یانکی های جراحی برای اولین بار در تاریخ حق رای دادن کاری انجام می دهند


USATSI

بیش از یک هفته پیش ، نیویورک یانکی پنجمین بازی متوالی خود را از دست داد ، به این معنی که آنها 15 از 20 افت کرده بودند و با وجود شروع 16-6 در فصل 2020 ، در 0.00 نشسته بودند. اولین بازیکن تیم Luke Voit در مورد چگونگی ترساندن هیچ کس توسط آنها صحبت کرد و احساس کرد که مانند بیس بال یانکی نیست.

آیا این تماس بیداری بود؟ یانکی ها چهارشنبه شب در هفتمین بازی متوالی خود پیروز شدند. آنها کم کم شروع به بازگرداندن خفاش های بزرگ خود کرده اند و مطمئناً دوباره مانند بمب افکن های برونکس ظاهر می شوند. به طور خاص ، آنها در این دو شب گذشته بخشی را جستجو کرده اند. سه شنبه ، آنها 20 بر 6 پیروز شدند و چهارشنبه 13 بر 2 پیروز شدند.

بیشتر بخوان:  واقعی یا نه ، Gervunta Davis لئو سانتا کروز را بیرون خواهد کشید. Naoya Inoue کمربندهای وزنی بانتام را استاندارد خواهد کرد

در بخش “Bombers” از مانیکر ، آنها سه بار در روز سه شنبه و هفت بار در روز چهارشنبه اسکان دادند. این اولین باری است که در تاریخ حق رای دادن یانکی ها حداقل در شش مسابقه خانگی در بازی های متوالی به میدان می روند. این دقیقاً یک حق رای دادن نیست که به خاطر توپ کوچکش شناخته می شود.

Voit در هر دو بازی متوقف شد ، از جمله دو بار در روز سه شنبه. در واقع این دومین بازی دو نفره او در جریان پیروزی فعلی بود و او با 19 هومر (فقط در 45 بازی!) هدایت عمده را به عهده دارد. در اینجا شوت Voit در روز چهارشنبه وجود دارد ، یکی از بالاترین اجرای خانگی که تاکنون دیده اید.

بیشتر بخوان:  منبع - تیم سابق دالاس کابوی ها دیوید ایروینگ را توسط NFL بازگرداند

ستاره چهارشنبه اما کایل هیگاشیوکا بود. او سه بار کارهای حیاط را انجام داد ، اولین بار در حرفه خود.

او فقط قبلاً هفت هومر شغلی داشت ، اگرچه قبلاً یک بازی دو هومری داشت. سه نفر نیستند ، بنابراین این یک شب شغلی را در نظر بگیرید.

تصویر بزرگ ، یانكی ها حالا جانكارلو استنتون و آرون داور را به صف خود برگردانده اند در حالی كه دی جی لماهیو دوباره مانند یك كاندیدای MVP ضربه می زند و Voit در رشته های اصلی خانه اصلی را رهبری می كند. به نظر می رسد اوضاع درست به موقع برای مرحله پلی آف درست شده است. آنها هنوز هم از Ray ها پیروی می کنند ، اما این سه بازی کسری است و Ray ها پنج مورد از هشت گذشته خود را از دست داده اند. البته هیچ تقابل رو در رو باقیمانده و یانکی ها امسال مقابل آنها 2-8 به پایان رسید. در نهایت ، این می تواند هزینه های زیادی را برای آنها در زمان بذر بازی پلی آف به همراه داشته باشد.

بیشتر بخوان:  تماشا کنید: جیانیس انتتوکونمو با صدای بلند پیروزی برادرش کاستاس را در مسابقات قهرمانی NBA در فرودگاه یونان جشن می گیرد

هنوز هم به نظر می رسد که بمب افکن های برانکس بازگشته اند و این خبر بدی است که اکنون برای هر کسی در راه است.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y5uhug7v
is.gd/FvPaQH
shrtco.de/tXYBC
clck.ru/QtTZD
u.nu/pml7e
ulvis.net/LyZ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

درون تلاش یک تیم NFL برای تبدیل اعتراض به عمل

پ سپتامبر 17 , 2020
در حالی که چند روز دیگر افتتاحیه فصل شاهین های آتلانتا باقی مانده است ، ایمنی ریكاردو آلن ، الكس مك وسط و دفاع دفاعی استیون معنی چیزهای زیادی را در صفحات خود داشت: هم تیمی های جدید برای ملاقات ، برنامه های بازی جدید برای یادگیری و بی شمار […]