5 فست فود از دست دادن صورتحساب 42-16 به غول ها


خوب … فوتبال سه شنبه خیلی سرگرم کننده نبود ، درسته؟

برای تکمیل هفته NFL 5 ، تنیس های تنسی با امتیاز 42-16 برتری در قبال بوفالو داشتند. این حمله فقط چند لحظه طول کشید در حالی که دفاع هیچ چیز نداشت. اگر مجبور باشید حدس بزنید چه کسی با همه گیری مبارزه می کند و تمرین نمی کند ، حدس می زد که صورتحساب این همه گیری چگونه بوده است.

اکنون صورتحساب ها باید بازگردند.

با این اوصاف ، در اینجا پنج عکس از دست دادن صورتحساب به تیتان ها آورده شده است:

صورتحساب کواربک جاش آلن (عکس جانت)

فاکتورها آماده نبودند

در این لحظه لحظات خوبی برای Bills یافت نشد ، اما در این لحظه برای مربی بوفالو ظاهر بسیار بدی بود. بیلزها از ابتدا در این بازی آماده نبودند.

پس از ناکامی در شروع کار در هنگام حمله به گل ، که خوب است ، این اتفاق افتاد ، اوایل اوایل لوحه ها مشتی از دهان دریافت کردند که تایتان ها دروازه را باز کردند. این اولین باری بود که در این فصل بوفالو به دهانش ضربه می خورد … و آنها هیچ پاسخی ندادند. سپس نه تنها دفاع Biles قادر به توقف زودهنگام بود ، این گروه به سختی در طول مسابقه و به ویژه در اواخر مسابقه این کار را انجام داد. صحبت از زمان ، تحریم های بوفالو به موقع نبود. وقتی در یک بازی ضربات پنالتی دو رقمی می گیرید ، هرگز نشانه خوبی نیست ، این همان کاری است که بیلز با 10 بار در 56 متری انجام داد. این ترفند منجر به حمله می شود و همچنان به مخالفت با جنایات میدانی نیز ادامه می دهد.

بیشتر بخوان:  بهترین گزینه های فوتبال فانتزی در هفته ششم

این صورتحساب ها می تواند به جنگ شیوع ویروس COVID-19 در تیتان ها اشاره داشته باشد و این احتمالاً چیزی متفاوت از آنچه که عادت کرده اند است. اما ، اگر مجبور بودید حدس بزنید ، از آنجا که بیلز در تمام مدت این کار را انجام داده است ، انتظار دارید که اوضاع به سختی پیش برود …

تیتان های تنسی در حال دویدن هستند درک هنری (22) بوفالو صورت حساب کرش برگشت جاش نورمن (29) کنار زدن (عکس گانت)

آیا قبض ها می توانند به جاش نورمن اعتماد کنند؟

در هفته 4 ، لوایح برنده شد و به لطف جاش نورمن ، مدافع کناری ، بسیار به مهاجمان کمک کرد. هافبک دفاعی با چرخشی اجباری نقش زیادی در آن مسابقه داشت ، اما این فقط کارت پوشاندن ناچ ها بود. در واقع نورمن حتی اگر اولین مسابقه فعال پس از بیرون آمدن از ذخیره مصدوم بود ، بازی را حتی شروع نکرد. لوی والاس که به دلیل آسیب دیدگی مچ پا دیدار با تایتان ها را از دست داده بود ، این کار را کرد.

بیشتر بخوان:  3 نکته ای که باید در زمان شروع عقاب ها در واشنگتن بدانید

و ما واقعاً دیده ایم که چرا این اتفاق در تنسی رخ می دهد.

نورمن در طول مسابقه بازی های بد زیادی انجام داد. کانون توجه تیتان ها سخت پشت سر هنری هنری درحال دویدن بود تا آنها را به زمین مسلح کند که احتمالاً برای او در سطح شغلی پایین خواهد بود. با از دست دادن بازی Tre’Davious White و Wallace ، نورمن نیز پوشش چندانی ارائه نداد. در دبیرستان پر از پشتیبان ، نورمن یک دامپزشک باتجربه و دانشجوی سال دوم AJ Brown بود که یک روز را با او پوشانده بود. نورمن واقعاً نشان داد که در این بازی احتمالاً بهترین از بهترین های خود است.

ملکوم باتلر تیتان های کورن بک. اعتبار: Christopher Hanewinckel-USA TODAY Sports

بیشتر بخوان:  ناسا می خواهد سنگهای ماه را از کارآفرینان بخرد

نبرد گردش مالی صورتحساب ها را می کشد

در افتتاحیه فصل بوفالو ، اشتباهاتی رخ داد. جاش آلن هنوز در همه جا دنبال توپ می گشت اما یک طرف بزرگ نقره ای وجود داشت: بیل ها در آن مسابقه با جت ها بازی می کردند و حدس می زد چه کسی وحشتناک است؟ هواپیماها

در برابر تیتان ها ، صورتحساب ها هواپیما بازی نمی کردند. در عوض ، بوفالو در حال دیدار از تیمی بود که فصل گذشته به مسابقه قهرمانی آسیا سفر کرده بود و او آن را نشان داد. صورتحساب ها در همه بازی ها اشکالات به موقع داشتند و هر کسی که اشتباه کند ، از همه بدتر برخی انتقال ها است. خود آلن چندین بار مقصر بود.

در نیمه اول ، آلن یک پاس برای آندره رابرتز گرفت که توسط مالکوم باتلر مصادره شد. ابتدا توسط گیرنده کارگردانی می شود. با این حال ، توپ از آلن نیز کاملا عالی نبود. برخی حدس می زدند که او کمی عقب است. صرف نظر از این ، در یک مسابقه نزدیک ، آلن بازی دیگری داشت که قطعاً کنار گذاشته شد و باتلر دوباره آن را رهگیری کرد.

بیشتر بخوان:  نیمار در میان 5 نفر از بازی اخراج شد زیرا مارسی نفرین طولانی PSG را پایان داد

در حالی که این آخرین فرصت آنها بود ، رابرتز دوباره برگشت ، اما فقط یک گیلاس بود. اما این باز هم به هر طریقی که انجام دهید تعداد چرخش های بازی است و این خود را در پشت یک هشت توپ مقابل یک تیم خوب قرار می دهد.

تیتان های تنگ Juno Smith. اعتبار: Christopher Hanewinckel-USA TODAY Sports

بهترین بازیکنان غایب بودند

انتظار نداشته باشید شان مک درموت از این بهانه استفاده کند ، اما در تمام قسمت های زمین کاملاً واضح بود: بیل ها بسیاری از بهترین بازیکنان خود را که به دلیل مصدومیت این فرصت را از دست داده بودند از دست دادند.

همانطور که گفته شد ، ستون های High Buffalo از White Wallace از بازی خارج شدند. نورمن نقش بدی بازی کرد … اما دوباره تارون جانسون این کار را کرد ، اما این چیز جدیدی نیست. در هاچ ، والاس برای ارائه كمك نبود و تایتانها از جانسون كه تقریباً در هر مسابقه او را انتخاب می كردند ، كاملاً استفاده كردند.

همراه با وایت ، دفاع بوفالو نیز به وضوح توسط مد میلان ، مدافع میانی ، از دست رفت. تایتان های Narrow End Juno Smith پنج شکار داشت که دو مورد از آنها برای فرود بودند. میلان یکی از بهترین کلوزآپ های NFL است. فرود بود ، اما بسیار بزرگ بود.

بیشتر بخوان:  چه چیزی در آیفون 12 وجود دارد؟ تحلیلگران وال استریت پیش بینی های خود را به ما ارائه می دهند

سرانجام ، یک اشتباه بزرگ در حمله به گیرنده پهن به جان براون رخ داد. برخی از بازیکنان به عنوان گابریل دیویس در این کار قدم گذاشته اند ، اما وقتی در عموم پذیرش شماره 2 عمق زیادی دارند ، او در حمله بوفالو جانوری متفاوت است.

صورتحساب های گسترده ای برای پذیرش توسط Cole Beasley. اعتبار: استیو رابرتز – ورزش امروز ایالات متحده آمریکا

یک فست فود دیگر بعد از بازی می آید

بیایید به این فکر نکنیم توسط تیتان ها صورتحساب ها زده شد. آنها معمولاً وقتی با رایان تانهیل با دلفین ها سر و کار داشتند … او قطعاً الان بهتر به نظر می رسید. هنری به طور متوسط ​​فقط 3.0 یارد در هر بار بود ، اما دو قطره داشت. در سراسر صنعت ، صورتحساب ها واقعاً ضعیف است.

اما حالا ، چه بعدی؟ مطمئناً ، بوفالو تنسی را مشاهده نکرده است ، اما اکنون یک آزمایش بزرگ در برابر روسای کانزاس سیتی در پیش است. آنها نیز مانند صورتحساب ها مایل به بازیابی ضرر هستند و این کار را دوشنبه آینده در زمان اصلی انجام می دهند.

بیشتر بخوان:  کم نیوتون قبل از بازگشت میهن پرستان یک ویدیوی شگفت انگیز را به اشتراک می گذارد

بعدش چه اتفاقی افتاد؟

این لوایح مورد توجه انواع ملی قرار گرفته و در کانون توجه “سه شنبه شب فوتبال” قرار گرفته است … آنها به سختی مورد ضرب و شتم قرار گرفته اند. زمان شروع شان مک درموت و شرکت است. کار در این هفته شرایط را برعکس می کند. معمولاً صورتحساب ها برای رجوع به آنها “کاملاً ناخوشایند” هستند ، اما اکنون این مسئله متفاوت است.

سلامتی کمک خواهد کرد ، اما آموزش خوب در این سناریو نیز چنین خواهد بود.

مربوط

بازی Bills آغاز شده است: هیچ آزمایش مثبت Titans COVID در روز سه شنبه وجود ندارد

هیچ “بازی انتقام سمی واتکینز” در جریان Bills-Chiefs نیست

برای ثبت نام قبض LB Deon Lacey را امضا کرده و دو حرکت دیگر به لیست انجام دهید

آیا بیلز در امضای تیلور هال با Seepers نقشی داشت؟


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y2q364s3
is.gd/qIkV2c
shrtco.de/N4REn
clck.ru/RPLHA
u.nu/fvwhb
ulvis.net/hSV7

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

NFL هفته 5: مهاجمان برای رئیس های ناراضی A + می گیرند و Titans برای سه شنبه ها با صورتحساب های بدون شکست A + می گیرند

چ اکتبر 14 , 2020
تیم های زیادی در NFL نمی توانند در یک ضربات با Kansas Chiefs رفت و برگشت کنند ، اما این دقیقاً همان کاری است که Raiders لاس وگاس روز یکشنبه انجام دادند. در یکی از بزرگترین آشفتگی های این فصل ، Raiders در یک مسابقه خود در یک پیروزی 40-32 […]