Apple Arcade با خرید دستگاه جدید اپل یک دوره آزمایشی 3 ماهه رایگان ارائه می دهد


گرافیک Apple Arcade می تواند در دستگاه های جدید بسیار زیبا به نظر برسد.

شلبی براون / Cnet

این داستان بخشی از است رویداد سیبپوشش کامل ما از آخرین اخبار دفتر مرکزی اپل.

اپل روز سه شنبه از چهار آیفون جدید رونمایی کرد – یعنی آیفون 12 ، آیفون 12 مینی ، آیفون 12 پرو و ​​آیفون 12 پرو حداکثر – همه آنها با 5G سازگار هستند. پیش از سفارش دستگاه های جدید در آستانه فصل تعطیلات در حال نزدیک شدن است و کارشناسان از قبل انتظار دارند Wave یک نسخه ارتقا بخرید.

همراه با تلفن های جدید ، غول فناوری در هنگام خرید آیفون ، آیپد ، آی پاد لمسی ، اپل تی وی یا مک جدید ، سه ماه آزمایشی رایگان با قیمت 5 دلار در ماه ارائه می دهد. نمایش از 22 اکتبر آغاز می شود.

اگرچه ، Apple Arcade بود آهسته بگیر با دستیابی به محبوبیت اصلی ، با ورود 5G و تراشه A14 Bionic در آیفون های جدید ، می تواند رونق بیشتری بگیرد. در جریان یک رویداد اپل ، Riot Games اینگونه گفت League of Legends: Wild Rift این به آیفون 12 خواهد آمد و گیمرها می توانند انتظار گیم پلی روان تری داشته باشند. همین مورد می تواند برای Apple Arcade اعمال شود. قدرت پردازشی جدید همچنین می تواند زمینه را برای برخورد بازیهای بزرگتر با سیستم عامل ، مانند اینها فراهم کند The Pathless که قرار است در تاریخ 12 نوامبر اکران شود.

CNET برای کسب اطلاعات بیشتر با اپل تماس گرفته است و ما در صورت شنیدن پاسخ به روز خواهیم کرد


اکنون بازی کنید:
این را نگاه کن:

آیفون 12 ، آیفون 12 مینی ، پرو و ​​پرو مکس توضیح داده شده است


9:16

Apple Arcade بیش از یک سال پیش راه اندازی شد آ کاتالوگ بیش از 130 بازی در گونه های مختلف هنوز تعدادی وجود دارد عناوین بزرگی که از زمان عرضه منتظر آن بوده ایماما با عرضه iOS 14 ، به زودی می توانید تیزر بازی را مشاهده کنید. علاوه بر این ، بسته اشتراک آینده Apple One در اواخر سال جاری منتشر خواهد شد و شما به همراه مجموعه خدمات در حال رشد اپل با قیمت ارزان به Arcade دسترسی خواهید داشت.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y6eg5q32
is.gd/Y9iAWL
shrtco.de/bkHLs
clck.ru/RPdvk
u.nu/nzano
ulvis.net/7tSH

بیشتر بخوان:  آیفون 12 می تواند صفحه نمایش 120 هرتزی داشته باشد: در یکی از جالب ترین شایعات غرق شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

این مغز من روی سالویا است

چ اکتبر 14 , 2020
وقتی توجه شما به داخل معطوف می شود ، ارتباط بین مناطق مغز در شبکه حالت پیش فرض مانند نوازندگان ارکستر همگام می شود. سایر مطالعات fMRI در مورد داوطلبی که داروهای روانگردان شناخته شده ای مانند LSD و psilocybin ، مولکول روانگردان در قارچ مصرف می کنند ، کاهش […]