12 بزرگ در هفته 1 فوتبال دانشگاه به چهره می افتد


کنفرانس Big 12 در حدود سه دهه حیات خود ، سهم خود را از دوران تاریک دیده است. این 15 فصل بدون عنوان ملی رفته است ، یک تجزیه و تحلیل نابجایی از یک شبکه تلویزیونی شکست خورده را تحمل کرده و به نظر می رسد در سه حضور از چهار حضور در املاک و مستغلات در محوطه جنگل کالج فوتبال پلی آف خریداری شده است.

به عبارت دیگر ، Big 12 در دهه های اخیر روزهای تاریکی را به اندازه کافی تحمل کرده است که گفتن اینکه شنبه بدترین روز در تاریخ کنفرانس بود ، هذلولی است. Big 12 در مراحل خیلی بزرگتر و با سهم بالاتری روبرو شده است. به هر حال ، این یک لیگ است که روزگاری یک کمیساری داشت که بیشتر او را به خاطر هجو حساب توییتر خود می شناسند.

اما از نظر خجالت خالص و نابجا ، یافتن روزهای زیادی که با تمسخر آنچه 12 بزرگ روز شنبه متحمل شده است دشوار است. در اولین روز نیمه تمام بازی ها ، شکست های Big 12 خط داستانی مشخصی را ارائه دادند. شماره 23 ایالت آیووا در خانه توسط لوئیزیانا ، 31-14 ، که تیم بسیار بهتری به نظر می رسید ، خسته شد. ایالت آرکانزاس ایالت کانزاس را با نتیجه 35-31 ناراحت کرد ، با وجودی که گرگهای سرخ 9 شروع کننده را از دست ندادند. و کارولینای ساحلی پس از پرش از اولویت 28-0 در نیمه اول ، کانزاس را با نتیجه 38-23 پانک کرد. این البته فقط روی کاغذ ناراحت کننده بود ، زیرا کارولینای ساحلی فصل گذشته نیز جیهاوکس را شکست داد.

Texas Tech یک ضرب و شتم دور از باخت شرم آور برای Houston Baptist بود و نیاز به خنثی کردن تبدیل دو امتیازی HBU در اواخر بازی داشت که بازی را مساوی می کرد.

این امر باعث شد كه مت ولز ، مربی فن ، از بدحجابی مت مكبل ایالت ایالت آیووا ، كریس کلیمان ایالت كانزاس و لس مایلز كانزاس جلوگیری كند. كمبل و كلیمان مورد علاقه های دو رقمی بودند ، در حالی كه مایلز خشمگین نبوده و مجبور شده است كه كلی از ملت گرسنه فوتبال دانشگاه را تماشا كند تا Chanticleers غرقاب پوشیده و پوشیده از كمر پوش جیهاوك ها را در میان تنها بازی شبانه تلویزیونی پخش كند.

بیشتر بخوان:  جوکوویچ می گوید که او به طور پیش فرض "درس بزرگی" از US Open آموخته است

در حال فرار از عقب Trey Ragas شماره 9 لوئیزیانا-لفایت Ragin Cajuns توسط Max Mitchell # 74 پس از اینکه TD برابر ایالت آیووا در روز شنبه به ثمر رساند ، به هوا بلند می شود. (دیوید کی پوردی / گتی ایماژ)

این همه برای کنفرانس به چه معناست؟ خوب ، به راحتی می توان گفت که لیگ عمق کمتری نسبت به گودال پیاده رو دارد. اما ، به راستی ، تعداد کمی انتظار داشتند که Big 12 بیش از یک مسابقه سه اسب بین اوکلاهما ، تگزاس و ایالت اوکلاهما باشد. (ایالت آیووا یک انتخاب مرسوم ، مد بود ، اما این روند به نظر می رسد مانند Zubaz هیپ باشد.)

به دست آوردن تصورات عالی از این ناپایدار COVID-19 بار دشوار خواهد بود. فهرست ها ، برنامه ها و روانها تا زمان بازی آخر این فصل در جریان مداوم خواهند بود. روندها سریع تر از ریگی بوش در اوج زندگی اثیری و تغییر جهت می دهند.

بنابراین برای امروز ، بیایید فقط روز ناخالص Big 12 را همان روز بنامیم – شرمساری برای تیم هایی که به صورت رو به رشد کار می کنند. ما می توانیم اطمینان حاصل کنیم که عمق لیگ زیر سوال خواهد رفت و فصول ایالت آیووا ، کانزاس و ایالت کانزاس لکه دار می شوند. اما گذشته از آن ، دشوار است که خیلی بیشتر از آنچه در مورد لیگ می گوید عمیق شود.

ماه ها ، احتمال فصل 2020 از طریق سایه های خاکستری مشاهده می شد. بنابراین حالا که اینجا است ، خیلی زود است که بفهمیم این روز برای بزرگ 12 چقدر تاریک است.

بیشتر بخوان:  رویداد اپل 2020: این چیزی است که ما درباره راه اندازی محصول روز سه شنبه می دانیم

کمربند سرگرم کننده روز برنده است

دل شکستگی یک لیگ ، وجد دیگری است. و تصور یک روز با مشخصات بالاتر برای کمربند خورشید ، یک لیگ مدارس جهت دار که دشوار است توجه مردم را به خود جلب کند ، دشوار خواهد بود.

همراه با پیروزی در مسابقات ULL ، کارولینای ساحلی و ایالت آرکانزاس ، ایالت آپالاچی محبوب لیگ نیز یک پیروزی خانگی قدرتمند مقابل شارلوت کنفرانس ایالات متحده به دست آورد.

شاید چشمگیرترین قسمت از روزهای انحطاطی برای کمربند خورشید فقط پیروزی ها نبود ، بلکه تنور آنها بود. ULL ایالت آیووا را از جلو تحت فشار قرار داد و یک جفت ضربه برای تاچ داون برگشت. کارولینای ساحلی در نیمه اول با چنان نیرویی روی کانزاس پرید که مسلما مایلز دوباره به فکر بازنشستگی افتاد. ایالت آرکانزاس 489 یارد در برابر ایالت کانزاس بدست آورد و آنها را با 115 یارد خرد کرد.

هیچ چیز رکیکی در مورد پیروزی وجود نداشت. و گرچه ما در مسابقات ورزشی که توسط COVID-19 ایجاد شده است ، از تخته بازی های زیادی بهره نخواهیم برد ، با خیال راحت می توان گفت که هنگام ارائه نظرسنجی بعدی AP ، حداقل App State ، ULL و Arkansas State باید رتبه بندی شوند. (AP تیم هایی را از لیگ هایی که در آن زمان بازی نمی کنند حذف می کند.)

کمربند خورشید سزاوار آن دور پیروزی است.

لحظه دلخراش ایالت آرکانزاس

وقتی بلیک اندرسون مربی ایالت آرکانزاس پس از بازی در رختکن به تیمش پیوست ، یک آبشار جشن با استقبال روبرو شد. بازیکنان او را با آب انداختند ، او را در آغوش خرس گرفتند و به طور کلی مربی خود را در یک جشن مزخرف دور اتاق می زدند.

اندرسون شنبه شب تلفنی به یاهو اسپورت گفت: “بسیاری از رقص و آب پاشیدن.” “در آن رختکن هیچ چیز خشک نبود.”

بیشتر بخوان:  Fantasy Football Week 2 Busts: بازیکنان قرار است ناامید شوند

که شامل چشم بود. اندرسون در 18 ماه گذشته دچار کشیدگی روده شده است. همسرش وندی حدود 13 ماه پیش بر اثر سرطان درگذشت. پدرش چهار ماه قبل از آن درگذشت. اندرسون گفت که او در میان اتاق خواب رختکن برای تأیید آنها لحظه ای آرام را پیدا کرده است.

اندرسون گفت: “این چیزی است که آنها واقعاً برای ما می خواستند.” “ما در چند سال گذشته نزدیک شده ایم اما موفق به انجام آن نشده ایم. امروز واقعاً دلم برایشان تنگ شده بود. نبود آنها را در رختکن احساس کردم ، اما آنها نیز به ما لبخند می زدند. “

ایالت آرکانزاس 9 آسیب دیدگی ، COVID-19 و ردیابی تماس را از دست داد. باخت به خصوص در دفاع احساس شد ، زیرا او گفت که موقعیت های اندکی را به هم زد و بسیاری از تازه واردان واقعی را بازی کرد. اندرسون گفت: “این یک برد تیمی بود.” “ما فقط 63 پسر سفر کردیم. ما 78 سفر به ممفیس (برای باخت 37-24) داشتیم. این طبیعت مکانی است که ما در آن قرار داریم – سازگاری ، تغییر برنامه های بازی. “

اندرسون یک جفت عنوان کمربند آفتاب در ایالت آرکانزاس کسب کرده است ، بنابراین ناراحتی را بزرگترین پیروزی در تاریخ مدرسه نمی خواند. اما با توجه به مرحله عظیم در فاکس ، هنوز هم به عنوان قابل توجهی طنین انداز شد. “برای ما ، جایی که در آن هستیم و همه آنچه را که ما تجربه کرده ایم و تجربه کرده ایم ، بزرگترین پیروزی در تاریخ اخیر است.”

بزرگ 12 مورد علاقه

محبوب های بزرگ 12 بزرگ روز شنبه خود را با حساسیت مورد انتظار اعلام کردند. تگزاس در بازدید از UTEP ، 59-3 ، پشت پنج پاس تاچ داون و 426 متری سام Ehlinger ایستاد.

اوکلاهما 19 بازیکن خود را از دو بازی عمیق مقابل ایالت میسوری از دست داد ، از جمله 11 بازیکن گزارش شده که به دلیل مصدومیت یا محرومیت انتظار نمی رفت بازی را از دست بدهند. مهم نبود ، زیرا اولین حضور اسپنسر راتلر به عنوان یک شروع کننده شامل 14 امتیاز از 17 برای 290 یارد و چهار مرحله نهایی بود.

بیشتر بخوان:  گفته می شود انتظار می رود عقاب ها در آخرین مهلت تجارت دوباره پرخاشگر باشند

در حالی که بایلور ، اوکلاهما و TCU هنوز در این فصل بازی نکرده اند و ویرجینیای غربی هنوز پس از هدر دادن شرقی کنتاکی یک چالش مناسب را مشاهده نکرده است ، به راحتی می توان گفت که اولین برداشت از تگزاس و اوکلاهما همان چیزی است که ما فکر می کردیم.

گرچه انتظار نمی رفت هیچ یک از دو تیم با چالشی روبرو شوند – با عرض پوزش ، بابی پترینو – بهترین نتیجه ممکن است دفاع تگزاس تحت هماهنگی جدید کریس اش باشد. این هفته مربی تام هرمان به یاهو اسپورت گفت: “من دوست دارم که ما به عنوان تکل آماده باشیم.” “ما توجه زیادی به جزئیات می دهیم.”

مرد بعدی در خانم خانم جنوبی

صدای تغییر در فوتبال Miss Miss Southern در اواخر تمرین روز پنجشنبه رسید. در حالی که تیم عقاب طلایی پس از تمرین با سرعت به سرعت می دوید ، صدای معروف صدای آواز خواندن یک کامیون بستنی برای تمرین بالا می رفت.

بازیکنان در ابتدا کمی مبهوت بودند. مربی موقت اسکاتی والدن باعث شده بود که آنها بخاطر رعایت نکردن رختکن طبق استانداردهای نظافت ، گاسر بزنند. اما خیلی زود به صف شدند و شروع به خرد کردن بستنی های کیوی توت فرنگی و ساندویچ های بستنی کوکی M&M کردند. (همسران و بچه های کادر مربیگری نیز در آنجا بودند.)

والدن 30 ساله قرار است اولین مربیگری خود در FBS را در روز شنبه مقابل لوئیزیانا تک انجام دهد. جذاب است زیرا او هم جوانترین مربی کشور است و هم کم درآمد است. وی با درآمد 110 هزار دلار در سال ، در واقع در مقایسه با سرآشپزهای مجری برخی از برنامه های قدرت درآمد کمتری دارد.

بیشتر بخوان:  Uber می گوید که تا سال 2030 فقط در ایالات متحده ، اروپا سوار بر وسایل نقلیه الکتریکی خواهد شد

والدن پس از استعفا جی هاپسون پس از شکست در خانه مقابل آلابامای جنوبی در هفته اول ، استعفا داد. بدون وقت برای ایجاد هرگونه تغییر در طرح عمده فروشی ، والدن تمرکز خود را بر روی برقراری ارتباط با بازیکنان و ایجاد انگیزه در آنها گذاشته است. او به یاهو اسپورت گفت: “بیایید ته کار خود را کنار بگذاریم و همه چیز را در مورد بازیکنان حفظ کنیم.” “و مهمتر از همه ، با آن سرگرم شوید.”

گرچه این طرح ها اصلاح نمی شوند ، اما در حال حاضر اختلافات شدیدی وجود داشته است. تمرینات نزدیک به سه ساعت در حال اجرا بود و آنها روزانه به دو ساعت کاهش یافته اند. با کاهش زمان ، سرعت به جایی تغییر می کند که وقفه های کمتری وجود داشته باشد و سرعت و تمرکز بیشتری بخواهد. این به معنای چیزهای کوچک است ، مانند اینکه والدن مطمئن شود بازیکنان زانو نمی گیرند.

همچنین تغییرات چشمگیری در برنامه وجود دارد. تیم هر روز ساعت 3 بعد از ظهر با هم دیدار می کند که این اتفاق قبلاً رخ نداده بود. تأکید جدیدی روی تغذیه وجود دارد که شامل چک لیست های اجباری وعده های غذایی است. والدن در تلاش است تا از طریق چیزهایی که می تواند کنترل کند – “برنامه ، تغذیه ، پاسخگویی و نظم” فرهنگ سازی کند.

والدن در 26 سالگی ، هنگامی که سرمربی دانشگاه باپتیست بخش سوم شرق تگزاس بود ، جوانترین سرمربی فوتبال این کشور شد. او دوباره در سطح FBS جوانترین است ، درست در یک صحنه بزرگتر.

والدن این هفته با چاد لونسفورد ، مربی جورجیا جنوبی صحبت کرد ، که در اکتبر 2017 به عنوان موقت در آنجا حضور داشت. او در این مدت 2-3 بار رفت ، اما تیم را به اندازه کافی اسیر کرد تا به مربی تمام وقت صعود کند و برنده شود 10 بازی سال بعد. توصیه سفر لونسفورد به والدن: به روده خود اعتماد کنید و از ایجاد تغییرات نترسید.

بیشتر بخوان:  آنچه میهن پرستان می گویند پس از باخت 35-30 به Seahawks در زمان اولیه

تغییرات آغاز شده است. اگر تجدید نظر فرهنگی در این زمینه نمایان شود ، شنبه و فراتر از آن را خواهیم دید. او گفت ، “هرچه فصل می گذرد ، ما خواهیم ساخت [progress in] جهش و کران. “

سمینوها لج می خورند و دوباره می افتند

در طول چهار فصل ، سه مربی و تعداد بی شماری هیاهوی تبلیغاتی بی اساس پیش فصل ، تنها نکته ثابت در مورد ایالت فلوریدا در روز افتتاح این بوده است که Seminoles چقدر آشفته پایدار بوده است.

بنابراین عصر مایک نورول با یک صدای صریح و صریح روز شنبه آغاز شد و در خانه مقابل جورجیا تک ، با نتیجه 16 بر 13 شکست خورد. این یک خسارت زشت بود که در تمام روشهای آشنا برای هواداران ایالت فلوریدا وجود داشت – یک خط حمله متخلخل ، یک بازی رفت و برگشتی شکنجه شده و یک حمله بدون الهام.

FSU توپ را سه بار برگرداند ، به طور متوسط ​​فقط 3.1 یارد در هر بار هجوم آورد و به هواداران FSU یادآوری بیرحمانه ای داد که فقط به این دلیل که نورول یک هویج بازی است ، به این معنی نیست که این بازی ها بدون خط حمله و خط حمله صالح کار خواهند کرد.

گرچه خیلی زود است که بتوانیم معنای طولانی مدت برای این FSU بیابیم ، طرفداران Seminole یک محصول جانبی از تحریک برنامه خود را در چهار سال گذشته مشاهده کردند.

جف سیمز ، بازیکن خط حمله جورجیا تک ، متعهد FSU بود که در ماه دسامبر از FSU به Tech برگشت. او 24 با 35 با 277 یارد کار خود را به پایان رساند و قول بسیار بیشتری از آنچه در فصول اخیر از هر بازیکن خط حمله FSU دیده ایم نشان داد. ACC با پشیمانی از FSU پر خواهد شد ، زیرا سام هول ، دانشجوی سال دوم ، UNC نیز یک تلنگر از Seminoles بود.

این دو نفر در فصل های آینده یادآوری های مربوط به آنچه که اخیراً FSU باعث اختلال در لیست Seminoles شده است را ارائه می دهند.

اطلاعات بیشتر از یاهو ورزشی:


منبع: حافظ استدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

امتیازات Safeway Open 2020: برایان استوارد پس از دور 3 در کالیفرنیا در میان سه رهبر مشترک

ی سپتامبر 13 , 2020
گتی ایماژ NAPA ، کالیفرنیا (AP) – برایان استوارد روز شنبه با جیمز هان و کامرون پرسی با یک مرغ درگیر برای یک سهم 6 زیر 66 از Safeway Open منجر شد. در روزی که هشت بازیکن برتری را در اختیار داشتند یا با هم اختلاف داشتند ، سه نفره […]