کوری پری ، برنده دو عنوان ، ستاره های دالاس را در فینال جام زنده نگه می دارد | ورزش


بیش از یک دهه از قهرمانی کوری پری در جام استنلی به عنوان یک بازیکن جوان گذشته بود و سال ها پس از شکست جو پاولسکی در دو پیروزی ، ریش خاکستری دیگر آماده نیست حباب را ترک کند و یک فرصت قهرمانی دیگر را رها کند.

پاولسکی در دقیقه 6:45 از سمت چپ روی تخته مساوی قرار گرفت ، در موقعیت اول قرار گرفت تا یک ضربه در وقت اضافه مهار کند و گل دوم پری در این دیدار در وقت اضافه دو برابر شد تا ستارگان دالاس برتری 3-2 برابر خلیج تامپا را بدست آورند و بازی را تحمیل کنند. 6 در فینال جام استنلی.

بری گفت یکی بگیر. “ما اینجا شروع به ساخت و ساز می کنیم و فکر می کنم کار خاصی را شروع می کنیم.”

بیشتر بخوان:  Heads Bills به زمین می رود در حالی که Mahomes رکورد دیگری از NFL را ثبت می کند | NFL

آنتون خودوبین 39 سیو را نجات داد و پیروزی 9:23 پری در نیمه دوم راهی برای بازخرید سوپراستارها بود در شبی که OTV را در یک ضربه پنالتی مشکوک از دست دادند در حالی که تامپا بای در مسابقه قدرتمندی که پس از آن به ثمر رسید. ششمین بازی دوشنبه شب.

پاولسکی 36 ساله و بری 35 ساله شش هدف آخر را برآورده کردند.

هاکی زیادی به خاطر یک بازی جوان بودن.

تایلر سگوین از مرکز All-Star گفت: “با نحوه بازی آنها ، من نمی دانم که آیا می توانید آنها را افراد پیر بنامید.” “به نظر می رسد آنها بهترین استقامت را برای همه ما دارند. جو به گلهای دیررس خود ادامه می دهد و پری بازی فوق العاده ای انجام داد.”

وقتی آندره سیکیرا در اواسط ضربه اول مانع از شوت شد ، ستاره ها با وجود سقوط به 5 مدافع نیمه سازمان یافته ، زنده ماندند. Sekera برای سومین بار بازگشت ، عملکرد جسورانه ای که ممکن است تیمی را نجات دهد که به نظر می رسید با دود کار می کند.

بیشتر بخوان:  بازی Giants-Padres پس از آزمایش مثبت COVID-19 به تعویق افتاد

ریک باونس ، مربی ستارگان گفت: “این رقابت را به شما نشان می دهد.” “من برای بازگشتش اعتبار زیادی به او می دهم. این سخت بود.”

ستاره ها وقت زیادی برای جمع آوری مجدد در باخت جمعه شب خود نداشته اند ، نه اینکه NHL اولین بازی های متوالی فینال خود را از سال 2009 و فقط بار دوم از اواسط دهه 1950 برنامه ریزی کرده است. در شبی که این دو تیم گاهی اوقات خسته به نظر می رسیدند ، سوپراستارها توانستند به خوبی با یک حریف سالم برخورد کنند.

بیشتر بخوان:  دیو رابرتز داجرز از مصاحبه ESPN با جاستین ترنر راضی نیست

ویکتور هیدمن ، رعد و برق گفت: “آنها تیم خوبی هستند.” “آنها مقاومت کرده اند.”

پاولسکی راه را پیش گرفت. در فینال برای دومین بار در زندگی حرفه ای خود پس از باخت در سال 2016 با سان خوزه ، او 24 ساعت بعد با زدن ریباند نادر مجاز آندره واسیلیفسکی عملکرد خود را در پنجمین بازی با ارائه دهنده فصل به ثمر رساند.

مربی تیم تامپا بی جان جان کوپر موقعیت خود را در حال حاضر با فینال کنفرانس شرقی مقایسه کرد وقتی که وقت اضافی را به جزایر نیویورک در بازی پنج از دست داد. لایتنینگ سریال را در ساعت شش به پایان رساند و سعی می کند دوباره این کار را انجام دهد.

کوپر گفت: “ما قبلاً این احساس را داشتیم.” “ما احساس کردیم این سوزش است و سپس برگشتیم.”

بیشتر بخوان:  پوگاکار در مرحله 15 تور دوفرانس پیروز شد ، روگلیچ همچنان برتری خود را حفظ کرد

پاولسکی احساس کرد که قبل از کوتاه آمدن به ششمین مسابقه فینال 2016 با کوسه ها بدتر است. بری او را در سال 2007 حلقه جام آنامهای آناهیم ، که دوره حرفه ای هاکی او بود ، به دالاس آورد.

بری گفت: “من بچه کوچکی بودم که در 22 سالگی به لیگ آمدم و شانس پیروزی را داشتم.” “اما ما اینجا هستیم ، پس از 13 سال و ما این فرصت را داریم که با این گروه انجام دهیم.”

با تشکر از او و پاولسکی که اکنون با بیشترین گل این فصل پس از فصل با برایدن پوینت از خلیج تامپا برابر شده است و امتیاز 13 را به خود اختصاص داده است. وی همچنین با 61 گل رکورد گلزنی در پلی آف یک آمریکایی را به نام خود ثبت کرد.

بیشتر بخوان:  رئیس هیت پت رایلی پس از اظهار نظر ستاره عقب نشینی می کند

پاولسکی گفت: “ما بهبود خواهیم یافت.” “ما در 24 ساعت گذشته هاکی زیادی بازی کرده ایم و از آن لذت می بریم. هنوز آماده نیستیم که به خانه برویم.”

تیم تامپا بی در نیمه سوم نتیجه 2-1 را به ثمر رساند و فقط در سومین بار در مسابقات تک گل این فصل از فصل شکست خورد. اکنون رعد و برق باید بفهمد که چگونه یک رگه خطرناک خطرناک در دالاس به رهبری پاولسکی ، در کنار پری مهار شود.

سوال دیگر سلامتی رایان مک دونا ، مدافع رعد و برق است که پس از یک ضربه بزرگ در اولین بار از خواب بلند شد. تقریباً در همان زمان بود که پاولسکی برای ادامه مسابقه شوت پوئنت را مهار کرد.

بیشتر بخوان:  Cowboys 'Lamb برترین همکلاسی های هفته 1 است

هیچ کس این سری را جلوتر از خدوبین که تیم مانع او در اوایل یانی گورد از نزدیک برخورد می کرد ، فقط ابتدای بازگشت به فرم پس از اجازه دادن 13 گل در سه مسابقه گذشته بود.

خدوبین که بیش از 34 بازی متوالی در کارنامه خود در لیگ ملی هاکی داشته است ، به دروازه بان جف ریز گفت که می خواهد در نیمه دوم از پست دفاع به دفاع در تور دروازه حضور داشته باشد. دالاس را زنده نگه داشت

Bowness گفت: “ما بدون Dobby اینجا نیستیم.” “او آن توپ را می خواست. او این دیسک را می خواست. او می خواست در آن تور باشد.”


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y5agr4vb
is.gd/CuimZR
shrtco.de/bfhWT
clck.ru/R69pu
u.nu/-xw24
ulvis.net/tQX

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مسابقه NL تا آخرین روز - و شاید حتی دوشنبه

ی سپتامبر 27 , 2020
نگاهی به آنچه امروز در رشته های اصلی اتفاق می افتد: – بیایید درستش کنیم سنت لوئیس ، میلواکی ، سانفرانسیسکو و فیلادلفیا همه در آخرین روز از فصل عادی وارد رقابت می شوند و برای دو مکان پس از فصل رقابت می کنند و بزرگترین مسابقه روز حول محور […]