49 بازیکن خجالتی بدون غاروپولو برای غول ها آماده می شوند


جیمی گاروپولو تمرین خود را با یک پیچ خوردگی مچ پا از دست داد و بعید به نظر می رسد در این هفته برگردد و زمینه را برای بازیکن نیک مولینز فراهم کند که احتمالاً اولین بازی در میانه میدان خود را با تیم 49 سانفرانسیسکو در نزدیکی 21 ماه آغاز خواهد کرد.

گاروپولو یکی از 49 بازیکنی بود که در پیروزی هفته 13-31 مقابل نیویورک جتز مصدومیت دید. او هنوز امیدوار است که این هفته برگردد اما مربی کایل شاناهان روز چهارشنبه گفت اگر چنین اتفاقی بیفتد متعجب خواهد شد و انتظار دارد مولینز این کار را آغاز کند.

شاناهان در هفته هفته در تیم گرینبرای ویرجینیا غربی در تیم گفت: “من می دانم که بازیکنان ما به او اعتقاد دارند و او خوب خواهد شد.”

تیم 49 نفره در بازی روز یکشنبه برابر غول های نیویورک چند بازیکن اصلی را از دست خواهد داد. دو نفر از بازیکنان خط دفاعی نیک بوسا و سلیمان توماس پس از پاره شدن لیگ ACL در هفته گذشته در ذخیره مصدوم قرار گرفتند و برای ادامه فصل غایب خواهند بود.

بیشتر بخوان:  Estee Lauder برای ارسال محصولات به فضا. فضانوردان ناسا از آنها در حال پرواز در اطراف فیلم می گیرند

رحیم مسترت و توین کلمن نیز در آن مسابقه زانوی خود را پیچیدند.پیش بینی می شود کلمن حدود چهار هفته از میادین دور باشد و موسترت امیدوار است زودتر از اینها به کشورش برگردد.

Niners در واقع بدون ستاره ستاره گوشه ای Richard Sherman (گوساله) ، گیرنده شماره 1 Deebo Samuel (پا) و مرکز شروع Weston Richburg (زانو) در میان دیگران است.

شاناهان گفت: “ما بچه های زیادی داشته ایم که در سال گذشته اینقدر وقت از دست داده اند و اکثراً ، حتی اگر بعضی جاها مانع آن شده ایم ، اما جاهای دیگر باعث تشدید آن شده است.” “من فکر کردم که ما سال گذشته خیلی خوب از پس مصدومیت ها برآمدیم. سخت بود وقتی امسال دو بازیکن خوب مثل نیک و سولی را از دست دادید ، اما همه بازیکنان دیگر شما آنها را در طول سال از دست نداده اید. باید ببینیم که چه مدت باید مقابل آنها مقاومت کنیم.” طوفان بدون آن ، اما ما می توانیم آن را انجام دهیم. “

بیشتر بخوان:  شاهین هاک ماتیاس گانمارک را با عقد قراردادی یک ساله امضا کرد

مصدومیت ها هفته گذشته در همان استادیوم MetLife رخ داده است که Niners این هفته در برابر غول ها بازی خواهد کرد. بازیکنان از سطح زمین شکایت داشتند و با وجود اطمینان لیگ از ایمن بودن سطح لیگ ، نسبت به بازگشت به آن در این هفته ابراز نگرانی کردند.

شاناهان گفت: “اگر بازی می کنید ، بهتر است اعتماد به نفس و سرعت داشته باشید.” “افرادی که می دانند در مورد چه چیزی صحبت می کنند ، NFL و NFLPA باعث می شوند مردم اکنون به این موضوع نگاه کنند. بنابراین ، ما با آن کار خواهیم کرد. اگر آنها چیزی پیدا نکردند ، به آنجا بازی کنند.”

بیشتر بخوان:  آستروس به دلیل حرکت جدی به بازی 7 راه پیدا نکرد. و آنها با ترکیبی آن را برنده نخواهند کرد

تیم 49 نفره خبرهای خوبی در مورد مصدومیت بدست آورد ، جورج کایتل پس از غیبت در بازی هفته گذشته با مصدومیت از ناحیه زانو و مدافع کرنر ، به دلیل محدودیت در بازی برگشت به تمرین بازگشت ، جیسون فرت پس از از دست دادن دو مسابقه اول به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ ، کاملاً شرکت کرد. .

Niners همچنین به طور رسمی خط دفاعی Ezekiel Ansah را برای یک قرارداد یک ساله امضا کردند و خط دفاعی Dion Jordan تیم مربیگری را ارتقا دادند تا ضررهای Bossa ، Thomas و Racher Ed de Ford را که با یک مصدومیت از ناحیه کمر روبرو هستند پر کنند و هیچ برنامه زمانی برای بازگشت خود ندارند.

بیشتر بخوان:  لبرون جیمز دوباره به سالن بدنسازی بازگشت ، یک شریک تمرین جدید دارد

فرد وارنر ، پشتیبان گفت: “من فکر می کنم بسیاری از صحبت های خارج از ساختمان در مورد چیزهایی است که ما از دست داده ایم ، اما نه در مورد عمق و افرادی که ما در اینجا در دفاع از این ساختمان داریم.” “من فکر می کنم همه ما در این هفته بسیار هیجان زده هستیم که غول ها را به میدان می آوریم و بیرون می آییم و ثابت می کنیم دفاعی هستیم که می گوییم هستیم و نوار چسبیده ایم.”

در مورد این حمله ، این می تواند زمینه های مالینز و بازسازی شده برای جبران خسارات باشد. مولینز هشت بازی آخر خود را در سال 2018 آغاز کرد ، با میانگین 284.6 یارد در آن بازی ها با نرخ 90.8.

بیشتر بخوان:  ستارگان در مرحله پلی آف NHL با نتیجه 3-1 برابر شوالیه پیش افتادند

جریک مک کینون باید همراه با جف ویلسون جونیور بار سنگینی دویدن داشته باشد. و JaMycal Hasty ، که انتظار می رود از تیم آموزش مسابقه دعوت شود.

پس از از دست دادن دو فصل گذشته به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه زانو ، مک کینون شش حرکت و فرود 101 یاردی به همراه یک گرفتن 20 حیاط و یک امتیاز در دو بازی تا اینجای فصل دارد.

ترنت ویلیامز که در خارج از فصل با مک کینون تمرین می کرد ، گفت: “هواپیما مانند ماشین کار می کند.” “این دلیل است که من نمی توانم او را در زمین تصور کنم و نه یک بازیکن عصیانگر ، نه آن مردی که مثل هر بار می تواند بار را تحمل کند. فکر می کنم او این را به ما نشان داد ، اولین بار که واقعاً بعد از دو سال بازی کرد.

بیشتر بخوان:  اگان برنال با ورود تور فرانسه به روزهای سرنوشت ساز بیشتر سقوط می کند

یادداشت ها: شاناهان اظهار داشت که از جریمه 100000 دلاری لیگ به دلیل عدم استفاده از ماسک خود در طول مسابقه هفته گذشته ناامید شده است و امیدوار است که این کاری از کار سازمان برای مقابله با ویروس کرونا کم نکند. “من پیام را دریافت کردم و بهتر خواهم کرد.” … نینرز DL الکس بارت و RB آستین والتر را در تیم مربیگری به خدمت گرفت.

اطلاعات بیشتر از AP ​​NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP-NFL
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y3qfa5qj
is.gd/1l2If6
shrtco.de/gEqIm
clck.ru/Qzwvn
u.nu/4fdkd
ulvis.net/SOm

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

سرنوشت فصل فوتبال Pac-12 روز پنجشنبه مشخص خواهد شد

پ سپتامبر 24 , 2020
آیا (سرانجام) برای برخی از فوتبال آماده هستید؟ این س theالی است که روز پنجشنبه هنگام رای گیری برای تصمیم گیری در مورد سرنوشت فصل فوتبال پاییز که قبلاً توسط بیماری همه گیر COVID-19 به تأخیر افتاده بود ، روسای جمهور و مشاوران کنفرانس Pac-12 روبرو خواهند شد. خبر رسمی […]