گوشه رامز در جالین رامسی مقایسه لبرون جیمز است


معامله ای که او را از جکسونویل جگوارس به قوچ ها در اکتبر گذشته کشاند ، تضمین می کند که ژالن رمزی در لس آنجلس نقشی ستاره ای داشته باشد.

حالا یک بازیکن کرنر سه بار Pro Bowl در واقع موقعیت “ستاره” همه کاره را در خط دفاعی رامز بازی می کند – و او را با بزرگترین سوپراستار شهر مقایسه می کنند.

“براندون استالی” ، هماهنگ کننده دفاع رامس ، گفت: “من او را مانند لبرون جیمز می بینم که در زمین بسکتبال استفاده می شود ،” و افزود: “این همان چیزی است که تیمش برای موفقیت باید در آن مسابقه حضور داشته باشد. این چیزی است که او را به یکی از بهترین بازیکنان تمام ادوار تبدیل می کند.” من هم مثل جالینوس احساس می کنم.

بیشتر بخوان:  ونسا برایانت با انتقاد از کلانتری به دلیل چالش لبران جیمز

“ما او را در جایی قرار می دهیم كه احساس می كنیم بهترین است و خوشبختانه او مجموعه ای از مهارت ها را دارد تا بتواند در بعضی از آنها او را به حركت درآورد.”

همانطور که با جیمز – یک قهرمان چهار بار NBA که می تواند با لیکرز در دروازه بان ، مهاجم یا دفاع میانی در بسکتبال بازی کند – رامسی در این فصل به عنوان گوشه ای از بیرون ، در دریچه و همچنین به عنوان یک خط ترکیبی از خط میانی و پاس ایمنی مستقر شده است.

بیشتر بخوان:  صاحب موشک ، تیلمن فرتیتا ، فکر می کند کریس پاول "بدترین قراردادی" را که دیده است ، در این گزارش انجام داده است

استالي گفت ، “جالن رمزي يك بازيكن طبيعي در” ستاره “است.” من فكر مي كنم هر كس بازي خود را بداند از زمان دبيرستان به اين سو برگشته است و مي داند اين همان چيزي است كه مي تواند انجام دهد. “

رمزی به تیم رمس کمک کرد تا در بازی روز یکشنبه NFC West مقابل سانفرانسیسکو 49 (2-3) در ورزشگاه لوی 4-1 به میدان برود.

قوچ ها در خط دفاع چهارم NFL هستند و 304.2 یارد در هر مسابقه از بین می برند. آنها در دفاع پاس دوم هستند (197.8 یارد در هر بازی) ، سوم در امتیازات دفاع (18 امتیاز در هر بازی) و در دفاع سریع (106.4 یارد در هر بازی) نهم هستند.

بیشتر بخوان:  با پخش ادامه دهید: Braves و Dodgers جاده NLCS را به Fall Classic آغاز می کنند

فصل گذشته ، رمزی فقط پس از آنکه رمز در یک معامله نزدیک به مهلت تجارت NFL ، دو پیش نویس دور اول را واگذار کرد ، در کرنر بازی کرد.

نقش چند وجهی او در این فصل جای تعجب نداشت. از زمانی که استالی به جای وید فیلیپس منصوب شد ، وی اظهار داشت که رمزی را فقط یک بازیکن کرنر نمی دانند. مدیر کل Les Snead گفت که استفاده از رامسی “به روشی که قبلاً استفاده نشده بود” “یک چشم انداز و هدف” دارد.

گوشه گوشه رام ها ، جالن رمزی ، تکل قابل توجهی از گیرنده تیز طلایی تیزپوش نیویورک غول ها انجام می دهد.

(کیوسونگ یونگ / آسوشیتدپرس)

حضور رمزی فرصت هایی را برای سایر موارد دفاعی از جمله داریوش ویلیامز و تروی هیل به وجود آورده است. اما رمزی همچنین چندین مکث یا جدایی مهم انجام داده است ، از جمله یکی مربوط به آینده Amary Cooper گاوچران های دالاس و دیگری مربوط به Tates طلایی در غول های نیویورک.

بیشتر بخوان:  پیش نمایش Fantasy Football Week 3 Quarter Buck: Ryan Fitzpatrick یک پخش کننده استریم ، گاردنر مینشاو بهتر است

در پیروزی 10-30 هفته گذشته واشنگتن ، رمزی مانع برخورد كیله آلن هافبك به كلاه ایمنی شد كه باعث آسیب دیدگی آلن از مسابقه با آسیب دیدگی شانه شد.

رمزی به دلیل درگیری پس از بازی با تیت بیش از 15000 دلار جریمه شد و بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آلن قصد آن را دارد ، می تواند دوباره به دلیل مشت زدن به آلن جریمه شود.

رمزی ، که 105 میلیون دلار تمدید پیش فصل را امضا کرد ، روز جمعه از شرکت در کنفرانس ویدیویی هفتگی که به طور منظم برنامه ریزی شده بود ، خودداری کرد.

بیشتر بخوان:  LSU در مقابل میسوری: ببرهای هفدهم هجدهمین بار در تلاش دفاعی خود شکست خوردند زیرا آنها در فصل 2020 به 1-2 سقوط کردند

در زمین ، کایل شاناهان مربی 49 بازیکن این هفته گفت که رمزی “برای مدت طولانی یک مشکل خواهد بود” برای حریفان متصل خود.

شاناهان گفت: “شما نمی دانید که او در زمین کجا خواهد بود.”

و غیره.

خط میکر کیاسر (ران / سینه) یک بازیکن کامل در تمرین بود و در مسابقه یکشنبه به عنوان یک سوال مطرح شد. خط حمله بابی ایوانز (شانه) محتمل است. … مربی دور دوش توماس براون پس از پارگی تاندون آشیل راست در حین تمرین روز پنجشنبه کفش های محافظ می پوشید و گاه گاهی با موتور سیکلت به زمین می رفت. مربی شان مک وی گفت که براون هفته آینده تحت عمل جراحی قرار می گیرد.

بیشتر بخوان:  کوپر کوپ تمدید قرارداد را قبل از افتتاحیه رامز اعلام کرد
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y6hvf33t
is.gd/oDlDFr
shrtco.de/BfYAi
clck.ru/RSAFm
u.nu/6mft9
ulvis.net/Z7FW

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

پخش مستقیم را دنبال کنید: شجاعان به دنبال پرش به داجرز هستند ، اولین اسکله خود را در مسابقات جهانی از سال 1999 ربودند

ش اکتبر 17 , 2020
هیچ چیزی منبع: حافظ استدیو لینک ها کوتاه شده tinyurl.com/yy8aap6cis.gd/vM94XSshrtco.de/nl5dpclck.ru/RSAJGu.nu/31wt8ulvis.net/q7RT بیشتر بخوان:  کلیپرز در بازی 5 به برتری دیرهنگام می رسد ، نمی تواند ناگتس را خاموش کند