گفتگوهای تجاری اتصال رنجرز به جک اشل: گزارش


با بازسازی مجدد رنجرز زودتر از موعد مقرر ، آنها گفته می شود که آنها در میان تیم هایی بودند که اخیراً به تجارت بالقوه موقعیت ستاره بوفالو اسپاتر علاقه مند شده اند. جک اشلو باب مکنزی از TSN گزارش می دهد.

به گفته مک کینزی ، “مکالمه های تأیید نشده” وجود داشته است که ایشل اخیراً درخواست معامله از بوفالو را کرده است ، اگرچه تحقیقات بیشتر توسط مک کنزی نشان داد که اِشل در حال حاضر نمی خواهد از بوفالو خارج شود – چیزی که مک کنزی گفت او “ارزشمند است” همتراز “

بیشتر بخوان:  5 کلید پیروزی تیم مت لافلور در هفته 6

اشل 23 ساله در 68 بازی 36 گل و 42 پاس گل در این فصل به ثمر رسانده و در 354 مسابقه لیگ هاکی ملی 337 امتیاز کسب کرده است.

ایچل از طریق فصل 20-25-26 تحت قرارداد است و قرار است وارد فصل سوم یک قرارداد 8 ساله 80 میلیون دلاری شود.

با به خدمت گرفتن نیویورک با آرتمی پانارین در آخرین فصل و خوش شانس بودن منجر به انتخاب آنها شد کاپو کاکو به طور کلی شماره 2 در پیش نویس NHL 2019 و به احتمال زیاد الکسیس لافرنیه در سال 2020 به طور کلی مقام اول را بدست خواهد آورد ، مقابله با یک قطعه نهایی بالقوه مانند ایشل بسیار منطقی خواهد بود.

بیشتر بخوان:  فولادی ها در این پیروزی 3 بازیکن خردسال خود را به دلیل مصدومیت از دست می دهند

Blueshirts همچنین یکی از بهترین محصولات بالقوه NHL را دارد ، به این معنی که اگر در دسترس قرار گیرد مشکلی برای تهیه بسته نرم افزاری برای ستاره ای که اشتیاق دارند ، نخواهند داشت.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y2sclzl2
is.gd/kGSTJQ
shrtco.de/KNGfN
clck.ru/R7Rgz
u.nu/qz21f
ulvis.net/s1h

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

Doc Rivers به ​​عنوان مربی کلیپرز

د سپتامبر 28 , 2020
زمان Doc Rivers با لس آنجلس کلیپرز تمام شد. به گفته آدریان وجناروفسکی از ESPN ، ریورز پس از باخت نیمه نهایی در وست دیزنی ورلد به والت دیسنی ، مربیگری کلیپرز را از دست خواهد داد. منابع به ESPN گفتند ، مربی Doc Rivers با کلیپرز بیرون می آید. […]