19 بهترین معامله در Amazon Prime Day (2020) با 50 دلار یا کمتر


اگر تو نیستی خرید Amazon Prime Day با داشتن یک محصول خاص – شاید به دنبال هدیه های تعطیلات برای کل خانواده هستید – به سرعت گران شود و خوشبختانه چند گزینه زیر 50 دلار برای انتخاب وجود دارد. ما بهترین مواردی را که از آمازون و سایر فروشگاه ها دیده ایم محدود کرده ایم و با ادامه فروش این مورد را به روز خواهیم کرد.

توجه: ما از مواردی که به فروش می رسند ، صرف نظر می کنیم یا هنگام به روزرسانی این راهنما قیمت افزایش یابد. تخفیف ها بعضی اوقات به سرعت برمی گردند ، بنابراین خودتان بررسی کنید. برای دریافت بیشتر این معاملات به اشتراک Amazon Prime احتیاج دارید.

بیشتر بخوان:  "اهداف حمله" B-2 نیروی هوایی برای آموزش جنگ در اقیانوس آرام

پوشش WIRED Prime Day

اگر با استفاده از پیوندهای موجود در داستان های خود چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. این به حمایت ما از روزنامه نگاری کمک می کند. من بیشتر می دانم

پیشنهادات خانه هوشمند

عکس: آمازون
  • Echo Dot (3rd Gen) + Lifx Smart Bulb با قیمت 19 دلار (40 دلار تخفیف): Echo Dot اکنون یک نسل از جدیدترین و بزرگترین عقب مانده است ، اما هنوز هم یک بلندگوی کوچک توانمند است. مدل لامپ هوشمند خاص که در اینجا ذکر شده در لیست برتر ما نیست ، اما من این مارک را بسیار دوست دارم و معمولاً بسیار گران قیمت است ، بنابراین لامپ رایگان یک تعجب خوب است. با استفاده از نقطه ای که می گیرید می توانید لامپ را نیز کنترل کنید.

  • بسته شروع کننده اتاق هوشمند C by GE با قیمت 35 دلار (15 دلار تخفیف) در بهترین خرید: ما تمام محصولات C by GE را که آزمایش کرده ایم دوست داریم و این بسته چهار لامپ هوشمند سفید نرم و یک پلاگین هوشمند را با قیمت بسیار مناسب به شما ارائه می دهد. آنها با Google Assistant و Amazon Alexa کار می کنند.

  • C از پلاگین هوشمند GE با 10 دلار (تخفیف 9.50 دلار): اگر در بازار لامپ های هوشمند نیستید ، می توانید پلاگین هوشمند C را نیز توسط GE تهیه کنید. استفاده از آن آسان است و همچنین با Google Assistant و Amazon Alexa کار می کند.

  • TP-Link Kasa Smart Plug HS103 با قیمت 9 دلار (5 دلار تخفیف): ما این مدل دقیق را آزمایش نکرده ایم ، اما بسیاری از کارمندان WIRED دارای سوکت های TP-Link Kasa هستند و آنها را دوست دارند. با Google Assistant و Amazon Alexa کار می کند.

  • لامپ هوشمند رشته سفید نرم Kasa TP-Link با 10 دلار (7 دلار تخفیف): این لامپ ظاهری آنتیک منحصر به فرد دارد ، اگر صفحه نمایش لامپ داشته باشید بسیار خوب است. اگرچه فقط سفید است که قابل تنظیم است ، بنابراین اگر گزینه های رنگ برای شما مهم است ، ممکن است صبر کنید تا لامپ های دیگر به فروش برسند. با Amazon Alexa و Google Assistant کار می کند.

  • ساعت هوشمند Lenovo با قیمت 40 دلار (40 دلار تخفیف) در بهترین خرید: ساعت هوشمند Lenovo با صفحه نمایش 4 اینچی و عملکرد ساعت زنگ دار برای اتاق خواب مناسب است. اگرچه صفحه نمایش کوچکتر از سایر صفحه های هوشمند است ، اما تقریباً همه کارهایی که دستگاه های دستیار Google می توانند انجام دهند ، انجام می شود.

  • اکو شو 5 با 45 دلار (45 دلار تخفیف): ما دستیار Google را به الکسا ترجیح می دهیم ، اما این بهترین قیمتی است که تاکنون برای کوچکترین نمایشگر هوشمند آمازون یعنی Echo Show 5 مشاهده کرده ایم. می توانید اشتراک یک ساله رایگان در Food Network Kitchen را ارائه دهید ، سرویسی که ما ارائه می دهیم. ما این مورد را مرور کرده ایم که نکات و دستورالعمل های بی شماری را ارائه می دهد.

  • مقیاس هوشمند Fitbit Aria با قیمت 35 دلار (تخفیف 15 دلار): من طرفدار Libra نیستم ، اما گاهی اوقات به شما کمک می کند وزن خود را ردیابی کنید. مقیاس هوشمند Fitbit اکنون بسیار ارزان تر از زمانی است که برای اولین بار آن را بررسی کردیم.

بیشتر بخوان:  اینترنت اشیا چیست؟ راهنمای Wired

معاملات خانه ، زیبایی و بهداشت

عکس: آمازون


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y4l5qj6n
is.gd/7f4zJQ
shrtco.de/xplKe
clck.ru/RNgtk
u.nu/5jpt8
ulvis.net/iM2S

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

یک بند منحصر به فرد قرارداد برای زک بریتون می تواند یانکی ها را به دردسر بیندازد

س اکتبر 13 , 2020
اولین درخواست شغلی برای یانکی ها در این فصل به صورت یک بازیکن آزاد نیست که پارچ ها را شروع کند تا دنبال کند یا کشف کند که با آن چه کار کند. گری سانچز. در واقع با شروع می شود زک بریتونوضعیت قرارداد. همانطور که جورج A. کینگ سوم […]