25 نفر برتر امروز فردا: با سقوط لوئیزیانا در تغییر رده بندی فوتبال دانشگاه ، میامی تغییر مکان می دهد


وقتی AP Top 25 جدید روز یکشنبه منتشر شود ، مجموعه ای از رتبه های فوتبال دانشگاهی خواهد بود که بر خلاف دیگر موارد در تاریخ این ورزش است. در پی اعلام Big Ten ، Pac-12 ، MAC و Mountain West تصمیمات خود برای عدم بازی در پاییز امسال ، AP تصمیم گرفت که این مدارس را برای نظرسنجی پیش فصل خود – اما فقط نظرسنجی پیش فصل – در رأی گیری نگه دارد. از رأی دهندگان خواسته می شود 25 تیم برتر کشور را صبح روز یکشنبه رتبه بندی کنند ، اما مجموعه تیم های انتخابی از 130 به 76 تیم باقی مانده کاهش یافته است.

ناگهان ، به نظر می رسد یک 25 رتبه برتر برای تیم های میانی در ACC ، Big 12 و SEC بسیار قابل دستیابی است ، نیازی به ذکر نیست فرصتی که برای AAC ، Sun Belt و کنفرانس ایالات متحده پیش رو است.

این اولین مجموعه از رتبه بندی های فصل منظم ، و دسته بعدی برای این موضوع ، منحصر به فرد خواهد بود زیرا تیم های SEC بدون اینکه اولین بازی های خود را انجام داده باشند ، در این رده بندی باقی می مانند. تاریخ شروع 26 سپتامبر برای SEC ، اولین آزمون لیگ است که 25 جایگاه برتر خود را گسترش می دهد و گروهی از نمایندگان کنفرانس را در 10 فهرست برتر پس از حذف ایالت اوهایو ، ایالت پن ، اورگان و ویسکانسین از نظر بررسی می کند.

در مورد کنفرانس هایی که آخر این هفته برگزار شد ، هیچ یک از سهام سهام آن کاملاً شبیه کمربند خورشید نبود. برنده 31-14 لوئیزیانا در ایالت آیووا اولین پیروزی جاده ای این برنامه در برابر حریف رده بندی بود و ما پیش بینی می کنیم که این نتیجه در اولین نظر سنجی برنامه از سال 1943 باشد. واشنگتن پست پاتریک استیونز ، سلسله 1110 نظرسنجی متوالی لوئیزیانا بدون رتبه بندی طولانی ترین خشکسالی برای تیمی است که قبلا در این رده بندی قرار داشته است. پیروزی در ایالت آیووا نه تنها این خط ها را به ثمر می رساند بلکه در راگین کاجون ها را می گشاید تا به طور همزمان یکی از سه تیم کمربند آفتاب در 25 تیم برتر باشند. ایالت آرکانزاس پس از ساقط کردن ایالت کانزاس می تواند یک نقطه در دهه 20 باز شود و ایالت آپالاچی نیز پس از اینکه یکی از بهترین رای دهندگان در میان تیم های فعال است که در 25 دوره قبل از نظرسنجی به پایان رسید ، در رده بندی نیز قرار خواهد گرفت.

بیشتر بخوان:  استفان گستکوفسکی ، تنسی تایتان پس از چهار اشتباه ، با برنده 25 حیاط بازخرید شد

با در نظر گرفتن رتبه بندی 9 تیم رتبه بندی شده و تعداد انگشت شماری دیگر با کسب تعداد قابل توجهی رأی ، اما فقط در بالای 25 دوره پیش فصل قرار می گیرد ، وقتی نوبت به پر کردن این نقاط در سنین بالا و بیست سال می رسد ، برای همه کمی رایگان خواهد بود .

ما پیش بینی می کنیم تیم هایی که بازی کرده اند نسبت به تیم هایی که هنوز در اولین بازی خود نیستند اختلاف دارند. به عنوان مثال ارتش در هیچ رای گیری در نظرسنجی پیش فصل حضور نیافته است اما در آن پیروزی 2-0 با امتیاز 79-7 قرار دارد. این پاداش به نوعی پاداش خواهد گرفت که تیم 0-0 قادر به مسابقه نباشد.

بیشتر بخوان:  گاوچران ها در هفته 1 باخت به رامس ، بلیک جاروین ، لیتون وندر اش را به دلیل آسیب دیدگی جدی از دست دادند

بنابراین ، با در نظر گرفتن تمام قطعات متحرک ، در اینجا نحوه نگاه AP AP 25 جدید به روز یکشنبه آمده است.

1. Clemson (پیش فصل – 1): هرگز برای قهرمانان 5 دوره ACC شک نکنید زیرا آنها با 12 پیروزی متوالی مقابل ویک فارست برنامه کنفرانس خود را باز کردند. این مجموعه به ویژه در سالهای اخیر مورد بی مهری قرار گرفته است ، زیرا ببرها در سه جلسه گذشته از شیاطین شیطان 152-19 پیشی گرفته اند. Trevor Lawrence در آغاز سال 2019 رهگیری ها یا اشتباهاتی که باعث جلب توجه منفی شده باشد را نداشت و حتی با وجود چندین مبتدی جدید ، تیم به نظر می رسید با توجه به خارج از فصل غیرمعمول ، واضح باشد.

2. آلاباما (3): Crimson Tide فصل خود را در هفته 4 مقابل میسوری آغاز می کنند.

3. جورجیا (4): بولداگ ها فصل خود را در هفته 4 مقابل آرکانزاس آغاز می کنند.

4. اوکلاهما (5): من انتظار ندارم همه رای دهندگان AP شیب غیر کنفرانس پرداخت به ازای هر نمایش را در برابر بابی پترینو و ایالت میسوری خریداری کنند ، اما تماشای جدول امتیاز کافی خواهد بود تا بدانید که اسپنسر راتلر مطابق با هیاهو زندگی کرده است (تا کنون ) و Sooners هنوز تیم شکست دادن در Big 12 هستند.

5. LSU (6): ببرها فصل خود را در هفته 4 مقابل ایالت می سی سی پی در SEC در بازی هفته CBS آغاز می کنند.

6. فلوریدا (8): گیترز فصل خود را در هفته 4 مقابل می سی سی پی آغاز می کند.

7. نوتردام (10): هیچ چیز درخشان پیروزی 27-13 مقابل Duke در روز شنبه در South Bend ، ایندیانا وجود نداشت. این حمله از نظر انفجاری زودهنگام چیز کمی روی میز بود و پس از نیمه وقت ، تامی ریس ، هماهنگ کننده حمله بهترین کار را انجام داد و اجازه داد خط حمله و زمین بازی را در اختیار بگیرد. در حال حاضر برای افزایش بر اساس عدم حضور تیم های Big Ten و Pac-12 ، Notre Dame دلایل زیادی برای رای دادن به رتبه های بالاتر به رای دهندگان ارائه نداد.

بیشتر بخوان:  تماشا کنید: آرچ منینگ ، برادرزاده بتون و الی منینگ ، در بازی دبیرستان رونق اسلحه های کامیونی را از بین می برد

8. اوبرن (11): ببرها فصل خود را در هفته 4 مقابل کنتاکی آغاز می کنند.

9. تگزاس (14): آیا ضرب و شتم UTEP کافی است تا Longhorns بتواند از تیم های SEC بالاتر از آنها در رده بندی پرش کند؟ من مطمئن هستم که برخی از تعصبات اخیر به نفع آنها وجود خواهد داشت ، اما ما حدس می زنیم که Auburn امتیاز کمی را در اختیار دارد در حالی که تگزاس به اندازه کافی افزایش می یابد تا از A&M تگزاس جلوتر باشد. هیچ مکالمه “بازگشت” برای اجرای آن در معدنچیان وجود ندارد ، اما همچنین اعتماد کافی در Aggies وجود ندارد که بتواند آنها را در مقابل رقبای منفور سابق خود حفظ کند.

10 تگزاس A&M (13): Aggies فصل خود را در هفته 4 مقابل Vanderbilt آغاز می کند.

11. ایالت اوکلاهما (15): افتتاحیه هفته 2 کابوی ها در برابر تولسا به هفته 3 موکول شد.

12. کارولینای شمالی (18): این تا حدی یک کیف مخلوط از کارولینای شمالی بود. سام هاول کمی مسئله را از طریق هوا مجبور کرد و دو برد در برد 31-6 انجام داد ، اما خطای تار هیلز به لطف عملکرد قوی نیمه دوم با دویدن پشت سر هم توانست نتیجه نهایی را بهتر از احساس بازی کند. جاونته ویلیامز. مجازات ها ، اشتباهات تیم های خاص و اشتباهات دیگر ، فضای زیادی برای پیشرفت در اختیار تیمی قرار دارد که صعود خواهد کرد ، اما احتمالاً کسی را به ترتیب نوک زدن پرش نمی کند.

بیشتر بخوان:  لبران جیمز با اسکار رابرتسون مطابقت دارد تا در پیروزی بازی 5 لیکرز مقابل راکتس ، تاریخ پلی آف را ثبت کند

13. سینسیناتی (20): Bearcats فصل 2020 خود را در هفته 3 مقابل آستین پی آغاز می کنند.

14. UCF (21): افتتاحیه مسابقات شوالیه ها در برابر FIU به تعویق افتاد ، بنابراین آنها در هفته 3 در Georgia Tech افتتاح می شوند.

15. تنسی (25): داوطلبان فصل خود را در هفته 4 مقابل کارولینای جنوبی آغاز می کنند.

16. میامی (NR): بعد از چند سال مبارزه هجومی ، ممکن است جرم میامی تماس خود را با Rhett Lashlee و یک حمله با سرعت و سرعت بالا به رهبری D’Eriq King پیدا کند. Hurricanes در مجموع 337 یارد عجله در 52 منطقه را در برابر یک جبهه دفاعی UAB محکم قرار داده است ، اما اگر این موفقیت را در مقابل افرادی مانند کلمسون ، ایالت فلوریدا و پیت تکرار کند ، خط حمله باید بهتر بازی کند ، مخصوصاً در محافظت از پاس ، حریفان میامی در شش هفته اول فصل روبرو می شوند.

17. ممفیس (NR): ببرها در هفته 2 در میدان عمل نبودند اما آخر هفته گذشته با پیروزی 37-24 مقابل ایالت آرکانزاس یک بر صفر شروع کردند. بازگشت ممفیس به میادین مشخص نیست ، پس از توقف برنامه ، تمام فعالیت های فوتبال به دنبال “تعداد قابل توجهی از افراد” که به قرنطینه مربوط به COVID متوقف شده بودند ، متوقف شد.

بیشتر بخوان:  روی جونز جونیور فراموش نکرده که مایک تایسون کیست

18. لوئیزیانا (NR): Ragin ‘Cajuns بخشی از بازی روز و ناراحتی هفته بود ، نه تنها ثابت کرد که آنها در بحث قهرمانی کمربند آفتاب با ایالت آپالاچی باقی مانده اند بلکه به عنوان یک تیم در یک بازی کاسه New Year’s Six هستند . پیروزی جاده ای در برابر حریف Power Five از نظر کمیته انتخاب پلی آف کالج فوتبال تا حد زیادی پیش خواهد رفت ، و من فکر می کنم که نتیجه آن بیانیه ای از رای دهندگان AP نیز باشد.

19. لوئیزویل (NR): شاید مقداری بیشتر از تصور برخی از وسترن کنتاکی باشد ، اما کاردینالها در پیروزی آنقدر قوی بودند که می توانستند تعداد آرا vote نظرسنجی پیش فصل خود را افزایش دهند و به رتبه بندی برسند.

20. ایالت آپالاچی (NR): لحظاتی وجود داشت که کوهنوردان در شروع بازی در یک فصل غیر معمول در اولین بازی با مربی سال اول کمی کند بودند ، اما شاون کلارک باید از نحوه استقرار تیمش و کنترل مسابقه مقابل یک تیم خوشحال باشد. رقیب ایالت در پیروزی 35-20 برابر شارلوت.

21. ارتش وست پوینت (NR): شوالیه های سیاه تنها تیم FBS 2-0 در کشور هستند و در این فصل پاییز 2020 بر اکثر بازیهای خود کاملاً تسلط دارند. لوئیزیانا-مونرو بیشتر از یک هفته پیش تنسی میانه ای مبارزه کرد ، اما دفاع ارتش در نیمه دوم خاموش شد و شوالیه های سیاه برای پیروزی 30 امتیازی دور شدند.

بیشتر بخوان:  تیم های NBA که تمرکز خود را روی پیشرفت بازی خود در حباب حفظ می کنند

22. BYU (NR): Cougars قرار نیست یک برنامه کامل را بازی کند ، اما بیانیه ای که در پیروزی 55-3 روز کارگر در برابر نیروی دریایی در این هفته بیان شد ، در این هفته به رای گیری روز یکشنبه طنین انداز خواهد شد.

23. ایالت آرکانزاس (NR): در حالی که ایالت کانزاس مانند ایالت آیووا در این بازی قرار نگرفته بود ، من فکر می کنم تعصب اخیر پیروزی جاده ای مقابل حریف Power Five گرگهای سرخ را به 25 تیم برتر برساند. باخت هفته گذشته مقابل ممفیس جایگاهی برای جای ایالت آرکانزاس می تواند فرود بیاید ، اما اگر رای دهندگان بخواهند 0-0 تیم را در رده بندی قرار دهند ، هیچ دلیلی وجود ندارد که 1-1 از نظر بررسی حذف شود.

24. ویرجینیا تک (NR): افتتاحیه اصلی فصل هاکیز مقابل NC State به 26 سپتامبر برگردانده شد و اکنون بازی هفته آینده مقابل ویرجینیا نیز به تعویق افتاده است. هوکی ها تیم دوم خارج از 25 تیم برتر پیش فصل بودند ، بنابراین من فکر می کنم آنها پس از این تغییر رتبه بندی می شوند ، اما عدم اقدام باعث می شود تا تیم های دیگر با رأی کمتری به ترتیب نوک تیز شوند نظرسنجی پیش فصل

25. کنتاکی (NR): Wildcats فصل خود را در هفته 4 مقابل آبرن آغاز می کنند.

تضمین سقوط از رتبه بندی: ایالت اوهایو (2) ، پن ایالت (7) ، اورگن (9) ، ویسکانسین (12) ، میشیگان (16) ، USC (17) ، مینه سوتا (19) ، یوتا (22) ، آیووا (24)

پیش بینی می شود از رتبه بندی سقوط کند: ایالت آیووا (23)
منبع: حافظ استدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

بهبود دهنده مایک مایرز برای فرشتگان ، که Rockies را شکست داد

ی سپتامبر 13 , 2020
در یکی از به یادماندنی ترین لحظات عصر جمعه که در غیر اینصورت ناامیدکننده بود ، مایک مایرز تسکین دهنده فرشتگان توپ سریع 96 مایل در ساعت را به یک ضربه سنگین راکی ​​کلرادو رها کرد و زمین را تماشا می کرد که از جاذبه زمین سرپیچی می کند. بخاری […]