3 جگوار برای تماشای جرم در مقابل کلتس


امروز بالاخره روز است. فوتبال جاگوارس فقط در عرض چند ساعت به صفحه نمایش ما بازگشت. این فصل خارج با تعداد زیادی از داستان ها ، برخی جنجال ها و ناراحتی های طرفداران پر شده است. روز افتتاحیه چیز کاملاً متفاوتی را نشان می دهد: وقتی امید هنوز از بین نرفته است و هوا با غنچه نور ، هیجان و انتظار غلیظ است.

با این حال ، امسال انتظار متفاوت است و به این دلیل است که فوتبال به نظر نمی رسد مانند گذشته باشد. در بیشتر سال ، چشم انداز صرف فوتبال بسیار مورد تردید بود ، اما به لطف پروتکل های NFL COVID-19 و دقت هر یک از امتیازات ، فصل اینجاست.

بیشتر بخوان:  Yankees ، Judge ، ترکیب کاملاً فعال را برای اجرای کشش فعال می کند

در جدول بازی های امروز ، تنها مسابقه ای که طرفداران خواهد داشت همان مسابقه ای است که در شهرستان Duval برگزار می شود زیرا Jags میزبان Colts ایندیاناپولیس خواهد بود. اگر هواداران حاضر در مسابقه جاگوارس بخواهند به خانه خود خوشحال شوند ، سه بازیکن زیر باید بازی خوبی داشته باشند:

ظاهراً یک تازه کار بدون جادوگری که از ایالت ایلینوی به عقب برمی گردد ، عامل مهمی در تصمیم تیم برای حرکت از لنارد فورنت در بین 5 بازیکن برتر سابق بود. با توجه به اینکه بازیکنانی مانند Devin Ozigbo و Ryquell Armstead هر دو برای بازی در دسترس نیستند ، به نظر می رسد جیمز رابینسون در اوایل این فصل می تواند به عنوان یکی از ویژگی های جرم جی گرودن شناخته شود.

بیشتر بخوان:  گاوچران ها غول ها را شکست می دهند. پرسکات آسیب جدی دید

اگر او شروع گرمی داشته باشد ، جگوارها ممکن است به عقب برگردند مانند فیلیپ لیندسی و آستین اکلر ، دو مدافع پشت سر هم که هنوز تیم خود را حفظ نکرده اند. جلو هفت Colts شروع به خود می کند و اضافه شدن تیم دوم All-Pro DeForest Buckner فقط به آنها کمک می کند.

به زبان ساده ، هفته 1 یک آزمایش سخت را برای رابینسون در اولین بازی حرفه ای خود ارائه می دهد. با این حال ، اگر او بدرخشد ، ممکن است آینده بلند مدت در موقعیت جگوارها باشد.

بیشتر بخوان:  رعد و برق جزیره ای ها را از بین می برد ، در فینال جام استنلی با ستاره ها روبرو می شود

کسی که آینده طولانی مدت او به هیچ وجه قطعی نیست ، با کم Robinson مقابله می کند. از هم اکنون ، هیچ خبری در مورد جگزها که به دنبال تمدید هستند ، منتشر نشده است ، بنابراین ممکن است آنها اجازه دهند فصل برای ارزیابی او بازی کند.

رابینسون تقریباً تمام سال 2018 را پس از متحمل شدن پارگی ACL در پیروزی جگوارس مقابل نیوانگلند از دست داد و از زمان بازگشت تاکنون نتوانسته است به طور مداوم در همان سطح بازی کند. گزارش های خارج از اردو نشان می دهد که این بهترین چیزی است که وی مدتی است که به دنبال آن بوده است ، زیرا در طول دوره خارج از فصل توانسته است به درستی توانبخشی کند.

بیشتر بخوان:  اجتماعات بزرگ با فرمان اضطراری ممنوع است

ستاره سابق آلاباما اگر امیدوار است بتواند با تیمی که او را در دور دوم انتخاب کرده بود ، در سال 2017 به توافق برسد ، باید تمام توانایی های خود را داشته باشد. داشتن نمایش خوب مقابل جاستین هوستون هفته 1 شروع خوبی خواهد بود به سمت گرفتن آن معامله جدید

فصل 2020 استماع گاردنر مینشو برای ایفای نقش کوارتر فرانچایز است. مینشو در سال تازه کار خود ، به اندازه کافی خوب بازی کرد تا بتواند مردی 88 میلیون دلاری نیک فولز را نیمکت نشین کند ، اما مهمتر از آن ، او کارهای کافی را انجام داد تا مانع از این شود که دیو کالدول یک بازیکن خط حمله را در اوایل بازی دریافت کند.

بیشتر بخوان:  نواک جوکوویچ پس از وحشت کوتاهی که از سوی نماینده این تیم رخ داد ، به مرحله یک چهارم نهایی اوپن فرانسه رسید

اشتباه نکنید ، اگر امسال عملکرد ضعیفی از خود نشان دهد ، مطمئناً جاگوارها از MinshewMania برای سال 2021 حرکت خواهند کرد. به همین دلیل ، ضروری است که پاسور سال دوم خیلی شروع کند.

به نظر می رسد که همه افراد خارج از مرکز جگوارس مطمئن هستند که تیم “برای ترور لارنس تانک می زند” ، اما افراد درون سازمان امیدوار هستند که مهاجم فعلی آنها بتواند نشان دهد که او می تواند تیم را به پیروزی برساند. این نه تنها باعث نجات شغل های او ، بلکه مشاغل کالدول و داگ مارون نیز می شود.

بیشتر بخوان:  برای لیکرز ، همه چیز در مورد پیشرفت آنتونی دیویس است

تنها بازی مینشو در برابر کلتس (فینال فصل 2019) یکی از بهترین بازی ها در زندگی حرفه ای او است. او توانست در یک پیروزی 38-20 تقریباً 300 یارد عبور را برای سه تاچ داون قرار دهد. اگر او امروز بتواند به جایی نزدیک به این تولید برسد ، یک احتمال واقعی وجود دارد که جگوارها بتوانند لیگ را شوکه کنند و بازی را 1-0 شروع کنند.


منبع: حافظ استدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

طبق گزارش ، پاتریک پیترسون قرار است با Cardinals قرارداد ببندد و هیچ مذاکره ای برای انجام آن انجام نشده است

ی سپتامبر 13 , 2020
سعی کنید پاتریک پیترسون را در هر پیراهنی غیر از کاردینال های آریزونا به تصویر بکشید. وجود یک دلیل برای ایجاد چنین تصویری در ذهن شما چالش برانگیز است ، و این به این دلیل است که کنفرانس تالار مشاهیر آینده هرگز یک بار برای یک باشگاه دیگر مناسب نیست […]