولوز ، لستر ، تاتنهام ، منچسترسیتی و لیورپول است.

بیشتر بخوان:  تیتان ها از شیوع Covid-19 برمی گردند تا با صورتحساب ها روبرو شوند

منابع استادیوم لندن قدرت علاقه این گروه را زیر سوال برده و به این موضوع اشاره کرده اند که باشگاه های لیگ برتر به طور منظم از آنها س inquال می کنند. منابع کلوپ همچنین گفته اند که این گروه اثبات بودجه را ارائه نداده است.

پیشنهاد دهندگان اصرار دارند که علاقه آنها واقعی است. ارزش اولین پیشنهاد آنها بر اساس پیشنهاد 300 میلیون پوندی تصاحب نیوکاسل توسط یک کنسرسیوم به رهبری عربستان سعودی بود ، به علاوه 50 میلیون پوند اضافی به دلیل موقعیت وستهم در لندن. سالیوان ، صاحب اکثریت سهام 51.5٪ ، پیشنهاد را رد کرد.

بیشتر بخوان:  Google در حال به روزرسانی نقشه ها است تا نشان دهد Covid در منطقه شما چقدر بد است

سالیوان اظهار داشت که علاقه ای به فروش ندارد و احتمال سرمایه گذاری پیشنهاد دهندگان در سهام اقلیت را مطرح کرد اما کنسرسیوم فقط در ازای سود کنترل کننده فروش جزئی را در نظر خواهد گرفت.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y5umlcqk
is.gd/FE47pb
shrtco.de/ASnpp
clck.ru/Qrrg9
u.nu/65d2v
ulvis.net/ohi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

Stanton پس از از دست دادن 32 بازی توسط Yankees فعال شد

س سپتامبر 15 , 2020
نیویورک (AP) – جیانکارلو استنتون روز سه شنبه توسط نیویورک یانکی فعال شد و قرار بود پس از از دست دادن 32 بازی به دلیل کشیدگی همسترینگ سمت چپ ، در محل مشخص شده شروع کند. نیویورک این حرکت را قبل از شروع بازی مقابل تورنتو انجام داد. Yankees همچنین […]