یک برنده خوش شانس این نمایش تلویزیونی واقعیت ، یک سفر به ISS را برنده خواهد شد


آیا ایستگاه فضایی بین المللی مقصد تعطیلات رویایی شماست؟ ممکن است خوش شانس باشید.

ناسا / روسکاسموس

یک برنامه تلویزیونی واقعیت قصد دارد به یک مسابقه برنده خود جایزه ای خارج از این دنیا بدهد (ببخشید مجبور شدم). گفته می شود شرکت تولید کننده Space Hero اعلام کرده که قصد دارد قهرمان نمایش جدید را به مدت 10 روز به ایستگاه فضایی بین المللی بفرستد. این ماموریت برای سال 2023 در نظر گرفته شده است.

طبق داستانی از روز پنجشنبه توسط Deadline ، این رئالیتی شو که Space Hero نیز نامیده می شود توسط Propagate تولید خواهد شد. گفته می شود Startup Axiom Space وظیفه آموزش فضانوردان مشتاق و مدیریت ماموریت را بر عهده دارد.

بر اساس آخرین مهلت ، مسابقه دهندگان دوره های دقیق را پشت سر می گذارند و از نظر قدرت جسمی ، روحی و عاطفی مورد آزمایش قرار می گیرند. شایعه شده است که این مسابقه در یک قسمت زنده که در سراسر جهان پخش می شود به اوج خود می رسد تا بینندگان بتوانند به کسانی که می خواهند برنده شوند رای دهند. سپس این نمایش سفر برنده را هنگام پرواز و در ISS مستند می کند و در پایان با بازگشت به خانه به پایان می رسد.

مشخص نیست که هزینه ارسال شخصی به ISS چقدر است ، اما احتمال دارد بیش از 50 میلیون دلار برای هر نفر باشد ، CNBC حدس می زند. علاوه بر این ، نشریه یادداشت می کند ، با توجه به ساختار هزینه ای ناسا که در سال گذشته نشان داده شد ، 10 روز اقامت در ISS 350،000 دلار اضافی از ناسا می گیرد ، زیرا آژانس فضایی برای جبران خدمات مورد نیاز در داخل ISS هر شب 35000 دلار دریافت می کند. .

Space Hero و Axiom Space بلافاصله به درخواست نظر پاسخ ندادند.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y3xup4td
is.gd/MO2QXk
shrtco.de/KiBt2
clck.ru/QuTyE
u.nu/n4y8o
ulvis.net/wIA

بیشتر بخوان:  رویداد ویترین PS5: زمان شروع ، نحوه پخش جریانی آنلاین و انتظارات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اوضاع برای اودل بکهام جونیور در کلیولند خوب پیش نمی رود | کلیولند براونز

ج سپتامبر 18 , 2020
قهوه ای ها در هفته 1 توسط Ravens بخار زدند ، بکهام ، زمانی که عنوان اصلی ترین خبر در مهمترین بازار NFL بود ، به نقش تماشاگر سقوط کرد. چندی پیش نبود که بکهام احساس می کرد در حال بازتعریف قوانین فیزیک و آنچه در این موقعیت ممکن است […]