گزارش نهایی آسیب Steelers برای هفته 6 در مقابل براون ، 2 مبتدی را لیست می کند


نبرد روز یکشنبه آسیای شمالی بین کلیولند براونز (4-1) و پیتسبورگ استیلرز (4-0) دیدار هفته خواهد بود. پیتزبورگ گزارش جالبی برای جراحات دارد که دو شروع مهم حمله را ذکر کرده است. گزارش آسیب دیدگی فولاد ، دروازه بان اصلی دیوید دی کاسترو و دروازه بان اصلی ، دئونت جانسون را از مسابقات روز یکشنبه اعلام کرده است.

اگرچه هر دو بازیکن به دلیل حمله درخشان پیتسبورگ ، متحمل خسارات سنگینی بودند ، اما این تعجب آور نیست. دیکاسترو و جانسون هر دو در نیمه اول بازی هفته گذشته مقابل عقاب های فیلادلفیا را ترک کردند و دیگر برنگشتند.

بیشتر بخوان:  آیا USMNT در خطر تبدیل شدن به یک جامعه کلاس جهانی است؟ | ایالات متحده آمریکا

عدم حضور دیونته جانسون با توجه به اینکه جوجو اسمیت-شوستر به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه زانو ، برخی از وقت های تمرین خود را در این هفته از دست داد ، ممکن است مهمترین غیبت باشد. بدیهی است که سیم دریافت کننده فولاد کبود و کبود شده بود و این باید در دست کلیولند بازی شود.
منبع: حافظ استدیو

بیشتر بخوان:  شرکت موشکی جف بزوس آزمایش دیگری از فضاپیمای توریستی خود را آغاز کرده است

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y688zj49
is.gd/mTU3yh
shrtco.de/8qKx3
clck.ru/RSebH
u.nu/5czbc
ulvis.net/eDzY

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

Notre Dame vs Louisville: پیش بینی ، چیدن ، شانس ، توزیع امتیاز ، خط ، بازی فوتبال ، پخش ، زمان شروع

ش اکتبر 17 , 2020
شماره 4 نوتردام نوبت 21 پیروزی خانگی خود را در روز شنبه آزمایش خواهد کرد زیرا در سومین بازی کنفرانس خود به عنوان عضوی موقت ACC از لوئیزویل در South Penn استقبال می کند. این دومین بازی Fighting Irish پس از سه هفته وقفه در مسابقات به دلیل آزمایشات مثبت […]