25 امتیاز برتر کالج فوتبال ، واکنش بیش از حد ، هفته هفتم: کلمسون ، آلاباما به سرعت نقاط مقدماتی را جمع می کند


این بار هفته آینده ، Big Ten اولین لیست بازی های خود را در فصل 2020 انجام خواهد داد. پس از دو هفته دیگر ، Pac-12 و بقیه FBS به حزب می پیوندند. این یک یادآوری است که فوتبال بسیار بیشتری وجود دارد که نه تنها باید بازی شود بلکه فوتبال بسیار بیشتری است که حتی شروع نشده است.

با این حال ، به نظر می رسد بزرگترین بازی سال فقط اتفاق افتاده است. آنها در وقت اصلی با آلاباما و جورجیا روبرو شدند زیرا هر دو تیم سعی کردند ثابت کنند یکی از بهترین تیم های امسال هستند – اگر نه بهترین تیم. کنار هم قرار گرفتن عجیب است. کمی بیشتر از نیمی از FBS در حال حاضر در حال بازی است ، اما از برخی جهات ، فصل شکل جدی می گیرد. با آن فست فود جدید از شنبه ارائه می شود. در اینجا اغراق بزرگ واکنش های لیست هفتم آمده است.

دو سایت اضافی قبلاً پر شده است

من معمولاً از پیش بینی فوتبال دانشگاه خودداری می کنم [/checks calendar] نه هفته بعد ، اما پیروزی آلاباما و کلمسون با من آکورد آکورد کرد. از پیروزی 73-7 کلمسون مقابل جورجیا تک استفاده کنید. کمی گیج کننده و حیرت آور است ، اما جای تعجب نیست که ببرها با حریف خود راه خود را باز کنند. کلمسون طی سه سال یک بازی کنفرانسی را نباخته و اکنون در 10 مسابقه اخیر خود حداقل 3 امتیاز پیروز شده است. مربی دابو سوئینی یک ماشین کشتار تولید کرد. آیا کسی در ACC می تواند آنها را به چالش بکشد؟ نوتردام؟ ویرجینیا تک؟ مطمئناً ، کلمسون ممکن است یک روز “تعطیلات” داشته باشد ، اما این مربوط به میزان اعتماد به نفس من در مورد کسی است که در یک شنبه خاص این تیم را کنار می گذارد.

بیشتر بخوان:  فعال با استفاده از سفر دوچرخه سواری برای درک مسائل عدالت اجتماعی

آلاباما از نظر دفاعی شکننده تر به نظر می رسد ، اما به خاطر داشته باشید که پیروزی آنها مقابل جورجیا 41-24 به چه معناست. بولداگ ها سرسخت ترین مخالفان SEC Tide هستند. آنها به نوعی استعداد عالی لازم برای کلاهبرداری مقابل آلاباما را پیدا می کنند. آنها به خوبی آموزش دیده اند. آنها احتمالاً بهترین دفاع را در کشور دارند. آلاباما 40 پاسخ برگر به 24 بدون جواب داد و آنها را با 17 شکست داد.

این یک فصل طولانی است. دریافت کردم. آلاباما و کلمسون ممکن است هر هفته عالی بازی نکنند. آنها حتی ممکن است در طول مسابقه یک مسابقه را از دست بدهند. اما در یک سال شرم آور که CV به مقایسه نزدیک نمی شود ، چگونه به هر یک از این تیم ها نگاه می کنید و می گویید آنها جزو چهار تیم برتر کشور نیستند؟ من می دانم ، می دانم … چه چیزی تغییر کرده است ، درست است؟ هیچ چیز ، واقعاً ، اما پس از تماشای بازی آنها ، ما به سمت بازی پلی آف چهار تیمی پیش نمی رویم ، بلکه در یک بازی پلی آف چهار تیمی به سمت دو موقعیت باز می رویم.

بیشتر بخوان:  چیپ کلی می گوید دانشگاه کالیفرنیا پایان بسیار هجومی خود را تغییر نخواهد داد

UCF مثل هیچ کس دیگر به پای او شلیک نمی کند

تفنگداران احتمالاً 4-0 می شوند ، اما پس از کنار گذاشتن یک مسابقه هیجان انگیز مقابل ممفیس 50-49 ، آنها 2-2 شدند. این بازی تمام آنچه توصیف شد – تنها چیزی که از دست رفته بود رتبه بندی ملی مرتبط با هر تیم بود.

تم مشترک UCF در اوایل این فصل چیست؟ اشتباهات و سرب منفجر شده. الفورسان در واقع جریمه ترین تیم کشور بود و روز شنبه با 15 پنالتی خیره کننده در هر مسابقه وارد زمین شد. UCF در مقابل ممفیس با 10 پنالتی برای 96 یارد کمی بهتر بود. با این حال ، تفنگداران نیز 21 برتری را در نیمه دوم برای ببرها منفجر کردند. این در بالای 18 امتیازی است که دو هفته پیش به تولسا وارد کردند. استعداد و سرعت حمله را نمی توان انکار کرد ، اما این ذوب شدن ها و خود زخمی ها باعث می شود UCF جز one 10 تیم برتر کشور نباشد. آنها قادر به چنین کاری هستند. این به جاش هوبل مربی است.

بیشتر بخوان:  MLB Playoffs Daily - Rays ، Astros شروع به دوئل کردن ALCS برای بنر می کند

تنسی به یک بازیکن خط حمله احتیاج دارد

معمولاً ناعادلانه است که هر مشکل حمله را روی هافبک قرار دهیم ، اما دشوار است که به باخت تنسی 34-7 مقابل کنتاکی نگاه کنیم و متوجه نشویم که QB در نیمه اول چگونه بد بازی کرده است. فقط کافی است نگاهی به این مجموعه رویدادها از Jarrett Guarantano و JT Shrout بیندازید.

این یکی از راه های ورود سریع به یک چاله است و برای اعتبار کامل ، کنتاکی از دفاع عالی برخوردار است. Wildcats توانستند روی این دفاع و بازی زمینی خود حساب کنند تا یک پیروزی را به پایان برسانند. مسلماً ، محافظت از Tennessee Pass به هیچ یک از بازیکنان خط حمله اجازه نمی داد. محافظت از نابینایان به ویژه ضعیف بود. اما وقتی اشکالات شما را به یک سوراخ بزرگ می رساند ، تنها چیزی که می توانید روی آن حساب کنید – بازی در حال اجرا – دشوارتر می شود. مربی جرمی پرویت برنامه خوبی را در ناکسویل تنظیم کرده است ، اما یک خط حمله با سقف بالا باید کار بعدی شما در استخدام باشد.

لیبرتی تیم سرگرم کننده ای است که هیچ کس در مورد آن صحبت نمی کند

افشای کامل: من نمی دانم که لیبرتی در واقع چقدر خوب بود زیرا Flames پس از شکست دادن سیراکوس با نتیجه 38-21 با نتیجه 5-0 پیش رفت. از یک طرف ، این خوب است! در هر زمان یک تیم از گروه پنج می تواند Power Five را شکست دهد ، به خصوص در جاده ، این یک نشان است حتی اگر Power Five در میان بهترین بازیکنان نباشد. از طرف دیگر ، پیروزی های لیبرتی در برابر وسترن کنتاکی ، FIU ، آلابامای شمالی ، لوئیزیانا-مونرو و اکنون نارنجی به دست آمد. اما این چیزی است که من می دانم: هافبک ملک ویلیس یک بازیکن کاملاً متناسب است و در همه جا بازیکن حمله می کنند. آنها به طور متوسط ​​34.4 امتیاز در هر بازی و بیش از 400 یارد حمله در هر بازی دارند. بازی های آینده مقابل ویرجینیا تک ، ایالت NC و کارولینای ساحلی (!!!!) اندازه گیری بهتری از Flames خوب است ، اما آنها لیست بازیکنان را می خزند تا توجه بیشتری به او داشته باشند.

بیشتر بخوان:  ونسا برایانت آرزو می کند کوب و جیگی اینجا باشند تا لیکرز را به عنوان قهرمانی برساند

می سی سی پی نمی تواند از آن محافظت کند

مشکلات تهاجمی می سی سی پی از زمان غافلگیری LSU ثبت شده است. در یک باخت 28-14 مقابل تگزاس A&M در روز شنبه ، بولداگ ها فقط یک ضربه حساس حمله را ارسال کردند. این بدان معناست که حمله مایک لیچ در سه مسابقه اخیر 21 امتیاز حمله به دست آورده است – همه باخت.

اگر از خود می پرسید چرا ، در جلو چیزی بیشتر از محافظت نگاه نکنید. این ترفند – اگر می خواهید آن را بنامید – از پوشش دفاعی میسیسیپی با پوشش هفت یا هشت درصدی کاهش یافته در حالی که فقط سه یا چهار شتاب دارد. بله ، این در برابر حمله بولداگ ها موثر بود ، اما این به این دلیل است که تیم هایی مانند کنتاکی و آرکانزاس ، و اکنون Texas A&M ، با همین خط و خاشاک در حال آمدن به خانه هستند. به عنوان مثال ، Aggies تحت فشارهای مختلف به هافبک می سی سی پی قرار گرفت:

بیشتر بخوان:  باشگاه های فارغ التحصیلان LA با یک فوتبال آرام شنبه دست و پنجه نرم می کنند

شرم آور است زیرا دفاع ایالت می سی سی پی آنقدر خوب بازی می کرد که بتواند در مسابقات پیروز شود. اما این پیروزی فصل اول برابر LSU به نظر می رسد انحرافی در هفته است.

باری اودم برای جایزه برولیز

پیروزی آرکانزاس در برابر 33-21 برابر اوله میس نمونه دیگری از Razorbacks بود که بهترین تیم در SEC است – اگر نه کاملا FBS. بیشترین پیشرفت در جناح دفاعی توپ بود ، یعنی دور زدن. آرکانزاس هفت دیدار اجمالی را در برابر Ole Miss برگزار کرده است ، از جمله شش رهگیری در برابر هافبک مت کرال. برخی از این رهگیری ها نتیجه پرتاب های بد / ناامیدکننده Corral بود ، اما اودوم را با توجه به قرار دادن یک برنامه بازی عالی دیگر در دفاع ، می دانند.

بیشتر بخوان:  UFC Fight Night: Odds for Moraes vs. Sandhagen، پیش بینی ها: یکی از اعضای داخلی MMA انتخاب کارت مبارزه شگفت آور را نشان می دهد

در مورد تنها کاری که آرکانزاس “اشتباه” کرد ، قرار گرفتن در معرض گاز در نیمه دوم بود. تماشای Razorbacks دوباره سرگرم کننده است و سام پیتمن و خدمه اش کار بسیار خوبی انجام داده اند که مسائل را زودتر از موعد مقرر تغییر داده اند. اما اگر Bateman قرار نیست بهترین مربی سال SEC را بدست آورد (باید) ، حداقل Odom باید جایزه Broyles را برای بهترین دستیار انتخاب کند.

جرم ویرجینیا تک ترسناک است

این مورد توجه زیادی جلب نکرد زیرا در همان بازه زمانی جورجیا آلاباما بود ، اما پیروزی 40-14 ویرجینیا تک برابر کالج بوستون باز هم ویترین دیگری از یک حمله چشمگیر بود. هوکی ها ، در برابر یک دفاع کاملاً مناسب ، 350 یارد را با شتاب 8.5 یارد در هر تلاش ارائه می دهند. در جلو ، خلیل هربرت و هافبک هندو هوکر ، که 307 یارد در زمین داشت به علاوه سه تاچ داون ، در عقب بودند. با پنج استعفا در کالج بوستون از فناوری حمایت شده است ، اما وقتی این جنایت شدید است ، یکی از دشوارترین عجله ها برای متوقف کردن حملات در این کشور است. مراقب ویرجینیا تک باشید. هاکی زیر رادار پرواز کرد زیرا آنها در تمام قدرت خود نبودند ، اما بسیار پنهانی بودند.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y4th3o5m
is.gd/3fFlC1
shrtco.de/1goVH
clck.ru/RT2KU
u.nu/2r1rx
ulvis.net/DnLu

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

وین رونی و واتفورد دربی پس از ترس کویدز با آزمایشاتی روبرو هستند

ی اکتبر 18 , 2020
وین رونی پس از ملاقات وی با یکی از دوستانش که به او دستور داده بود برای Covid-19 آزمایش کند و بعداً به بیماری مبتلا شد ، درگیر یک درام مربوط به ویروس کرونا است. کاپیتان سابق انگلیس – که اکنون مربی تیم داربی قهرمانی اسکای بیت است – پس […]