Altuve 2 اشتباهات پرتاب زودهنگام منجر به عذاب Astros در ALCS 2 می شود


چه در زمین و چه در هیئت مدیره ، Houston Astros در تلاش است تا شایستگی معمول پس از فصل خود را تاکنون در سری مسابقات قهرمانی AL اعلام کند.

تقریباً همان سختی است که خوزه آلتوو می تواند از میدان کم عمق سمت راست به پایگاه اول بیاندازد.

دو اشتباه آلتوو در پرتاب کانون توجه باخت 4-2 هیوستون مقابل تامپا بای ریز در دیدار دوم روز دوشنبه بود ، زیرا اولین خطای او نیمه اول را طولانی کرد و مستقیماً به صاحب خانه اصلی مانوئل مارگوت رسید.

برای پوشش بیشتر ورزش در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

داستی بیکر ، مدیر Astros گفت: “ما بسیار تعجب کرده ایم.” “این اولین خطای پرتاب او در طول سال بود و امروز به دو ضربه برخورد کرد.”

اشتباهات آلتوو و یک روز آرام دیگر در هیئت مدیره باعث شد تا قهرمان AL Astros در کمتر از 24 ساعت در سن دیگو در یک گل 2-0 قرار بگیرد.

هیوستون برای دومین بار در کارنامه فعلی خود از چهار بازی متوالی پلی آف با دو پرچم AL با کسری سری 0-2 روبرو است. آستروها سال گذشته دو مسابقه اول خود را در مسابقات قهرمانی جهان به واشنگتن واگذار کردند تا اینکه 3 برد پی در پی کسب کنند و در سری اول که هفت باخت متوالی توسط تیم های محلی به دست آوردند ، دو شکست بد دیگر را از دست بدهند.

بیشتر بخوان:  Nick Saban مربی آلاباما آزمایش COVID-19 مثبت است

کارلوس کورئا گفت ، “ما در مسابقات جهانی سال گذشته 0 (0) با خوزه اورکوئیدی و (زک 4 ستاره ALCS بازیگر) گرینکه که برای ما در کنار ورزشگاه آمده بودند ، در سریال جهانی 0-2 عقب بودیم.” قبل از. این غیرممکن نیست. “

اما اگر دفاع در مسابقات بیس بال قهرمان شود ، دستکش های هوستون برای حلقه ها آماده نیستند. Astros در دو مسابقه سه خطا مرتکب شد ، در حالی که Rays از طریق الماس دفاع را جلال می بخشد.

کورئا گفت: “دفاع آنها در حال حاضر برنده بازی های توپ است.”

این برای هوستون که در فصل عادی با 991 برتری در مسابقات قهرمانی قرار گرفت و فقط 20 خطا در 60 بازی انجام داد ، درست نیست.

بیشتر بخوان:  باشگاه فوتبال آلمان پس از افزایش ترس ویروس کرونا ، قبل از بازی 37 گل به حریف زد

آلتوو مرد دوم مطمئن در یک تیم اصلی در زمین است ، اما شش بار All-Star در حالی که در یک تغییر دفاعی در بازی 2 بازی می کرد ، دو پرتاب به اول انجام داده است. Astros Altuve پس از یکی از سخت ترین بازی های پلی آف ، آن را در دسترس خبرنگاران قرار نداده است.

فوق العاده ستاره هوستون ، لنس مک کولرز جونیور ، که هفت مسابقه فوق العاده برگزار کرد ، گفت: “او قلب این تیم ، عامل اصلی این سازمان برای سالهای زیادی بوده است. من واقعاً می خواستم او را به آنجا برسانم. کاش در مورد چیز دیگری صحبت می کردیم. او یک بازیکن اهل جهنم است و می داند چه مقدار است.” ما از او حمایت کردیم. او فقط باید مثل همیشه فردا برگردد. “

نیمه اول وقتی که مدافع جی من چوی را به زمین راست فرستاد و اولین ضربه بد را به سود یولی گوریل که او نیز با از بین بردن توپ کم ، هم تیمی خود را نجات داد ، اولین اشتباه خود را آلتوو انجام داد.

بیشتر بخوان:  جیکوبز برای 3 TD اجرا می شود زیرا Raiders Panthers 34-30 را نگه می دارد

مارگوت بعداً از استادیوم مک کولر عقب نشست و سه دویدن بدون موفقیت را به سمت تخته در خلیج تامپا گذاشت. Altuf به وضوح از میدان ناامید شد و در حالی که مارگوت دور کیسه ها دوید ، به قهقه افتاد.

بازوی آلتوو در سومین ضربه پس از ارسال ضربه محکم و ناگهانی براندون لوو به سمت راست ، باز هم از کار افتاد و در آغاز برگشت به سمت گوریل برگشت. گوریل دیگر نتواند کمک کند و آلتو با انزجار از خود رو به روی حصار بیرونی می شود.

بیکر که بعد از نیمه سوم آلتویو را در پناهگاه بغل کرد ، گفت: “شما فقط امیدوارید که او سرخوشی پیدا نکند ، زیرا آنها همیشه به صورت گروهی می آیند.” “همه چیز بسته بندی می شود. من فقط به او گفتم كه خلاص شود. این پسر برای ما عالی بوده است. تو باید از شر او خلاص شوی و جلو بروی ، در غیر این صورت او در حال ضرب است. من مطمئن هستم كه این كار را خواهد كرد.”

بیشتر بخوان:  "بسیار ناسالم" کیفیت هوا MLB را مجبور به برنامه ریزی مجدد بازی ها می کند

پس از خطای دوم ، Correa به نقطه ای منتقل شد كه Altuve معمولاً در شیفت آن را اشغال می كرد.

بیکر گفت: “ما آنها را نگرفتیم.” کارلوس و خوزه نقل مکان کردند. شما می دانید که این بچه ها چقدر به هم نزدیک هستند. کارلوس واقعاً با تحسین کامل به ژوزه نگاه می کند. آنها خودشان این کار را کردند. “

کورئا درباره این حرکت منظمی صحبت کرد و گفت: “او این کار را کرد زیرا احساس می کنم می توانم بازی کنم و با بازوانم می توانم زمین بیشتری را بپوشانم.”

اما ترکیب بازی دوگانه ای که آستروس معمولاً به آن اعتماد می کردند در مجموعه Petco Park ضعیف بود که برای غلبه بر اشعه های درخشان Ray’s به سطح بالاتری از بازی نیاز داشت.

کورئا در اولین مسابقه تنها خطای هیوستون را در اولین مسابقه روی ماشین آسیاب مایک بروسو انجام داد ، هرچند که منجر به دویدن نشد. کورئا در 57 بازی در طول فصل عادی فقط یک اشتباه مرتکب شد و این اشتباه در تاریخ 1 سپتامبر به رکورد تیمش پایان داد ، 90 مسابقه پیاپی بدون خطا در مدت زمان کوتاه.

بیشتر بخوان:  Maurkice Pouncey از استیلرز در میان هیاهوی تیم به مسئله برگردان کلاه ایمنی می پردازد

اولین اشکال Altuve ، Astros را در چاله ای قرار داد که هرگز از آن دور نشدند ، حتی با شروع عالی از McCullers. این مهاجم راست دست کهنه کار با 11 حمله چهار ضربه زد ، اما تنها حمایت او از هومر کورئا بود که در بازی ششم بازی می کند – پنجمین بازی او در هفت مسابقه ، که برابر است با کل کل فصل عادی.

تیم Astros پس از کسب 9 بازدید و تنها یک راند در بازی 1 ، سلسله خطوط 13 بازی خود را با هومر کوریا به پایان برد. اما آنها تا بازی نهم بازی 2 شلوغ نکردند ، زمانی که سه انفرادی مستقیم گرفتند و دو بار پایه ها را نگه داشتند اما فقط یک بازی به ثمر رساندند.

جورج اسپرینگر خط میانی زمین را به یک خط دفاعی تبدیل کرد و در نتیجه یک دبل پر از قانون ایجاد کرد و اختلاف را به 4-2 کاهش داد. آلتوو و مایکل برانتلی برای آوردن الکس برگمن که سابقه مسابقات بعد از فصل او شامل یک تک آهنگ در بازی پنج از سری جهانی 2017 است ، بیرون رفتند.

بیشتر بخوان:  آنتونی دیویس و لیکرز در دومین برد خود برابر هیت پیروز شدند

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

این بار جادوگری وجود نداشت: برگمان 98 مایل در ساعت به مرکز سمت راست برخورد کرد ، اما کوین کرمایر برای خاتمه دادن به امیدهای هوستون این موقعیت را گرفت.

مک کولرز گفت ، تیم Astros می دانست که آنها این هشت نقش را زودتر از دست داده بودند.

مک کالرز گفت ، “من به (آلتوو) رفتم و گفتم ،” من می دانم که شما ناامید شده اید ، اما من باید شما را آنجا می بردم. “” کاری را که می خواهید ادامه دهید و سعی خواهیم کرد آنها را در سه ساعت نگه داریم. “از چاک (مورتون) کمی بدوید. سخت است. ما امروز تعدادی بازیکن در پایگاه داشتیم و آنها به سختی به برخی از توپها ضربه زدند.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y4km59by
is.gd/BOit0U
shrtco.de/woa8d
clck.ru/RMihn
u.nu/uuv2b
ulvis.net/aY1V

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

معاملات پخش Prime Day 2020: Roku Streaming Stick Plus با 37 دلار و Fire TV Cube تا 80 دلار در روز سه شنبه

س اکتبر 13 , 2020
این داستان بخشی از است روز نخست آمازون، راهنمای CNET در مورد هر آنچه باید بدانید و چگونگی اطمینان از دستیابی به بهترین معامله. ما در حال شمارش معکوس برای روز نخست آمازون این در ساعت 12:01 صبح PDT سه شنبه 13 اکتبر آغاز می شود. و گرچه رویداد فروش […]