Apple One: آیا بسته اشتراک جدید اپل ارزش آن را دارد؟تحلیلگران به CNN Business گفتند که بسته های جدید Apple One می تواند برای برخی از مشتریان ارزش زیادی داشته باشد و آنها را در خدمات اپل متصل نگه دارد. همچنین می تواند نشانه عدم ترسیم برخی از این اشتراک های منفرد باشد توجه کافی مصرف کننده به خودی خود. اپل میزان عملکرد سرویس هایی مانند Arcade و TV + را به اشتراک نگذاشته است.

Joost van Dreunen ، بنیانگذار شرکت سرمایه گذاری بازی های ویدیویی New Breukelen ، گفت: “اپل به عنوان بخشی از درآمد کلی خود ، بی قید و شرط به سمت درآمد بیشتر خدمات پیش می رود.” “اشتراک های فردی اپل همانطور که اپل برنامه ریزی کرده بود عملکرد خوبی نداشتند … اپل ترجیح می دهد فقط همه آن را بسته بندی کند.”

بیشتر بخوان:  شماره 2 آلاباما در کلاسیک با اکتان بالا از ترس Ole Miss فرار می کند

خدمات اشتراک در سه ردیف ارائه می شود. هزینه یک برنامه فردی 14.95 دلار است که به شما Apple Music ، Apple Arcade ، Apple TV + و 50 گیگابایت فضای ذخیره سازی iCloud می دهد. یک طرح خانوادگی 19.95 دلار است که به شما امکان می دهد آن سرویس ها را با حداکثر شش نفر از اعضای خانواده به اشتراک بگذارید و 200 گیگابایت فضای ذخیره سازی برای شما فراهم می کند. سرانجام ، سطح برتر با قیمت 29.95 دلار در ماه شامل همه آن خدمات به علاوه اشتراکات خبری و تناسب اندام (اطلاعات بیشتر در مورد این در زیر) است. همچنین فضای ذخیره سازی را تا 2 ترابایت افزایش می دهد. (قیمت ها در سطح بین المللی متفاوت است.)

بیشتر بخوان:  بازیکنان برای شروع یا نشستن

بیایید مقدار مصرف کنندگان پس انداز کنیم.

در ایالات متحده ، هزینه Apple Music برای دانشجویان ماهانه 4.99 دلار ، برای افراد 9.99 دلار و برای خانواده ها 14.99 دلار است. Apple Arcade ماهیانه 4.99 دلار است و می توان آن را بین اعضای خانواده به اشتراک گذاشت. Apple TV + ماهیانه 4.99 دلار است. این را می توان در میان یک خانواده به اشتراک گذاشت. فضای ذخیره سازی ابری 50 گیگابایتی 0.99 دلار هزینه دارد ، در حالی که 200 گیگابایت هزینه 2.99 دلار و 2 ترابایت نیز 9.99 دلار است.

اخبار + ماهانه 9.99 دلار و همچنین اشتراک جدید + Fitness اپل در کلاس های ورزشی هزینه دارد.

بیشتر بخوان:  Johor به دنبال 9.9 میلیون دلار برای مسیر عابر پیاده مطبوع از طریق Causeway است: گزارش می دهد

همه اینها را با هم جمع کنید و سطح فردی سرویس های Apple One تقریباً 21 دلار ارزش دارد که در ازای پرداخت هزینه بسته ، برای کاربر حدود 6 دلار پس انداز می کند. درجه خانوادگی حدود 28 دلار ارزیابی می شود و با Apple One 8 دلار صرفه جویی می کنید.

سرانجام ، با گرانترین بسته نرم افزاری Apple One ، با صرفه جویی 25 دلار ، حدود 55 دلار خدمات اپل دریافت می کنید.

اپل برای هر خدماتی که مشتریان قبلاً ندارند ، سرویس جدید را به صورت آزمایشی 30 روزه رایگان ارائه می دهد. به عنوان مثال ، اگر Apple Music دارید اما Apple TV + یا Apple Arcade ندارید ، هنگام تغییر به Apple One ، آزمایشی از دو مورد دیگر را تجربه خواهید کرد.

بیشتر بخوان:  آنتونی دیویس علی رغم آسیب دیدگی از پاشنه پا احتمالاً در بازی 6 شرکت خواهد کرد. رادیکال مشکوک

البته فقط در صورتی ارزش دارد که فردی تمام این خدمات را بخواهد و از آنها استفاده کند ، در نهایت سال به سال تجدید می شود. تعدادی از آنها به اندازه کافی جدید هستند که برای اثبات ارزش خود به محتوای بسیار بیشتری نیاز خواهند داشت.

برد گاستوایرت ، استراتژیست ارشد فناوری در Wedbush Securities ، گفت که از بسیاری اشتراک های اپل ، TV + یکی از مزایای استفاده از قرار گرفتن در یک بسته نرم افزاری با برخی از سرویس های معروف غول فناوری مانند Apple Music است. سرویس قدیمی Arcade اپل نیز می تواند.

بیشتر بخوان:  طرفداران لحظه ای سکوت را تأیید می کنند تا نابرابری را در NFL opener تصدیق کنند | ورزش

وی گفت: “تلویزیون همچنان در هوا نشان می دهد كه چگونه در آینده عمل خواهد كرد. مطمئناً فرصتی پیش آمده اما آنها می خواهند آن را تبدیل كنند.” “در این مقطع مشخص نیست اگر [Apple Arcade] واقعاً یک موفقیت بزرگ خواهد بود یا نه. گیمر معمولی برنامه های خاصی دارد که از آنها استفاده می کند و گیمر هاردکور سیستم عامل های مختلفی دارد. “

تحلیلگران در مورد بسته بندی صعودی هستند رویکرد و پیشنهاد می کند که می تواند بسیار کارآمد باشد و ارائه های مختلف اپل را ساده کند.

بیشتر بخوان:  La.-Lafayette 10 تیم جدید را در رده بندی هدایت می کند

“الکس مالافایف ، مدیر عامل شرکت از شرکت تحلیلی Sensor Tower ، به CNN Business گفت.

ون درونن ، بنیانگذار شرکت سرمایه گذاری ، دوگانگی بیشتری داشت. وی گفت: “آیا من به Apple News احتیاج دارم؟ نه. آیا اگر بخشی از بسته نرم افزاری باشد ، گاهی اوقات به آن نگاه خواهم کرد؟” “آیا این کار باعث می شود من مشترکاً در یک سرویس خبری دیگر مشترک نشوم؟ احتمالاً”


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y5avktbu
is.gd/3lfoCf
shrtco.de/BqVfq
clck.ru/QsjGX
u.nu/2pw5k
ulvis.net/MC1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

بازوی من تنها چیزی است که صدمه ای نمی زند

چ سپتامبر 16 , 2020
در اواخر ماه اوت ، خط دفاع استیلرز بن روتلیسبرگر گفت که ضربه خوردن قسمت بزرگی از بازگشت او به وظیفه فعال پس از از دست دادن 14 بازی در فصل گذشته است. فقدان برنامه پیش فصل به این معنی است که روتلیسبرگر قبل از اینکه فرصتی برای شوت زدن […]