گاوها با قراردادی چهار ساله بیلی دونووان را به عنوان سرمربی به خدمت گرفتند


بیلی دونووان مدت زیادی است که بیکار نیست. این تیم روز سه شنبه اعلام کرد که پس از توافق مشترک برای ترک سمت خود به عنوان سرمربی اوکلاهاما سیتی تندر ، دونووان توافق کرده است که مربی شیکاگو بولز شود. این معامله چهار ساله است و ارزش آن 24 میلیون دلار شمال است به گفته شمس شارانیا از ورزشکار. گاوها اخیراً رئیس جدید عملیات بسکتبال ، مدیر عامل سابق دنور ناگتس ، آرتوراس کارنیسواس را استخدام کردند ، بنابراین دونووان اصلاحات سازمانی را انجام می دهد و به گاوها مربی با تجربه سطح بازی بالا و سابقه پیشرفت در دانشگاه فلوریدا می دهد.

بیشتر بخوان:  Newsom: دستورالعمل های دولت مانع بازی Pac-12 نمی شود

کارنسوفاس در بیانیه ای گفت: “ما خوشحالیم که از بیلی و خانواده اش در شیکاگو بولز استقبال می کنیم. موفقیتی که او در دوران مربیگری خود کسب کرده او را در سطح متفاوتی قرار می دهد.” “ما احساس می کنیم که توانایی او در کمک به بازیکنانش به صورت فردی و جمعی به توانایی های بالقوه خود کمک خواهد کرد. چه به عنوان بازیکن و چه به عنوان مربی ، او در هر کجا که حرفه اش هدایت شده است پیروز شده است و امیدواریم که در اینجا در شیکاگو ادامه یابد.”

بیشتر بخوان:  خولیو اوریاس پس از اولین بازی بد در پیروزی داجرز برتری دارد

اشتغال همچنان از دریچه خروج دونووان در شهر اوکلاهما غافلگیر کننده است. گزارش شده است که عزیمت وی ​​بر اساس عدم اطمینان در مورد آینده آنها بود ، و احتمال بازسازی نیز وجود دارد. گفته می شود که تندر قبل از فصل به Donovan پیشنهاد تمدید دو ساله داد ، اما او این کار را رد کرد و با احتمال زیاد تجارت کریس پل ، Donovan تصمیم گرفت بازار را آزمایش کند و ببیند که چه چیزی را پیدا می کند. حالا او باید در یک شرایط تقریباً مشابه با یک تیم مهمانی بگذارد.

بیشتر بخوان:  هفته 2 فوتبال فانتزی شروع "Em & Sit" Em: گیرنده گسترده

گاوها از استعدادهای جوان زیادی در Coby White ، Zach LaVine ، Lauri Markkanen و Wendell Carter برخوردار هستند ، اما آنها در پیش نویس NBA در مرحله چهارم در حال انتخاب چهارم هستند و باید تلاش کنند تا در یک کنفرانس شلوغ شرقی به سرعت وارد دوره پس از فصل شوند. در حالی که گاوها با آن کنار می آیند ، هنوز در میانه مراحل بازسازی قرار دارند ، اما شیکاگو هنوز هم موفق شده است که دانووان را متقاعد کند که علی رغم سالهای بالقوه نابالغ ، این کار را به عهده بگیرد.

بیشتر بخوان:  براکت پلی آف NBA 2020: برنامه تلویزیونی ، به روزرسانی امتیازات و نتایج ، زمان شروع ، پخش مستقیم برای هر سری

دونووان در بیانیه ای گفت: “من می خواهم از جری ، مایكل ، آرتوراس و مارك تشكر كنم كه به آنها فرصتی برای مربیگری شیكاگو بولز دادند. من همچنین می خواهم از آنها بخاطر وقت و تلاشی كه در این فرآیند استخدام انجام دادند تشكر كنم. من از همكاری با آرتوراس خوشحالم كه در حال كار هستیم. با هم به نام این تعالی تاریخی ،” .

طبق گفته آدریان ویناروفسکی از ESPN ، دونووان به محض ترک رعد و برق سخت مورد تعقیب شیکاگو قرار گرفت. در همین حال ، اوکلاهما سیتی همچنان به دنبال یک جانشین است. فیلادلفیا ، نیواورلئان ، هوستون و ایندیانا نیز همچنان به دنبال مربیان جدید هستند. با خروج دونووان از بازار ، رقابت برای چند مربی باسابقه باقیمانده رکوردهای ثابت شده برنده اکنون دشوارتر خواهد شد.

بیشتر بخوان:  مادر مربی میهن پرستان ، بیل بیلیک ، ژانت ، در سن 98 سالگی درگذشت
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y6korfyb
is.gd/pOqV17
shrtco.de/6IMf2
clck.ru/R3d5b
u.nu/rvikt
ulvis.net/6sI

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آنتونی دیویس ، لبران جیمز ، لیکرز به سختی ناگتس را شکست دادند

پ سپتامبر 24 , 2020
لیکرز در سومین تجربه خود در این فصل ، سرانجام در اولین مسابقه از سری پلی آف پیروز شد. آنها پس از باخت در دیدار افتتاحیه خود به Portland Trail Blazers و Houston Rockets ، قبل از پیروزی در این سری 4-1 ، در اولین مسابقه فینال های کنفرانس غربی […]