گزارش تور دوفرانس هیچ مثبت در دور جدید آزمایش های ویروس کرونا وجود ندارد


تور دو فرانس هفته آخر خود را در روز سه شنبه آغاز کرد ، با بیش از 500 مایل مسابقه باقی مانده و تنها 40 ثانیه رهبر را از نزدیکترین تعقیب کننده خود جدا کرد.

این رشته در حال حاضر 15 مرحله را طی کرده است ، تقریباً 1650 مایل پیموده و 20 دوچرخه سوار را از دست داده است ، با وجود نگرانی های اولیه مبنی بر اینکه این مسابقه می تواند باعث ایجاد امواج جدیدی از عفونت در کشوری شود که در هفته های اخیر شاهد افزایش موارد است . روز سه شنبه ، تور اعلام کرد که 785 آزمایش دیگر – که در روزهای یکشنبه و دوشنبه روی موتورسواران ، اعضای ستاد 22 تیم و مسئولان مسابقه انجام شده است – همه منفی بوده اند.

با این وجود دقیقاً مثل همیشه تجارت نشده است. طرفداران تور در حاشیه جاده کمیاب ترند و عکس های سلفی و خودنویس ممنوع است. سوارکاران به محض عبور از خط پایان ، ماسک می زنند و در یک فضای محدود کار می کنند ، هرچند که این مساله بی خطر نبوده است: هفته گذشته ، کریستین پرودوم ، مدیر مسابقه ، به همراه چند نفر از اعضای تیم ، از نظر ویروس کرونا مثبت بود. .

بیشتر بخوان:  دل هریس جایزه دستاورد چاک دالی 2020 را اهدا کرد

اما در بیشتر موارد ، به نظر می رسد پروتکل های سختگیرانه ای که برای ایمن نگه داشتن نسخه 2020 به کار رفته اند ، در حال کار هستند. و در غیاب درام ویروسی ، بیشتر توجه به کسانی که در موتورسیکلت خود عالی هستند – یا در تلاش هستند – معطوف شده است.

پریموز روگلیچ از اسلوونی از تیم جامبو ویسما در این مسابقات پیشتاز است ، اما دوست خوب و هموطنش تادج پوگاکار از تیم امارات پس از پیروزی در مرحله پانزدهم یکشنبه تنها 40 ثانیه عقب است. لنارد کامنا از آلمان در مرحله شانزدهم سه شنبه به پیروزی رسید ، بسیار بالاتر از لیدرها ، که – توسط هم تیمی هایشان محافظت می شود – از امنیت نسبی جلوی بسته اصلی مراقب یکدیگر بودند.

بیشتر بخوان:  کارولینای پانترز 2014 بیشتر فصل را به خود اختصاص داد

در حالی که شش مرحله قبل از ورود به شانزه لیزه در روز یکشنبه باقی مانده است ، Roglic و Pogacar این هفته برای پیراهن زرد به آلپ فرانسه می روند ، از جمله در یک مرحله مورد انتظار روز چهارشنبه با یک کوهپیمایی دلهره آور تا انتها در نزدیکی شهر اسکی مریبل که هرگز در مسیر تور ظاهر نشده است. پرودوم در مورد سرهنگ د لا لوزه گفت: “این بی سابقه است.” بسیاری انتظار دارند سرنوشت مسابقه در آنجا بسته شود.

پوگاکار در این هفته گفت که استراتژی او این است که سعی کند فاصله روگلیچ را در کوهستان کاهش دهد و سپس سعی کند پیراهن زرد را در دادگاه تایم روز شنبه بدست آورد. او روز یکشنبه در دو سرعت Roglic را شکست داد و در مسابقات قهرمانی تایم تریل اسلوونی در اوایل سال جاری پیش از او به پایان رسید.

بیشتر بخوان:  Riley HR در جایگاه نهم پس از Dodgers در بازی افتتاحیه مسابقات قهرمانی NLCS با نتیجه 5-1 Braves را شکست داد

پوگاکار گفت: “سناریوی عالی این است که آن را عصر آخرین محاکمه زمانی انجام دهیم اما ما در یک دنیای واقعی زندگی می کنیم.” “اگر فرصتی برای استفاده از آن وجود داشته باشد ، من سعی خواهم کرد.”

تا روز یکشنبه ، برنده سال گذشته ، ایگان برنال ، سوم بعد از روگلیچ و پوگاکار بود. اما ستاره کلمبیایی زمین خود را از دست داد و در مجموع به سیزدهم سقوط کرد و فرصت های خود را ترک کرد یا به عنوان قهرمان تور تکرار شد – یا حتی روز یکشنبه روی تریبون جوایز در پاریس صعود کرد – تقریباً وجود ندارد.

بیشتر بخوان:  ریس با نتیجه 5-2 آستروس را شکست داد و در یک پیروزی قهرمانی جهان حرکت کرد

برنال روز یکشنبه به خبرنگاران گفت: “سوارکاری وجود دارد که از من قویتر است و ما باید آن را بپذیریم.” وی افزود: “من هیچ قدرتی نداشتم.” “من پاهایی نداشته ام.”

هنوز هم ، برنال ، اولین کلمبیایی (و اولین آمریکای جنوبی) که برنده تور شد ، گفت که به احترام مسابقه بهترین تلاش خود را می کند. روز یکشنبه ، او تصویری از خودش را منتشر کرد که در حال درد گرفتن است در حساب توییتر خود. وی به فرانسه نوشت: “زنده باد تور”.

تور دوفرانس ابتدا در ماه ژوئیه برنامه ریزی شده بود ، اما به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد. برگزارکنندگان سعی کرده اند با نگه داشتن اتومبیل های مسابقه در اصطلاح حباب ، نسخه هر سال را حفظ کنند ، زیرا هر سوار قبل و بعد از هر مرحله باید ماسک صورت داشته باشد ، و اعضای کارکنان دستور دادند همان کاری را انجام دهند که حتی با هم در اتومبیل سوار شوند گلوله را همراهی کنید.

بیشتر بخوان:  Fastballs and Homers: Braves برنده یک آرشیو پلی آف پلی آف هستند

پزشکان تیم مجبور شده اند لیست چک های بهداشتی روزانه را برای هر سوارکار و کارمند تکمیل کنند تا در صورت بروز علائم احتمالی عفونت بتوان آنها را جدا کرد. Prudhomme ، مدیر مسابقه ، فقط پس از منزوی کردن خود و آزمایش منفی مجاز به بازگشت در روز سه شنبه بود.

علاوه بر سقوط برنال در روز یکشنبه ، یکی دیگر از شگفتی های امسال عملکرد ضعیف سوارکاران فرانسوی بود که چندین نفر از آنها مورد علاقه پیراهن زرد یا سکو بودند. در آغاز مرحله سه شنبه ، در بین 10 نفر برتر یک فرانسوی نبود.

بیشتر بخوان:  تیم های ویژه ، دفاع بدون شکست Spark Liberty ، 40-7

یکی از علاقه مندان فرانسوی ، رومن بارنت ، پس از ضربه مغزی در یک تصادف از کار خود کنار رفت و دیگری ، تیبو پینو ، در روز اول سقوط کرد و به نظر نمی رسید هرگز بهبود یابد. او وقتی در مرحله 8 عقب ماند ، بیش از 25 دقیقه در یک روز از دست داد و امید خود را برای پیروزی از دست داد و گفت که تنها هدفش این است که مسابقه را به پایان برساند.

وی هفته گذشته پس از کنار کشیدن از مشاجره گفت: “تور تمام نشده است.” “من هرگز به ترک فکر نکردم.”
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y5lwshyx
is.gd/dwTe06
shrtco.de/NSv5W
clck.ru/QrdEi
u.nu/0yo30
ulvis.net/jI9

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

رویداد اپل را به صورت زنده تماشا کنید: نحوه راه اندازی iPad ، اپل واچ امروز

س سپتامبر 15 , 2020
این داستان بخشی از است اپل رویداد، پوشش کامل ما از آخرین اخبار دفتر مرکزی اپل. رسمی است: فروشگاه اپل خراب است، بنابراین باید یک روز پرتاب باشد. این شرکت در حال برگزاری است رویداد راه اندازی مجازی امروز و در حالی که ما انتظار نداریم آیفون 12 اعلام خواهد […]