AppleCare + به عنوان یک افزودنی ضروری برای دستگاه Apple شما تبدیل شددر حالی که در رویداد Time Flies اپل هیچ وقت مرحله ای پیدا نکرد ، اپل تغییر اساسی در برنامه بیمه AppleCare + خود ایجاد کرد. هزینه آن همان است ، اما شما بابت پول خود خیلی بیشتر می گیرید.

طبق شرایط برنامه قبلی ، دستگاه شما حداکثر تا دو مورد از آسیب های تصادفی در دوره سیاست 24 ماهه تحت پوشش قرار گرفت ، اپل بی سر و صدا دو برابر آن را به دو برابر در سال رسانده است ، در مجموع چهار ادعا. کسرهای معمول شامل 29 دلار برای تعمیر صفحه آیفون ، 49 دلار برای تعمیرات آیپد ، 69 دلار برای تعمیرات ساعت و غیره است – اما دیگر نیازی نیست که در مورد استفاده از یکی از حوادث خود برای ایجاد ترک های کوچک ناراحت شوید.

بیشتر بخوان:  قیمت جدید آیفون اپل: چگونه بهترین هزینه را برای بودجه خود کسب کنیم

متأسفانه ، بعد از 12 ماه نمی توانید حوادث استفاده نشده را پشت سر بگذارید ، اما در سال دوم نیز دو مورد استفاده می کنید. همین شرایط برای طرح سرقت و ضرر اپل اعمال می شود (که اکنون برای تعویض های آیفون بدون در نظر گرفتن اینکه مدلی از شما گرفته شود 149 دلار هزینه بالایی دارد) ، بنابراین اگر غیبت خاصی دارید ، احتمالاً ارزشش را دارد.

همچنین برای ثبت نام کمی بیشتر وقت دارید. پس از مدت زمان 60 روزه برای ثبت نام در اینترنت ، مشتریان آمریکایی حداکثر یک سال فرصت دارند تا دستگاه خود را برای ثبت نام در AppleCare + وارد فروشگاه Apple کنند. مانند گذشته ، قبل از ثبت نام هنوز باید مراحل تشخیصی و بازرسی را انجام دهید.

بیشتر بخوان:  مقایسه چهار مدل آیفون 12: تفاوت بین آیفون 12 ، پرو ، پرو مکس و مینی - CNET

توجه: وقتی پس از کلیک روی پیوندهای موجود در مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای جزئیات بیشتر سیاست پیوند وابسته ما را بخوانید.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yyby35ro
is.gd/g0m5W7
shrtco.de/HzhSN
clck.ru/QsntL
u.nu/hevlc
ulvis.net/gMh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

توییتر ویدیوی ویروسی جو بایدن را که توسط ترامپ به اشتراک گذاشته شده به عنوان "رسانه دستکاری شده" برچسب گذاری می کند

چ سپتامبر 16 , 2020
این حرکتی است که با توجه به نزدیک شدن به روز انتخابات و ادامه ترامپ و متحدانش ، به اشتراک گذاشتن فیلم های ویرایش شده و دکترا شده در شبکه های اجتماعی روی می دهد که توییتر مجبور است مرتباً این کار را انجام دهد. اما اگرچه توییتر تمایل بیشتری […]