14 بهترین معاملات آخر هفته: لوازم جانبی رایانه ، دنده صوتی و موارد دیگر


روز کارگر دیگر آمده است و رفته است ، اما معاملات متوقف نشده است ، به خصوص اگر به دنبال لوازم جانبی رایانه و تجهیزات صوتی هستید تا ایستگاه کاری خود را تقویت کنید و خانه خود را آماده کنید بیشتر زمانی که هوا سردتر می شود در داخل می گذرانید. با این اوصاف ، اکنون زمان مناسبی برای بررسی اولین فروش چمدان Away است. ممکن است در مسافرت باشید یا نباشید ، اما خرید تجهیزات در خارج از فصل یا زمانی که تقاضا کم است همیشه روش خوبی برای پس انداز پول است.

اگر با استفاده از لینک در داستان های خود چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. این به حمایت ما از روزنامه نگاری کمک می کند. بیشتر بدانید. لطفاً مشترک شدن در WIRED را نیز در نظر بگیرید.

معاملات صوتی

بیشتر بخوان:  بهترین پاوربانک های 2020: برترین شارژرهای قابل حمل برای تلفن شما
عکس: آدوراما

برای گزینه های بیشتر ، به راهنماهای ما برای بهترین میله های صدا و بهترین هدفون های بی سیم مراجعه کنید.

  • سیستم صدای صدا Vizio 5.1 Channel با ساب ووفر بی سیم با قیمت 200 دلار (50 دلار تخفیف): نوارهای صدا Vizio در بین تیم های دنده WIRED مورد علاقه شما هستند زیرا مقرون به صرفه هستند و هنوز هم خوب به نظر می رسند. اگر از بلندگوهای داخلی تلویزیون خود استفاده می کنید ، یک نوار صدا تهیه کنید – این تجربه شما را کاملاً بهبود می بخشد. این سیستم شامل دو بلندگوی فراگیر ، یک نوار صوتی و یک ساب ووفر 5 اینچی برای باس پررونق است. این از طریق بلوتوث فعال است بنابراین می توانید موسیقی را از تلفن خود نیز پخش کنید.

  • هدفون True-Fit سه درایور Westone B30 با کابل های MMCX و بلوتوث با قیمت 199 دلار (تخفیف 251 دلار): این هدفون ها واقعاً بی سیم نیستند – یک کابل به یک ماژول مجهز به بلوتوث هدایت می شود – اما کوچک و محرمانه هستند و سه درایور را برای جفت جوانه های داخل گوش برای بالا و میانه های واضح و باس قوی بسته بندی می کنند.

  • هدفون داخلی گوش مرجع Etymotic Research ER4SR با قیمت 199 دلار (تخفیف 101 دلار): این هدفون به منظور مخلوط کردن صدا در یک استودیو یا دی جی توسط افراد است. آنها دارای 35 تا 42 دسی بل عایق نویز با حداکثر خروجی 122 دسی بل هستند ، اما هیچ لغو فعال نویز ندارند.

  • بلندگوی استاندارد Klipsch Reference Premiere Atmos RP-280FA با قیمت 799 دلار (1299 دلار تخفیف): اگر در حال ساخت سیستم صوتی فراگیر هستید ، این برج ها برای قرار دادن در کنار تلویزیون ایده آل هستند. هر کدام از آنها دارای ووفر و تویتر 8 اینچی دوتایی هستند و با Dolby Atmos سازگار است.

بیشتر بخوان:  تیم ترامپ برنامه ای برای مبارزه با تغییرات اقلیمی ندارد

تخفیف لوازم جانبی رایانه

عکس: آمازون


منبع: حافظ استدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

بهترین پاوربانک های 2020: برترین شارژرهای قابل حمل برای تلفن شما

ش سپتامبر 12 , 2020
هر کسی که از تلفن هوشمند استفاده می کند از اهمیت حمل یک بسته باتری پشتیبان مطلع است. اما با توجه به تعداد زیاد گزینه ها در آمازون ، ممکن است احساس خستگی بیش از حد داشته باشید ، قابل درک است. علاوه بر مشخصات شارژ ، درگاه ها و […]