گروهی که تحریم فیس بوک را بر عهده داشتند با اقدامی جدید بازگشتندگروه های حقوق مدنی از جمله لیگ ضد افترا (ADL) و NAACP ، از جمله موارد دیگر ، از شرکت ها و کاربران پررنگ می خواهند که پست در اینستاگرام را که متعلق به آن است متوقف کنند. فیس بوک (FB)، این چهارشنبه در اعتراض به نحوه برخورد با نفرت توسط شرکت مادرش و اجازه دادن به سیاستمداران در تبلیغات سیاسی دروغ می گوید.
گروه ها با اعلام کمپین صبح روز دوشنبه ، بر عدم موفقیت فیس بوک در حذف صفحه ای که آمریکایی های مسلح را ترغیب کرد به خیابان های کنوشا ، ویسکانسین ، پس از تیراندازی جیکوب بلیک ترغیب شوند ، پرداختند.

این گروه ها ، که به عنوان کمپین “توقف نفرت برای سود” کار می کنند ، بخشی از ائتلافی هستند که شامل “رنگ تغییر” ، “مطبوعات آزاد” و “ائتلاف رسانه های ملی اسپانیایی” (NHMC) و برخی دیگر نیز می باشد.

بیشتر بخوان:  توزیع کنندگان اضطراری با طرفداران QAnon درگیر ادعاهای جعلی در مورد آتش سوزی در اورگان هستند

این گروه گفت: “سازمان های ما و همچنین سایر متخصصان سال ها است که در مورد مشکل گروه ها و افراد خطرناک و بالقوه خشن که از فیس بوک استفاده می کنند ، به فیس بوک هشدار می دهند. اما بارها و بارها آنها قادر به گوش دادن نیستند.”

آنها افزودند: “در پاسخ به ادامه نقش فیس بوک در تضعیف دموکراسی و تفرقه افکنی ، از افراد خواسته می شود که اینستاگرام را به مدت یک روز مسدود کرده و یک سری پیام های هماهنگ را به صورت هماهنگ در حساب های شبکه های اجتماعی خود در این هفته قرار دهند.”

بازیگر ساشا بارون کوهن ، که منتقد سرسخت فیس بوک و مدیر عامل آن مارک زاکربرگ بوده و با Stop Hate for Profit کار می کند ، روز دوشنبه توییت کرد که او روز چهارشنبه در میان کسانی است که حساب های اینستاگرام خود را “مسدود” می کنند.
منبع: حافظ استدیو

بیشتر بخوان:  بهترین MLB بهترین داجرز به NLCS 14 پس از پیروزی 12-3 برای جابجایی Padres

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

نواک جوکوویچ با انتقام جویی و قبول پیش فرض خود از US Open | جوکوویچ نواک

د سپتامبر 14 , 2020
نواک جوکوویچ می گوید که او به عنوان پیش فرض خود از مسابقات US Open پذیرفته است ، اما او می فهمد که این مدت طولانی به او می چسبد زیرا او آماده می شود تا این هفته در مسابقات Open Italian در رم به مسابقات برگردد. جوکوویچ پس از […]