Angels ‘Albert Pujols 660 امین مسابقه خانگی حرفه ای را تجربه کرد و ویلی می را برای پنجمین بار در تاریخ ثبت کرد


آلبرت پوجولس ، بازیکن شکارچی لس آنجلس ، یکشنبه بعد از ظهر (6/60) در خانه در شغل حرفه ای خود قرار گرفت (امتیاز جعبه) ، ویلی میس را برای پنجمین بار در تمام دوران برابر کرد. دیدار خانگی پوجولز در هشتمین مسابقه مقابل کارلوس استوز پارچ راکی ​​کلورادو انجام شد. این یک ضربه دو دور بود که فرشتگان را به برتری 4-3 رساند.

در اینجا نگاهی می اندازیم:

Pujols وارد یکشنبه شد. در اولین 122 حضور در صفحه نمایش خود ، با 235 / .279 / .383 (79 OPS +) و با سه اجرای خانگی وارد صحنه شد. او از 4 آگوست خانه خود را ترک نکرده بود ، وقتی که او به جاستین دان ، دست راست Seattle Mariners رفت. 93 حضور در صفحه بدون هومر بوده است که طولانی ترین ردیف بدون هومر Pujols از سال 2014 بود.

بیشتر بخوان:  مدیر عامل شرکت کامیلری می گوید: "فراری در یک سوراخ است"

اکنون تنها بازیکنانی که در تاریخ لیگ برتر بیشتر از پوجولز هستند ، باری باندز (762) ، هنک آرون (755) ، بیب روت (714) و الکس رودریگز (696) هستند.

پوجولز درباره این نقطه عطف گفت: “این چیزی است که من می خواهم به نوه هایم ، بچه هایم بگویم.” “این میراثی است که برای همیشه زنده خواهد ماند. … اینکه بتوانم نامم را در جمله با ویلی میس داشته باشم باور نکردنی است که واقعاً فروتن هستم.”

در اوایل این فصل ، پوجولز از الکس رودریگز در لیست RBI تاریخ MLB عبور کرد تا به تنهایی صاحب مقام دوم تمام وقت شود. اکنون فقط هانک آرون افسانه ای که در 23 فصل 2297 رکورد ثبت کرد ، اکنون در مقابل پوجولز ایستاده است.

بیشتر بخوان:  کنلی یانسن همه چیز را جالب می کند ، اما داگرها پدرس را نگه می دارند

البته لازم به ذکر است که MLB RBI را قبل از سال 1920 نمی شمارد زیرا هنوز آماری رسمی نبوده است. Babe Ruth (2214 RBI) و Cap Anson (2075 RBI) هنگام حساب کردن قبل از 1920 در باشگاه 2000 RBI هستند.

پوجولز 40 ساله در بیستمین دوره مسابقات MLB و نهمین سال قرارداد 10 ساله 240 میلیون دلاری با فرشتگان است. تالار Famer آینده در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین هیترزهای تاریخ بیس بال در نظر گرفته می شود و گرچه با پیر شدن قدرت او رو به عقب رفته است ، او همچنان این فرصت را خواهد داشت که در این فصل به میراث خود اضافه کند.

بیشتر بخوان:  جمال آدامز در گرگ ویلیامز جتس آتش زد ، در اولین بازی Seahawks خسته نشد
منبع: حافظ استدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

گاو نر Dodgers در پیروزی مقابل Astros تسکین دهنده بازی کامل است

د سپتامبر 14 , 2020
هیوستون آسترو ، برای رقابت در مرحله پلی آف ، بهترین پارچ خود را در ورزشگاه داجر روز یکشنبه مستقر کرد. زک گرینکه تپه را مقابل تیم سابق خود گرفت. داجرز ، اما اطمینان از حضور در فصلی پس از فصل ، با تعداد زیادی تسکین دهنده پاسخ داد. رویکرد […]