Apple Watch Series 5 را فقط با 309 دلار دریافت کنید


آنجلا لنگ / CNET

اپل Apple Watch سری 6 جدید را معرفی کرد همانطور که انتظار می رفت (و ارزان تر Apple Watch SE) این هفته و صف پیش سفارش در حال حاضر برای کسب و کار باز است ، ساعت ها در 18 سپتامبر در دسترس هستند. در صف خرید ساعت جدید با قیمت کامل ممکن است شبیه تنظیم پول شما باشد آتش سوزی ، به خصوص که اکنون زمان آن است که ما شروع به دیدن معاملات در مورد مدل های موجود می کنیم. مورد: در حال حاضر ، اپل مدل های بازسازی شده Apple Watch Series 5 را با قیمت 309 دلار ارائه می دهد.

من قبلاً به این موضوع اشاره کردم ، اما باز هم می گویم: علی رغم این واقعیت که اپل سری 3 را برای قیمت تخفیف حفظ می کند ، من شخصاً هیچ اپل واچ را قبل از سری 5 در نظر نمی گیرم – صفحه نمایش همیشه روشن که اولین بار در سری 5 ظاهر شد که در کتاب من کاملاً ضروری است. سهام جدول معتبر در صورت موافقت ، سه نسخه از سری 5 وجود دارد که می توانید انتخاب کنید و هرکدام 40 دلار پس انداز می کنند.

قبل از تصمیم گیری لازم است چند مورد دیگر بخوانید؟ تو میتوانی بخوانی بررسی CNET از Apple Watch Series 5. اما به یاد داشته باشید که هزینه های بازپرداخت اپل تقریباً سریعتر از آنچه که من می توانم این معامله را تایپ کنم ، به فروش می رسند ، بنابراین اگر یک معامله می خواهید ، سریع حرکت کنید. احتمالاً مدت زیادی وجود نخواهد داشت.

بیشتر بخوانید: لوازم جانبی ارزان عالی برای Apple Watch جدید شما

اولین بار در اوایل سال جاری منتشر شد. برای بازتاب آخرین قیمت به روز شده است.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

بررسی Apple Watch Series 5: اکنون می توانید زمان را مشاهده کنید


6:58


تیم معاملات CNET وب را برای معاملات عالی در زمینه محصولات فناوری و موارد دیگر جستجو می کند. خریدهای جالب دیگری را در صفحه معاملات CNET پیدا کنید و برای دریافت آخرین کدهای تبلیغاتی Best Buy ، Walmart ، Amazon و موارد دیگر به صفحه کوپن های CNET مراجعه کنید. درباره وبلاگ Cheapskate سtionsالی دارید؟ پاسخ ها را در سایت ما پیدا کنید صفحه سQالات متداول.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yy3ugvj4
is.gd/cX2y6J
shrtco.de/pkXoU
clck.ru/Qsxwb
u.nu/avj90
ulvis.net/G2Y

بیشتر بخوان:  دانشمندان سیارات الماس را "بر خلاف هر چیزی در منظومه شمسی" بررسی می کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

Oculus Quest 2 Review: بهترین راه برای VR

چ سپتامبر 16 , 2020
من در اورگان زندگی می کنم ، و دولتم در آتش سوخت. آسمان بیرون پنجره من زرد مایل به زرد قهوه ای است ، مه آلودترین روز زندگی خود را تصور کنید و یک فیلتر قهوه ای روی آن بریزید. همین پورتلند است. هوا بوی آتشین یک میلیون هکتاری می […]