گاوچرانها دو امتداد محکم ، تکل و QB برای تمرینات دارند


ارزیابی استعداد یک تلاش تمام وقت در NFL است. حتی اگر کابوی ها مصدومیت نداشته باشند که بلیک جاروین ، لیتون وندر اش و کام اروینگ را در افتتاحیه یکشنبه شب از زمین خارج کنند ، بازهم انتظار می رود که این تیم لاستیک های برخی از نام های جدید را در این هفته لگد بزند.

با توجه به پارگی ACL در پایان فصل و شروع بلیک جاروین ، تعجب آور نیست که یک زن و شوهر دیگر را در لیست تمرین باشگاه ببینید. نگاهی به تکل برای عمق خط حمله همیشه هوشمندانه است ، به خصوص پس از اینکه داک پرسکوت سه بار در لس آنجلس اخراج شد. هیچ خط بانی وجود ندارد که امتحان کند ، بنابراین به نظر می رسد دالاس راضی است که با کسانی که بدست آورده اند رول شود. اما آنها از نزدیک و شخصی به یک بازیکن خط دفاع با ادعای بی نظیر شهرت نگاه می کنند.

بیشتر بخوان:  هیگاشیوکا به 3 مورد از 7 نیروی انسانی یانکس در 13-2 بازی در مقابل بلو جیز برخورد می کند

اریک سووپ به احتمال زیاد آشنا ترین گروه است. وی پس از ورود به لیگ به عنوان بازیکن آزاد و بدون مجوز در سال 2014 به چهار تیم وابسته شده است. دانشگاه میامی به مدت 5 فصل با کلتز بازی کرد و در سال 2018 سه مسابقه را تجربه کرد. از آن زمان ، Swoope یک روز کار خود را با مقدسین ، یک اقامت دو ماهه در اوکلند و یک هفته اقامت در سانفرانسیسکو.

Cheyenne O’Grady توپ دانشگاهی را در آرکانزاس بازی کرد و از سال 2016 تا 2019 85 پاس دریافت کرد و 11 تاچ داون به دست آورد. پایان محکم تیم Razorbacks را در نوامبر سال بزرگ سالگی اش ترک کرد و در آوریل دست کم گرفت.

بیشتر بخوان:  جوکوویچ می گوید که او به طور پیش فرض "درس بزرگی" از US Open آموخته است

تهاجم تهاجمی جارد ولدهیر انتخاب سوم دور توسط Raiders در سال 2010 بود. پس از چهار سال نقره ای و سیاه ، او چهار فصل دیگر را با کاردینال ها گذراند. او 12 بازی را در سال 2018 به عنوان دنور برونکو آغاز کرد. پس از امضای قرارداد یک ساله برای بازی در نیوانگلند در سال 2019 ، ولدهیر یک هفته بعد از فوتبال کناره گیری کرد ، اما تصمیم خود را تغییر داد و اواخر فصل گذشته از طرف گرین بی مدعی شد.

کوارتر جالن مورتون یک بازیکن آزاد و بدون مجوز از Prairie View A&M بود. او با Packers امضا کرد ، اما در اوایل ماه اوت آزاد شد. در حالی که به نظر می رسد ثبات معابر دالاس پر است ، مورتون شاید فقط برای اندازه گیری قدرت قابل توجه بازوی خود ارزش دیدن داشته باشد.

بیشتر بخوان:  آلن ایورسون هنوز طرفدار شوخی های تایرون لو نیست

طبق بیوگرافی وی ، مورتون – که دارای مدرک مهندسی مکانیک است – می تواند یک فوتبال 100 متری پرتاب کند.

وی گفت: “آخرین باری که من این کار را کردم اواخر ژوئیه قبل از اردو بود.” Sports Illustratedبیل هوبر در تابستان خود در خلیج گرین. “من مثل” بله ، من از فصل احساس خوبی دارم. حس خوبی در موردش دارم. از این بابت احساس خوبی دارم زیرا قدرت بازوی خود را می دانم. من قبلا بیس بال بازی می کردم. من نوع تهویه را برای حفظ فرم و ادامه آن می دانم. من آرون راجرز را دیده ام که توپ را تکان می دهد و توپ 75 می شود. من فقط می توانم تصور کنم که اگر چند ضربه بزند و آن را رها کند ، چه کاری انجام می داد. “

بیشتر بخوان:  تیم کیفیس با امتیاز بالا می سی سی پی هرگز کسل کننده نیست

کابوی ها هر چهار بازیکن را فقط برای امتحان آوردند. این رویا ممکن است فقط برای یک تمرین دوام بیاورد یا اینکه دعوت بتواند به یک تیم تمرین منجر شود. و سپس چه کسی می داند؟

این مقاله را دوست دارید؟

برای دریافت خبرهای ایمیل Cowboys Wire ثبت نام کنید تا هر روز صبح داستانهای برتر ما را در صندوق ورودی خود دریافت کنید

خطایی رخ داده است

لطفاً آدرس ایمیل خود را دوباره وارد کنید.

از ثبت نام شما سپاسگزاریم!

اکنون هر روز داستانهای برتر Cowboys Wire را مستقیماً در صندوق ورودی خود دریافت می کنید.

بیشتر بخوان:  "ما هر وقت با او بازی کردیم بسیار با او دردسر داشتیم"


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yyo5w9an
is.gd/5n6YO8
shrtco.de/FrCkm
clck.ru/Qt56c
u.nu/hqyb-
ulvis.net/9IG

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

هفته 2 فوتبال فانتزی شروع "Em & Sit" Em: گیرنده گسترده

پ سپتامبر 17 , 2020
Watch Now: Name That Player: Wide Receiver (2:18) You never want to overreact to one bad week in Fantasy Football, but that’s especially true at wide receiver. Because there are usually at least three on the field at any given time and they don’t have control over whether they’ll get […]