یک هسته جوان ، سلتیکس را از رپتورز عبور می دهد. اما کارهای بیشتری برای انجام وجود دارد.


و در آن بی رحمی بسکتبال حرفه ای نهفته است: شما با گزاف گویی زندگی می کنید و با گزاف گویی می میرید. سال گذشته در یک مسابقه نیمه نهایی کنفرانس 7 ، رپتورز بر اثر یک شوت اتفاقی که در آخرین ثانیه قرار گرفت ، پیروز شد و Philadelphia 76ers را شکست داد و Sixers را تحت فشار قرار داد تا تیم خود را به شدت تغییر دهد. روز یکشنبه ، وقتی رپتورها به یک گزاف دیگر احتیاج داشتند ، نمایش ها به شکل دیگری پیش رفتند.

بیشتر بخوان:  اعضای بارسلونا ادعا می كنند كه موفقیت در مبارزات انتخاباتی اوست بارتومئو است

لوری به خبرنگاران گفت: “ما چیزهای بیشتری برای دادن داشتیم.” “اما ، شما می دانید ، متأسفانه ، اکنون دیگر چیزی دریافت نمی کنیم.”

پیروزی تورنتو در سال گذشته و به دنبال آن حذف جمعه نشان داد که مسابقات قهرمانی نادر است – و چرا استفاده از این فرصت برای سلتیکس ضروری است. پویایی لیگ می تواند به یک سکه تغییر کند ، نتیجه توانمندسازی بازیکنان در آژانس آزاد و درخواست های تجاری غیر منتظره.

اگر شما یک نوع نیمه پر از لیوان هستید ، احتمالاً در مورد شانس سلتیکس مقابل میامی هیت در فینال کنفرانس شرقی ، که از روز سه شنبه آغاز می شود ، احساس ناراحتی می کنید. به هر حال ، رپتورز در طول فصل منظم به طور قابل توجهی بهتر از میامی بود. و انتظار می رود که هیوارد در برابر میامی بازگردد.

بیشتر بخوان:  پایداری اعتقاد اساس شروع 5-0 Seahawks است

استیونز گفت: “ما قطعاً باید سخت بگیریم.” “ما قطعاً باید در جعبه ابزار خود چیزهای بیشتری برای بازگشت داشته باشیم ، اما همچنین باید برای تیم متفاوت و منحصر به فرد دیگری در میامی آماده شویم.”

و واکر – با محرومیت از مصدومیت – بازیکن بهتری نسبت به تورنتو است که در ضربات 42 درصدی او 17 امتیاز و 6 پاس گل می دهد.

واکر با اشاره به هم تیمی های خود گفت: “این بچه ها من را تمام شب نجات دادند.”

اما طرفداران بوستون هرگز نیمه نیمه پر لیوان نیستند (بلکه اغلب آنها می پرسند آیا چیزی در لیوان وجود دارد؟). از این نظر ، سلتیکس هنوز یک کار در حال انجام است.

بیشتر بخوان:  دنیای جدید و عجیب NFL ارین اندروز مملو از بمب های F تام بردی است


منبع: حافظ استدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ترامپ و بایدن سیاست خود را از خاموش کردن فوتبال دانشگاه انجام می دهند

ش سپتامبر 12 , 2020
کوین وارن ، کمیساریای کنفرانس ده بزرگ ، یک روز صبح این روز در خانه خود در حوالی مینیاپولیس بود که رئیس جمهور ترامپ تماس عجولانه ای با او برقرار کرد. لیگ وارن در ماه اوت تصمیم گرفته بود که ورزش های پاییزی را به دلیل بیماری همه گیر ویروس […]