8 بهترین پروژکتور (2020): برد کوتاه ، قابل حمل ، تأخیر کم و موارد دیگر


چنین چیزی وجود ندارد فیلم های مورد علاقه خود را در یک اتاق تاریک و در یک صفحه عظیم تماشا کنید. برای به دست آوردن این تجربه معتبر سینما ، به یک پروژکتور (و سازنده ذرت بو داده) نیاز دارید.

به جز این واقعیت که ما درگیر یک بیماری همه گیر هستیم ، وقت آن است که به این روش مشاهده کلاسیک فکر کنیم. شما برای بدست آوردن تجربه عالی مورد انتظار ده ها هزار دلار هزینه می کردید ، اما اکنون می توانید با هزینه ای کمتر از هزینه یک تلویزیون پرچمدار یک تصویر بزرگ و زیبا را بدست آورید. همچنین پروژکتورها بیشتر از گذشته قابل حمل و تنظیم هستند. مدل های بسیار جیبی و قطره ای بسیار خوبی وجود دارد که شب های فیلم را در کنار پارک به آسانی یافتن سیم بند و صندلی تخت برای آویز کردن آسان می کند. در اینجا مدل های مورد علاقه ما و دو صفحه نمایش برای جفت شدن با آنها وجود دارد.

بیشتر بخوان:  می خواهید نهنگ ها را نجات دهید؟ استراق سمع تماس های آنها

آیا در حال کار بر روی تعمیرات اساسی سینمای خانگی هستید؟ راهنمای ما برای بهترین نوارهای صدا و بهترین پخش کننده های 4K را بررسی کنید.

به روز شده در سپتامبر 2020: ما انتخاب برتر خود را تغییر داده و گزینه جدید تلفن همراه را اضافه کرده ایم.

اگر با استفاده از پیوندهای موجود در داستان های خود چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. این به حمایت ما از روزنامه نگاری کمک می کند. من بیشتر می دانم لطفاً مشترک شدن در WIRED را نیز در نظر بگیرید


منبع: حافظ استدیو

بیشتر بخوان:  بررسی Yamaha THR30 II: یک آمپ گیتار از آینده

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y68bmab4
is.gd/QEwbpy
shrtco.de/bJ4gk
clck.ru/R3Nky
u.nu/mrd06
ulvis.net/05G

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

Google در حال به روزرسانی نقشه ها است تا نشان دهد Covid در منطقه شما چقدر بد است

پ سپتامبر 24 , 2020
از این هفته ، برنامه Maps به طور متوسط ​​هفت روز موارد جدید Covid-19 در هر 100000 نفر نشان می دهد. مناطق انتخاب شده نشان می دهد که موارد در حال افزایش یا کاهش هستند و با یکی از شش رنگ سایه زده می شوند تا تعداد موارد جدید گزارش […]