گرما در مقابل لیکرز: میامی پس از دویدن بی سابقه به فینال NBA 2020 ، دلیلی ندارد که سر خود را آویزان کند


پس از نزدیک به 100 روز در حباب NBA ، میامی هیت با دست خالی اورلاندو را ترک می کند. میامی حتی دو بازی نبردی شجاعانه انجام داد ، اما در نهایت نتوانست در یک سری فینال های بی سابقه مقابل لس آنجلس لیکرز به رهبری لبران جیمز مقاومت کند.

اگر بام آدبایو و گوران دراگیچ همیشه سالم بودند اوضاع طور دیگری رقم می خورد ، اما آنها نبودند و در مقابل ، هیت نمی توانست به هدف نهایی خود برای کسب عنوان قهرمانی برسد. اگرچه این هدف برآورده نشد ، تیم Hit نباید هنگام بازگشت به South Beach سر خود را آویزان کند. در عوض ، آنها باید اورلاندو را با سر بلند بالا ترک کنند.

بیشتر بخوان:  خبیب نورماگومدوف علاقه ای به سریال های تلویزیونی واقعیت با کنر مک گرگور ندارد

هیت در طول حضور خود در کنفرانس شرقی تا ششمین حضور در تاریخ حق رای دادن ، انتظارات را نادیده گرفت ، احتمالات را پشت سر گذاشت و برخی از تاریخ های لیگ را ثبت کرد. پس از غلبه بر پیسرز ایندیانا در اولین دور از دوره پس از فصل ، شکست شماره یک میلواکی باکس در دور دوم ، و شکست دادن بوستون سلتیکس در فینال کنفرانس ، هیت به عنوان اولین پنجم در تاریخ لیگ شناخته شد که به آن دست یافت. به فینال این به خودی خود دلیلی بر افتخار تیم هیت به آنچه در این فصل بدست آورده اند است. آنها سقوط کنندگان نهایی بودند و تا آخر جنگیدند. در آینده ، آنها می توانند آنها را به عنوان آخرین نمونه از تیمهایی که در واقع یک تور آبخیز عمیق هستند ، در نظر بگیرند.

بیشتر بخوان:  هرناندز: ترغیب داگرها که زمانی نیرویی بود ، ناگهان به یک مشکل تبدیل شد

در واقع هیچ کس انتظار نداشت که هیت به عنوان رقیب قانونی مسابقات با شروع فصل شروع شود. وقتی صحبت از کنفرانس کنفرانس شرقی شد ، به نظر می رسید که تقریباً هر تیم دیگری قبل از میامی ذکر شده است. یا بالاخره سال باکس ها خواهد بود ، یا سیکسرز با ظاهر جدید یا قهرمانان راپتورز از قاره شرق صعود خواهند کرد. گرما یک فکر بعدی بود. در اکثر فصل نیز همینطور ماند – حتی وقتی میامی نشان داد که می تواند بسکتبال بالایی را در دو سر زمین بازی کند – و حتی در دوره بعد از فصل.

بیشتر بخوان:  سرنوشت فصل فوتبال Pac-12 روز پنجشنبه مشخص خواهد شد

به نظر می رسد طرفداران NBA منتظر افتادن Hit بودند. آنها در مقابل باکس یا سلتیکس مورد علاقه نبودند. طرز تفکر مشترک این بود که تیمی با یک ستاره منحصر به فرد در جیمی باتلر قطعاً نمی تواند پا به پا شود با تیم های پر ستاره که در صحنه لیگ پراکنده شده اند. سر و صدای بیرون هرگز گرما را مختل نمی کند ، زیرا آنها اعتماد به نفس داخلی را حفظ می کنند. آنها سخت بازی کردند ، به خوبی آموزش دیده و عملکرد عالی داشتند.

آنها ممکن است فقط یک ستاره ساقی واقعی داشته باشند ، اما عوامل اصلی دیگری نیز دارند و آنها تعریف واقعی تیم بودند. در هر شب خاص ، بازیکن دیگری می توانست آن را هدایت کند ، خواه سه امتیاز سه گانه دبل از باتلر باشد ، یا نزدیک 40 امتیاز از تایلر هیرو ، یک خروج سه امتیازی هفت امتیازی از دانکن رابینسون ، یا 20 امتیاز ، 10 ریباند دو برابر آدبایو شاید آنها در اوایل فصل به اندازه برخی از رقبای اصلی خود روی کاغذ عالی به نظر نرسیدند ، اما وقتی صحبت از فصل 2019-2020 شد ، گرما کاملاً بزرگتر از مجموع قطعات بود.

بیشتر بخوان:  فوق ستاره UFC به ناک اوت خیره کننده خواکین باکلی واکنش نشان می دهد

به ویژه باتلر ، باید به عملکرد خود در فینال افتخار کند. میامی دان دومین و سومین بازیکن برتر او در آدبایو و دراگیچ در بیشتر قسمت های سریال بود و باتلر این تیم را کاملاً روی پشت خود داشت. بدون تلاش تایتانیک او ، احتمالاً هیت در لس آنجلس در طول سریال مقابل لیکرز جارو می شد ، باتلر با میانگین 26.2 امتیاز ، 9.8 پاس گل ، 8.3 ریباند و 2.2 سرقت در 43 دقیقه در هر اجرا. او در فینالها یک ، اما دو ، بیش از 35 امتیاز سه امتیازی نداشت و در این راه با لبرون پا به انگشت رفت – کاری که تعداد بسیار کمی می توانستند انجام دهند.

بیشتر بخوان:  اشعه در مقابل Astros: پخش مستقیم ALCS Game 2 ، کانال تلویزیونی ، پیش بینی ، احتمال ، تماشای آنلاین مقدماتی MLB

به عنوان یک سازمان ، Heat دارای سه بنر آدرس است که در American Airlines Arena آویزان شده است ، بنابراین آنها در شادی پیروزی های اخلاقی نیستند. اما ، در حالی که لبرون و لیکرز بر عناوین اصلی تسلط خواهند یافت ، اما راهپیمایی هیت در اورلاندو شایسته شناخت است ، حتی اگر به پرچم چهارم منجر نشود. راه آنها به فینال بی سابقه و الهام بخش بود و آینده آنها بسیار درخشان به نظر می رسد ، به ویژه اگر در نهایت بتوانند استعداد درجه یک دیگری را به عنوان هسته اصلی خود اضافه کنند.

بیشتر بخوان:  PGA DFS ، US Open 2020: DraftKings بهینه ، انتخاب گلف Fanasy روزانه FanDuel ، مشاوره ، استراتژی

فصل کاملاً مطابق انتظار تیم هیت به پایان نرسید ، اما آنها تقریباً از هر انتظار دیگری فراتر رفتند ، اگر انتظار خود را نداشتند و آنچه را که می توانستند در اورلاندو بدست آورند نباید زود فراموش کرد.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yxd8f9xr
is.gd/77a4CU
shrtco.de/6PeB8
clck.ru/RLuyS
u.nu/o5fwu
ulvis.net/QsKH

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

چرا مطابقت همیلتون با سوابق شوماخر بسیار زیاد است

د اکتبر 12 , 2020
1:53 PM ET لارنس ادموندسون نزدیک ویرایشگر F1 • در سال 2009 به ESPN پیوست• روزنامه نگار معتبر FIA از سال 2011 نیت ساندرز نزدیک F1 Associate Editor • قبلاً در اتحادیه راگبی و Superbikes انگلیس کار می کرد • فارغ التحصیل تاریخ از دانشگاه ردینگ• در فوریه 2014 به […]