یک “بانوی سر تکان دهنده” مرموز در تالار شهر میامی رئیس جمهور ترامپ شناسایی شده است


“بانوی سر تکان دهنده” که ماسک صورت قرمز خود را روی شانه رئیس جمهور زده بود ، بسیار مورد توجه قرار گرفت.

عکس صفحه توسط Gael Fashingbauer Cooper / CNET

این داستان بخشی از است انتخابات 2020پوشش CNET برای آمادگی برای رای گیری در ماه نوامبر.

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور و جو بایدن معاون رئیس جمهور سابق ، پنجشنبه شب در شهر هال رویدادهای رقابتی برگزار کردند ، اما ستاره نمایش … شاید هیچ یک از نامزدها نبوده است. تماشاگران شبکه های اجتماعی بیشتر متوجه زنی از مخاطبان ترامپ بودند که در طول سخنرانی رئیس جمهور به طور مکرر و محکم سر خود را تکان داد.

نه ترامپ و نه ساوانا گاتری که شورای شهر ترامپ را اداره می کنند ، از حضور مرموز این زن در جریان خود رویداد نام نبردند. اما نظرات و س onlineالات آنلاین به گوش می رسید و میامی هرالد بعداً وی را به عنوان مایرا جولی ، وکیل مهاجرت و فعال طرفدار ترامپ معرفی کرد که در سال 2018 نامزد کنگره شد.

جولی ، که هنگام پخش ماسک صورت قرمز داشت ، از بسیاری از بینندگان لقب “Nodding Lady” را به دست آورد – حتی حساب هجو او در توییتر همین الان. جولی پس از تالار شهر ویدئویی از صحبت خود با رئیس جمهور را در صفحه فیس بوک خود به اشتراک گذاشت. من از شما شنیدم که می گفتید “ما از شما حمایت می کنیم! می بینید ، شما بهترین هستید”.

قبل از شناسایی ، جولی مقایسه ای با سایر سارقان صحنه ویروسی ، از جمله یک هواپیما بالای مایک پنس معاون رئیس جمهور نشست در طول مناظره خود با سناتور کمالا هریس و “کوسه چپ” از نمایش نیمه وقت Super Bowl 2015. یکی از کاربران توییتر نوشت: “Nodding Lady کوسه چپ سال 2020 است”.

روزنامه نگار کتی کوریک و کمدین سارا کوپر از جمله کسانی بودند که در مورد حرکات مکرر جولی اظهار نظر کردند که برخی از آنها قدردانی کردند و برخی دیگر آنها را نگران کننده دانستند. کوریک در توییتر نوشت: “من کانال ها را مرور می کنم.” زن قراردادن توییتحق تکان دادن سر او به طور مداوم ، که به نظر من بسیار حواس پرت است. “

هرالد در سال 2017 داستانی پر جنب و جوش درباره جولی نوشت و از او به عنوان “وکیل مهاجرت بریکل و پنج بار خانم دوشیزه به عنوان تحلیلگر تلویزیون به زبان اسپانیایی” یاد کرد. در این داستان آمده بود که وی در تمام زندگی خود دموکراتیک بود و بدون وابستگی حزبی در انتخابات شرکت می کرد.

در این مقاله ، جولی خود را “بانوی سلفی” خواند و افزود: “من با همه عکس می گیرم.” این روزنامه وی را حامی “پرشور” ترامپ توصیف كرد و خود را به رئیس جمهور پیوست و گفت كه مانند ترامپ برای پول یا شهرت نامزد نمی شود و او نیز مانند او الكل نمی نوشد. وی در انتخابات خود به آبشار دموکرات دونا باخت و تنها 2.5٪ آرا را در منطقه 27 کنگره در فلوریدا به دست آورد.

قبل از آشنایی با جولی ، بسیاری از بینندگان می خواستند داستان او را بدانند ، در حالی که دیگران معتقد بودند که او باید تنها بماند.

مگسی که بالای تقدیر نشست او در نهایت از شنبه شب زنده در یک کمدی بازی کرد چند روز بعد. آیا می خواهید جولی را نقاشی SNL کنید؟ یکی از کاربران توییتر نوشت: “Nodding Lady این هفته در SNL حضور خواهد داشت … و شاید هفته آینده لباس هالووین باشد.”

اگرچه تالارهای شهر دوئل جایگزین بحث دوم ریاست جمهوری شد ، اما در ادامه با ما همراه باشید. انتظار می رود ترامپ و بایدن بار دیگر در 22 اکتبر گفتگو کنند.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y4hj237k
is.gd/OXamjn
shrtco.de/7dSaL
clck.ru/RSG8N
u.nu/2-9se
ulvis.net/yFM6

بیشتر بخوان:  آنچه در رویداد 'Time Flies' اپل انتظار می رود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

بهترین گزینه های فوتبال فانتزی در هفته ششم

ش اکتبر 17 , 2020
چه کسی باید این هفته بنشینید و با فانتزی شروع کنید؟ در اصل در NBC Sports Philadelphia ظاهر شد در حالی که تیم های فانتزی شما با آسیب دیدگی ، کم عملکردی و عجیب ترین برنامه ریز NFL در حافظه اخیر مبارزه می کنند ، نگاهی به بهترین و بدترین […]