5G اکنون توسط رایان رینولدز در Mint Mobile رایگان است


Mint Mobile شبکه 5G را به صورت رایگان به تمام برنامه های تلفنی اضافه کرده است.

تلفن همراه نعناع

این شرکت روز سه شنبه اعلام کرد که Mint Mobile اکنون اعلام کرده است که دسترسی 5G را به صورت رایگان به همه مشتریان ارائه می دهد. کریر ، که هست متعلق به بازیگر رایان رینولدز است، از شبکه های 4G LTE و 5G T-Mobile برای پوشش استفاده می کند. طبق همه برنامه ها ، یک تلفن سازگار با 5G بسته به اینکه کدام سیگنال در مکان فعلی شما قوی تر است ، از 4G به 5G تبدیل می شود.

Mint Mobile گفت: “هر برنامه Mint 5G به صورت رایگان دارد … برخلاف برخی از رقبای ما.”

رینولدز در یک ویدئو گفت: “به نظر می رسد ممکن است ما هرگز ندانیم 5G چیست ، بنابراین تا وقتی که بفهمیم با هر برنامه ای آن را به صورت رایگان رها خواهیم کرد.”

Mint Mobile قصد دارد سه ماه در دسترس قرار بگیرد هزینه ماهیانه 15 دلار برای 3 گیگابایت داده20 دلار در ماه برای 8 گیگابایت ، 25 دلار در ماه برای 12 گیگابایت و 30 دلار در ماه برای داده های نامحدود. قیمت در برنامه های 12 ماهه یکسان است اما در گزینه شش ماهه کمی گران تر است. این برنامه ها همچنین شامل مکالمات و پیامک های نامحدود ، مکالمه رایگان با مکزیک و کانادا و قابلیت هات اسپات موبایل رایگان است.

“هیچ سیگنال 5G فراتر نمی رود (دیگران می توانند توسط چیزهایی مانند کاغذ مسدود شوند)” ، Mint Mobile با بیان اینکه از یک طیف باند کم 600 مگاهرتز استفاده می کند ، گفت: “این از بیشترین سود برای شما برخوردار است.”

بیشتر بخوانید: Verizon vs AT&T vs T-Mobile: چگونه بهترین حامل شبکه 5G را برای خود انتخاب کنیم

سه شرکت بزرگ حامل ایالات متحده از امواج رادیویی مختلفی برای شبکه های 5G خود استفاده می کنند: ورایزون از طیف 5G باند بالا از میلی متر استفاده می کند که محدود به مسافرت های کوتاه مدت است و توسط موانع محکم مانند ساختمانها و درختان مسدود می شود ، در حالی که AT&T از طیف 850 مگاهرتز برای شبکه 5G باند پایین خود استفاده می کند .

T-Mobile همچنین از طیف 600 مگاهرتز کمتری استفاده می کند – که دامنه بهتری دارد اما سرعت آن کندتر است – اما اکنون طیف میان باند 2.5 گیگاهرتزی را نیز از Sprint ادغام کرده است زیرا اپراتور 26.5 میلیارد دلار با اسپرینت در آوریل ادغام شده است.

می توانید نقشه پوشش Mint Mobile را در اینجا بررسی کنید تا ببینید آیا خدمات 5G در منطقه شما وجود دارد یا خیر.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y5ez9zy7
is.gd/voAlA1
shrtco.de/48KE
clck.ru/RSAVj
u.nu/bszpr
ulvis.net/r8sI

بیشتر بخوان:  Prime Day Australia: 70 دلار در Echo Show 8 و معاملات Echo Dot ، Audible و Kindle Unlimited رایگان صرفه جویی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

جریمه Ole Miss ، A&M ، تنسی به دلیل نقض ماسک

ش اکتبر 17 , 2020
کمیسیون بورس و اوراق بهادار برای تیم هایی که مربیان و کارکنان آنها به پروتکل های ماسک پوش کنفرانس پایبند نبودند ، جریمه را تهدید کرد. و کنفرانس در مورد آن تهدیدها جدی بود. طبق گزارش های Sports Illustrated و استادیوم ، اوله میس ، تنسی و تگزاس A&M از […]