13 پیشنهاد عالی در بهترین خرید ، هدف و سایر رقبای Prime Prime روز


نخست وزیر است بار دیگر ، و در حالی که آمازون از تخفیف های بسیاری برخوردار است ، رقبای خود نیز از این تخفیف برخوردار هستند. ما معاملات مصاحبه از Walmart ، Target ، Best Buy و فروشگاه های دیگر را جمع آوری کرده ایم. برای خرید این فروش ها به عضویت احتیاج ندارید ، اما لازم است باید به خاطر داشته باشید که این فقط آغاز فصل خرید تعطیلات است. ما اندکی بیش از یک ماه از جمعه سیاه و دوشنبه اینترنتی جدا شده ایم و این فروش ها را نیز پوشش خواهیم داد.

بیشتر بخوان:  جنگنده پنهان کار 5-Gen J-31 چینی ممکن است در کل F-35 "پاره شود"

توجه: ما از مواردی که به فروش می رسند ، صرف نظر می کنیم یا هنگام به روزرسانی این راهنما قیمت افزایش یابد. تخفیف ها بعضی اوقات به سرعت برمی گردند ، بنابراین خودتان بررسی کنید. برای دریافت بیشتر این معاملات به اشتراک Amazon Prime احتیاج دارید.

پوشش WIRED Prime Day

اگر با استفاده از پیوندهای موجود در داستان های خود چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. این به حمایت ما از روزنامه نگاری کمک می کند. من بیشتر می دانم

بهترین پیشنهادات خرید

بیشتر بخوان:  ارتش در حال همکاری با دانشگاه ایلینوی برای فناوری ازدحام هواپیماهای بدون سرنشین مستقل است
عکس: ضرب و شتم

بدیهی است که بهترین خرید معاملات جمعه سیاه را زود آغاز می کند. تخفیف های خوبی وجود دارد که تا 14 اکتبر ادامه دارد. فقط به یاد داشته باشید که این معاملات (و معاملات دیگر) ماه آینده دوباره ظاهر می شوند.

معاملات هدفمند

ژست


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yyugabv5
is.gd/aZWnez
shrtco.de/Y9t4R
clck.ru/RNYpQ
u.nu/x4byy
ulvis.net/PkIC

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اپل از آیفون 12 جدید HomePod mini رونمایی کرد

س اکتبر 13 , 2020
در یک رویداد مورد انتظار ، اپل نسخه 5G آیفون خود و همچنین چندین محصول جدید دیگر را اعلام کرد. غول فناوری مستقر در کوپرتینو ، کالیفرنیا از آیفون 12 رونمایی کرده و امکان فعالیت های سریعتر و غوطه وری را برای شما فراهم می کند. مدیر عامل شرکت اپل […]