یک کنفرانس فوتبال کالج می تواند بازیکنان را بیش از سود برای تغییر انتخاب کند


ده بزرگ سیگنال اشتباهی را به ملت می فرستد. ویروس کرونا ویران نکرده است. در راه خروج نیست. دکتر آنتونی اس. فاوسی ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی ، می گوید زندگی “تا اوایل سال 2021 ، شاید حتی در اواخر سال 2021” به حالت عادی باز نخواهد گشت.

بیش از 8500 مورد Covid-19 ، بیماری ناشی از ویروس کرونا ، در دانشگاه های بیگ ده گزارش شده است ، بر اساس پایگاه داده نیویورک تایمز در مورد عفونت در کالج ها. برخی از مدارس Big Ten بیشتر کلاسهای حضوری را به حالت تعلیق درآورده و یا به پایان رسانده اند.

بیشتر بخوان:  جان بن جووی به بوفالو سوگند یاد می کند که یک تلاش ناموفق برای خرید صورتحساب دارد

و این کالج ها چه می خواهند؟ فوتبال.

این چگونه منطقی است؟

فرمانداران کالیفرنیا و اورگان با کاهش محدودیت های فوتبال دانشگاه ، زمینه را برای بازگشت آن فراهم می کنند. کمیسار Pac-12 لری اسکات آنها را تشویق می کند.

به دنبالش نروید ، USC ، Cal-Berkeley ، UCLA این کار را نکنید Oregon and Oregon State.

ما می توانیم به آزمایش روزانه و پروتکل های سختی که Big Big برای بازگشت آن بستگی دارد ، اشاره کنیم. آنها نزدیکترین چیزی هستند که کالج ها می توانند به نمایش دقیق در حباب NBA بسیار کنترل شده در فلوریدا ارائه دهند که به آن لیگ اجازه می دهد فصل خود را انجام دهد.

اما اینها بچه های دانشگاه هستند ، نه جوانب مثبت. آنها در هیچ چیزی مانند یک محیط کنترل شده زندگی نمی کنند. اگر مربی و مدیر ورزشی آن گفته باشند ، اگر آنها آلوده شوند ، همانطور که اکثر بازیکنان فوتبال در دانشگاه ایالتی لوئیزیانا ، پس چه؟

کنار گذاشتن یک بازیکن 18 ساله فوتبال که به ویروس مبتلا شده است – اما احساس خوبی دارد – از دیدن دوست دختر خود ، رفتن به مهمانی های دانشگاه یا بازگشت به خانه برای تولد مادربزرگ در کنار کار غیرممکن خواهد بود.

بیشتر بخوان:  تام بردی با سومین انتخاب پیاپی شش باخت مقابل Saints به شرکت عجیب و غریب پیوست

بازیکنان کالج ، بسیاری از آنها هنوز نوجوان هستند که یاد می گیرند چگونه هوشمندانه تصمیم بگیرند ، بابت به خطر انداختن خود یا عزیزانشان پول نمی گیرند. آنها از بهداشت و ایمنی برخوردار نیستند که از طریق اتحادیه های کارگری خود به بازیکنان حرفه ای داده می شود.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yxaaqemm
is.gd/jhv0H7
shrtco.de/WgldA
clck.ru/QtXHh
u.nu/3mvzg
ulvis.net/ovz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

بررسی Asustor AS6602T: این NAS یک پخش کننده فوق العاده است

پ سپتامبر 17 , 2020
پیشنهادات جعبه NAS Asustor همچنان تحت تأثیر قرار می گیرند ، در حالی که AS6602T (LockerStor 2) آخرین قیمت آزمایشگاهی 399 دلاری است. ظاهری شبیه به تجارت نسبت به AS5202T که اخیراً مورد بررسی قرار گرفته است (Nimbustor 2) ، و اسلات M.2 NVMe را برای ذخیره SSD ها به […]