یانکی ها و متز می توانند در این فصل خارج از مسابقه برای JT Realmuto درگیر شوند زیرا هر دو باشگاه باید مشکلات تخلیه شده را برطرف کنند


به سختی می توان شکارچیان زمان زیادی را پیدا کرد که بتوانند در مسابقات لیگ برتر بیس بال سرگردان شوند ، مخصوصاً کسانی که در خارج از فصل بازیکن آزاد هستند.

در حال حاضر ، همه طرفداران بیس بال می دانند که Philadelphia Phillies Catcher GT Realmoto در میان سه بازیکن آزاد برتر در گروه 2020-21 قرار دارد. آینده رئالموتو با فیلیز پس از پایان قرارداد یک ساله 10 میلیون دلاری وی پس از بازی فینال سری جهانی ، بسیار مورد تردید است. این مدافع 29 ساله که انتظار می رود سالانه قراردادی به ارزش بیش از 23 میلیون دلار منعقد کند ، باید گزینه های فرود در این فصل خارج از فصل باشد.

بیشتر بخوان:  گاوچرانها دو امتداد محکم ، تکل و QB برای تمرینات دارند

برای جذابیت بیشتر مسابقه ، یانکی ها احتمالاً زمستان امسال برای شکار یک شکارچی تازه کار به Steve Cohen’s Mets می پیوندند. آیا هر دو تیم بیس بال نیویورک در Realmuto به میدان می روند؟

متزها یک گزینه تیمی با 10 میلیون دلار اضافی در ویلسون راموس دارند که شامل 1.5 میلیون دلار تصاحب تیم است که انتظار نمی رود این باشگاه بازی کند. راموس فصل دوم قرارداد 19 میلیون دلاری خود را با Mets. 684 OPS و 0.2 WAR به پایان رساند. او پس از آنکه توسط متز از رنجرز در Deadline Trade خریداری شد ، وقت خود را در بازی با Robinson Sherinos از دست داد. Chirinos همچنین با خرید 1.5 میلیون دلار گزینه تیمی 6.5 میلیون دلاری را در اختیار دارد.

بیشتر بخوان:  DeChambeau هر بار یک قطعه به اندازه تقسیم واحد US Open می کند

یانکی ها چندین بار در جریان مرحله پلی آف که با شکست تلخ 2-1 مقابل تامپا بی ری در بازی 5 ALDS در روز جمعه به پایان رسید ، روشن کردند که آنها دیگر به گری سانچز اعتماد ندارند. او از هفت مسابقه پس از فصل مقابل کلیولند ایندیان و ریز فقط دو بازی در ترکیب اصلی بود. سانچز 1 بر 8 رفت – تنها ضربه خانگی او در بازی 1 از سری Wild Card – و چهار بار ضربه زد.

اما شاید بارزترین نمایش بی اعتمادی آرون بون به سانچز ، در دو طرف توپ ، در شب هشتم بازی جمعه شب بود. بون به مایك فورد رفت تا كیله هیگاشیوكا را شكار دهد و با تساوی 1 بازی كند. فورد كه 0.135 را با 0.496 OPS شکست داد ، 29 مسابقه را در فصل عادی یانكی ها اداره كرده و از ماه آگوست حتی یك مصدومیت نداشته است. شمارش کامل مقابل دیگو کاستیلو قبل از انجماد ضربه سوم.

بیشتر بخوان:  تحلیلگران کرک کازینز به خاطر عملکرد افتضاح خود در مقابل کلتس پریشان شدند

پس از از دست دادن ، بون ناامید گفت که نیشگون گرفتن با فورد با مشت زدن به سانچز “قطعاً تماس سختی بود” ، اما او فکر کرد که باید این کار را انجام دهد. سانچز در انتهای هشتمین حمله آرنولدز چپمن شکست ، وقتی مایک بروسو با سرعت 100 مایل در ساعت از نزدیکترین یانکی ها پرید و آن را در یک سری پیروزی به فراموشی فرستاد.

سانچز یک فصل منظم ناامیدکننده را برای سال 2020 به اتمام رساند ، ششمین سال حضورش در تیم یانکی ها ، با میانگین بدترین سطح لیگ 0.147 در میان شکارچیان با حداقل 170 بازی. .618 OPS و 69 OPS + وی از بدترین موارد MLB و به راحتی کمترین تعداد در حرفه او بودند. نرخ اعتصاب وی به طور پیوسته از 23٪ در 2017 به 36٪ در 2020 افزایش یافته است. تا زمانی که سانچز ناگهان از زوال نایستد ، آینده او با یانکی ها مبهم است.

بیشتر بخوان:  گفته می شود که دیلن مک کافری ، مدافع خط حمله میشیگان تصمیم می گیرد که انتقال پیدا کند

در حالی که Realmuto گزینه بارزی برای هیئت مدیره یانکیز و متز است ، از دیگر گزینه های نمایندگی رایگان می توان به جیمز مک کان ، وایت ساکس ، مایک زونینو گیرنده اشعه ، یادیر مولینا 38 ساله و شکارچی ملی کورت سوزوکی اشاره کرد. تمام شکارچیان عامل رایگان 30 سال یا بیشتر برای ورود به فصل 2021 خواهند بود.

اگر تیم های بزرگ سیب تصمیم بگیرند که به دنبال آن باشند ، کوهن ، میلیاردر صندوق های سرمایه گذاری ، در رقابت برای Realmuto می تواند یانکی ها را پشت سر بگذارد. کوهن توافق نامه ای برای خرید متس امضا کرده و تصویب مالکیت اکثریت برای دستورالعمل انتقال قدرت به زودی انتظار می رود. با توجه به موقعیت رقبای crosstown در سایت گیرنده ، احتمالاً شاهد یک رقابت واقعی بین یانکی ها و متزها ، با جیب های عمیق کوهن ، برای Realmuto در این فصل خارج از فصل خواهیم بود.

بیشتر بخوان:  برایانا کیلار ، خبرنگار CNN ، به طرز ماهرانه ای ایده ترامپ درباره فاکس سایکوفانتس را به عنوان سرپرست شکست

———

© 2020 نیویورک اخبار روزانه

به اخبار روزانه نیویورک در www.nydailynews.com مراجعه کنید

توزیع شده توسط آژانس محتوای Tribune ، LLC.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yxguh8s5
is.gd/LFSuO7
shrtco.de/Nzbrw
clck.ru/RLDsx
u.nu/do5lf
ulvis.net/97vI

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

پیش بینی های Astros-Rays ، Picks ALCS: بیشتر کارشناسان ورزشی CBS انتظار دارند شانس هوستون تمام شود

ی اکتبر 11 , 2020
برای اولین بار در تاریخ ، هیوستون آستروس و تامپا بی ری در سری مسابقات لیگ برتر فوتبال با برنده شدن به مسابقات جهانی به مصاف یکدیگر می روند. این چهارمین سفر متوالی آستروس به ALCS است در حالی که ریز از سال 2008 در آنجا نبوده است. فصل 2008 […]