گفته می شود انتظار می رود عقاب ها در آخرین مهلت تجارت دوباره پرخاشگر باشند


گفته می شود که هووی رزمن “در حال حرکت” است زیرا آخرین مهلت تجارت در ابتدا در NBC Sports Philadelphia ظاهر شد

علیرغم اینکه ایگلز 1-3-1 به ثمر رساند ، شاید هوی روزمن نتواند به خودش کمک کند.

آخرین مهلت معامله NFL در تاریخ 3 نوامبر به سرعت در حال نزدیک شدن است و گفته می شود عقاب ها در مهلت امسال دوباره به عنوان خریدار علاقه مند هستند و NFC East همچنان یک وضعیت برنده است.

به گفته جیسون لا كانورا از CBS Sports ، مدیر هوابرد هاوی روزمن قبلاً به چندین تیم سیگنال هایی ارسال كرده است كه علاقه مند است در صورت باز بودن استعدادهای خود را به دست آورد.

بیشتر بخوان:  پیشنهاد مایکروسافت برای خرید TikTok آمریکا رد می شود

برای یادآوری ، عقاب ها در سه سال گذشته قبل از موعد مقرر معامله ای انجام دادند. و در هر یک از این معاملات ، عقاب ها میانه ای را برای جلب بازیکن به جای دیگری فرستادند:

2017: جی آجی را تحویل گرفت تا نقش چهارم سال 2018 را انتخاب کند

2018: خرید Golden Tate برای انتخاب دور سوم سال 2019

2019: خرید Genard Avery برای انتخاب دور چهارم 2021

یکی از اعضای تیم NFL GM که نامش فاش نشده به La Canfora گفت: “هووی در حال حرکت است.” “او به دنبال اقدام است. اگر معامله ای انجام شود ، او این کار را انجام خواهد داد. گرفتن یک نماینده رایگان از خارج از کشور اکنون با COVID سخت تر و خطرناک تر است و به هر حال او دوست دارد معاملات انجام دهد. من قبل از پایان مهلت مقرر هر کاری را انجام می دهم برای شما شرط می بندم. “

بیشتر بخوان:  اوزاکا و آزارنکا برای فینال زنان آزاد ایالات متحده انتخاب شدند

یک احتمال بسیار واقعی وجود دارد که عقاب ها پس از بازی امروز خانگی مقابل Ravens 1-4-1 شوند ، اما اگر Rosman در حال حاضر در یک مهلت مقرر خرید کند ، این امتیاز متوقف نخواهد شد. عقاب ها شروع خوبی ندارند اما NFC East بسیار برنده است و آنها احتمالاً در تمام طول سال در مسابقات شرکت می کنند.

در واقع ، بعد از مسابقه امروز ، سه مسابقه بعدی عقاب ها در بخش: غول ها ، کابوی ها و غول ها برگزار می شود. بزرگترین رقابت امسال مشخصاً کابوی ها هستند که قبلاً داک پرسکوت را برای این فصل از دست داده اند. عقاب ها هنوز طبق برنامه خود هر دو مسابقه را مقابل کابوی ها اجرا می کنند.

بیشتر بخوان:  جف ویلسون جونیور ، جوشوا کلی پیشتاز هستند

اگرچه عقاب ها در این رده بندی از کابوی ها عقب هستند ، FiveThirtyEight به عقاب ها شانس بیشتری (47٪ تا 33٪) برای کسب امتیاز می دهد.

این یک سال عجیب است که می توانید ثابت کنید کرکس ها می توانند خریدار یا فروشنده باشند. از طرف دیگر NFC East آماده صید است. اما از طرف دیگر ، حتی اگر عقاب ها در این بخش پیروز شوند ، سقف چیست؟ آیا عقاب ها واقعاً آماده اند که برای خارج شدن از دور اول ، سربازی خود را کنار بگذارند؟

بیشتر بخوان:  بازیکنان توییتر خود را جستجو می کنند ، دوباره عصبانی می شوند

اینها س questionsالات سختی است که رزمن باید بپرسد. اما اگر این گزارش ها درست باشد ، شاید او نتواند به خودش کمک کند.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y6obzxdw
is.gd/dWGC9t
shrtco.de/XyP3m
clck.ru/RTHMy
u.nu/nidno
ulvis.net/YDIn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

کم نیوتون قبل از بازگشت میهن پرستان یک ویدیوی شگفت انگیز را به اشتراک می گذارد

ی اکتبر 18 , 2020
ویدیوی تبلیغاتی جالب نیوتن ثابت می کند که او رسماً به Pats-Broncos برگشته است که در ابتدا در NBC Sports Boston ظاهر شد سوپرمن برگشته است. کم نیوتن پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 در اول اکتبر ، از هفته سوم بازی نکرده است. در ورزشگاه ژیلت. در اینجا فیلم […]