گونسولین در پیروزی 3-1 داجرز باعث خنک شدن پدرز ، هومرز ریوس شد


SAN DIEGO (AP) – پس از آنکه تونی گونسولین خفاش های سان دیگو را برای هفت نوبت ساکت کرد ، داگرهای لس آنجلس هنوز روشن نبودند تا اینکه کنلی جانسن از یک مربا پر از پایگاه در نهم خارج شد.

یانسن ویل مایرز و تازه کار جیک کروننورث را شکست داد – هر دو نفر امسال گرند اسلم گرفتند – تا سه شنبه شب پیروزی 3-1 گونسولین را حفظ کنند. داجرز سری 8 برد پدرس را برید و برتری 2/1 در 2 بازی در NL West را بدست آورد.

یانسن در 13 موقعیت یازدهمین سیو خود را به دست آورد.

مدیر دیو رابرتز گفت: “من به او بسیار افتخار کردم.” “” من در واقع فکر کردم او توپ را به خوبی پرتاب کرد. یک مشت بزرگ برای مایرز و کروننورث ، بنابراین من واقعاً از گردش وی احساس خوبی دارم. “

بیشتر بخوان:  تور دو فرانسوی Rip-roaring انبوهی از داستان های احتیاطی

داجرز ، هفت بار قهرمان NL West ، توسط یک تیم Padres که از زمان قهرمانی در سال 2006 به پلی آف نرفته است ، تحت فشار قرار گرفت ، با شکست 7-2 در افتتاحیه سری بین دو تیم برتر NL برگشت .

پادری ها که در مرحله پلی آف گسترش یافته به سمت اسکله می روند ، در 15 بازی فقط برای سومین بار شکست خوردند.

جاستین ترنر در بازگشت از لیست مصدومین سه تک داشته است ، از جمله ضربه RBI در اولین ضربه Zach Davies (7-3) ، که در پنج دوره پیروزی متوالی روند بالای حرفه ای خود را داشت.

بیشتر بخوان:  Doc Rivers به ​​عنوان مربی کلیپرز

Cody Bellinger ، حاکم NL MVP ، در سومین بار تک آهنگ RBI داشت ، و Rios نتیجه را 3-1 کرد وقتی که در سمت راست صندلی ها قرار داشت در سمت راست از پنجم ، چهارمین موقعیت خود قرار گرفت.

گونسولین (1-1) Padres را با یک بار اجرا و چهار ضربه نگه داشت ، دو ضربه را زد و در طولانی ترین خروج خود تاکنون هیچ کدام را قدم نزد.

تازه کار 26 ساله Padres را به تعویق نمی اندازد ، به جز مورد سوم ، زمانی که یک اجرا را انجام می دادند. جوریكسون پروفر با دو گل برتر موكی بتس از سمت راست ، به فداكاری گرگ گارسیا دست یافت و وقتی ترنت گریشام برای یك ضربه تمام شد ، گلزنی كرد.

بیشتر بخوان:  جارد دادلی گفت که لیکرز به کلیپرز می خندیدند وقتی حریف کروستاون نتیجه 3-1 را منفجر کرد

پس از تک آهنگ گریشام ، گونسولین 14 مورد از 15 باتری بعدی را بازنشسته کرد.

“ما موارد خوبی را از تونی دیده ایم. رابرتز گفت: “برای او رفتن به هفت سال واقعاً چشمگیر بود.” “او تمام شب را جلوتر کار کرد. او کنترل داشت ، که دیدنش خیلی خوب بود. “

گونسولین گفت که پس از باخت دوشنبه شب هیچ فشاری احساس نکرد.

وی گفت: “هر بازی که بیرون می روم بزرگترین بازی برای من است.” “من فقط می خواهم به آنجا بروم و اعتصاب کنم.”

بیشتر بخوان:  بازیکن خط حمله از مسئولیت پذیری به یکی از چراغ های برجسته NFL تبدیل شده است

جیس تینگلر ، مدیر پدرس ، گفت: “گونسولین امسال” در کل لیگ سخت بوده است. ” “این دومین بار است که او را در این فصل می بینیم. در واقع ما چهار یا پنج نوبت در تمرین بهار او را دیدیم. او خوب است او یک مسابقه سخت برای ما بوده است. من فکر کردم که ولو او حتی بعداً در بازی انتخاب شد. “

دیویز ، که در 12 آگوست نیز به داجرز باخت ، در شش نوبت سه بار اجرا کرد و هشت ضربه زد ، 5 ضربه زد و یک پیاده روی کرد.

بیشتر بخوان:  بازیکنان برای NFL Week 2 شروع و نشستند

اتاق آموزش

Dodgers: ترنر فعال از لیست آسیب دیده 10 روزه. او 13 بازی را با کشیدگی همسترینگ چپ از دست داد. قبل از رفتن به IL ، ترنر در 32 فصل بازی در طول فصل کوتاه 288 را با دو هومر و 20 RBI دست و پنجه نرم می کرد. او از DH شروع به کار کرد. در یک حرکت فهرست مربوطه ، داجرز RHP جاش اسبرز را انتخاب کرد. … کالیب فرگوسن پس از اینکه در مرحله هشتم با یک ضربه روبرو شد ، احساس کرد که چیزی در آرنج چپش احساس شده است. رابرتز گفت فرگوسن روز چهارشنبه در لس آنجلس MRI می گیرد.

بیشتر بخوان:  غول ها اولین شیوع COFID-19 در NFL را داشتند ، با 8 مثبت

تا بعدی

Dodgers: RHP Dustin May (1-1 ، 2.81 ERA) قرار است فینال سریال را بعد از ظهر چهارشنبه آغاز کند. هر دو تصمیم او علیه سان دیگو بود.

Padres: LHP Adrian Morejon (2-0 ، 2.53) قرار است راهی Padres شود.

AP MLB بیشتر: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP-Sports
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y4zesm4e
is.gd/7YK9z5
shrtco.de/MR2ku
clck.ru/QsMky
u.nu/7t712
ulvis.net/CGW

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

وزوز کوبنده 3 اشاره گر شی پدی ، عطارد را نسبت به Mystics در دور اول حیرت آور بلند می کند

چ سپتامبر 16 , 2020
ققنوس مرکوری به مرحله دوم پلی آف WNBA 2020 راه دارد. اواخر سه شنبه شب ، آنها در مسابقه مرحله یک مرحله حذفی خود واشنگتن میستیک را به طرز حیرت انگیزی حذف کردند ، و قبل از اینکه شدی پدی با یک امتیاز 3 امتیازی بازی را برای پیروزی 85-84 […]