Astros با وجود اینکه هواداران عصبانی LA را شکست داد ، داجرز را 7-5 شکست داد


لوس آنجلس (AP) – آستروها دوباره درست مثل پس از پیروزی در بازی 7 از سری جهانی 2017 ، در زمین داجرز بسیار نگران بودند.

در اولین دیدار هوستون از زمان مجازات به دلیل تقلب در مسیر رسیدن به آن قهرمانی بدنام ، شنبه شب آستروس ها با پنج بار برای پیروزی 7-5 در آسمان دود جمع شدند در حالی که داجرز در سهمیه نهم با سه برتری پیش افتاد.

داستی بیکر ، مدیر Astros گفت: “این برنده سال بود.” “امیدوارم که ، ما به عنوان نقطه عطف فصل خود نگاه کنیم.”

داجرها با 32-13 بهترین رکورد در بیس بال را دارند. از طرف دیگر ، آستروها پس از اینکه در 8 بازی از 9 بازی قبلی خود با باخت وارد میدان شدند ، 7-17 در جاده هستند.

“همه چیز بسیار سخت بوده است ، مثل اینکه ما یکسره وقفه نداشته ایم. بیکر گفت: “ما نوعی استراحت خود را امروز انجام دادیم.” اگر در این دو بازی پیروز شویم ، به نظر می رسد بقیه سفرهای جاده ای مهم نیست. “

Astros به کنلی یانسن (3-1) نزدیکتر رسید و در چهار ضربه متوالی و بدون اوت به او رسید.

بیشتر بخوان:  ستارگان ، رعد و برق در فینال غیر سنتی جام استنلی دیدار می کنند

“فقط یک کابوس ، مرد. این احساس وحشتناکی است. ” “من از همه حساب می کنم و خوب اجرا نکردم.”

کارلوس کورئا و آلدمیس دیاز تک آهنگ کردند ، جاش ردیک دو دونفره زد و مارتین مالدونادو یک آهنگ دیگر اضافه کرد. جورج اسپرینگر سپس به انتخاب یك بازیکن اصلی برای مكس مانیسی ، بازیکن پایه سوم ، كه در حالی كه ردیك گل زد و بازی را به تساوی كشید ، خطایی مرتكب شد.

الکس برگمن با تک به مرکز نتیجه را 6-5 کرد. برگمان در پرواز فداکاری یوری گوریل گلزنی کرد تا آدام کولاراک را با برتری 7-5 به ثمر برساند.

“برای اینکه ما در بهترین تیم بیس بال حاضر شویم ، اما اینکه ما برخی از خفاش ها را جمع کنیم ، برگردیم ، نه تنها در واقع بازی را مساوی می کنیم ، بلکه بازی را پیش می بریم و آن را متوقف می کنیم ، برای ما بسیار بزرگ بود ، “بهار گفت ،” به خصوص پس از یک سفر سخت. “

بیشتر بخوان:  پرایس هارپر می گوید فیلیس باید دوباره JT Realmuto را امضا کند

جاش جیمز (1-0) با 1 1/3 فرصت تسکین به پیروزی رسید. رایان پرسلی نهمین سیو خود را به دست آورد.

این بازی احساسات آتشین مسابقه تیم ها در تاریخ 29 ژوئیه را نداشت. اما چندین یادآوری وجود داشت که طرفداران داجر رسوایی تقلب آستروس را از قهرمانی 2017 خود فراموش نکرده اند. هوستون همچنین در سال 2018 از ورزشگاه داجر بازدید کرده بود ، اما این قبل از آن بود که طرح تقلب هوستون فاش شود.

یک هواپیما بنری را با عنوان “Houston Cheats Bang Bang” بر فراز استادیوم یدک کشید.

هواداران به دلیل ویروس کرونا اجازه ورود به این فصل را ندارند اما گروهی از هواداران داجر به هنگام استقبال از اتوبوس Astros استقبال کردند. آنها سطل های بزرگ زباله پلاستیکی و فلزی را در هوا تکان دادند ، این اشاره به طرح سرقت نشانه های هوستون است که شامل سیگنالینگ زمین ها با کوبیدن در سطل های زباله بود.

دیو رابرتز ، مدیر داجرز ، قبل از بازی گفت: “من آن را دوست داشتم.” وی گفت: “آنها حق دارند هر كاری را كه احساس می كنند برای ابراز احساسات خود انجام دهند. فقط شور و اشتیاق طرفداران داجر را نشان می دهد. “

بیشتر بخوان:  توزیع کنندگان اضطراری با طرفداران QAnon درگیر ادعاهای جعلی در مورد آتش سوزی در اورگان هستند

هنگامی که پورشه سیاه خود را به داخل استادیوم سوق داد ، جو کلی با پشتیبانی صدا کرد.

ارگانیست استادیوم نیز وارد عمل شد. دیتر روله با بازی “Lyin ‘Eyes” توسط عقاب ها. “The Sign” ، ساخته آس آس بیس ؛ “Bangin ‘on a سطل زباله (فکر بزرگ)” ، توسط داگ ؛ و “Bang Your Head” از Quiet Riot.

آخرین باری که تیم ها ملاقات کردند ، کلی بخاطر پرتاب زمینهایی که تقریباً به چندین ضربه آسترو برخورد کرده بود ، محروم شد ، قبل از اینکه بعد از برخورد با ضرب و شتم آستروس در خارج از زمین ، با اصطکاک کوره را طعنه بزند. لب های خمیده کلی در یک نقاشی دیواری دیواری با اسپری توسط یک هنرمند در لس آنجلس جاودانه شده است. کلی هم اکنون در حال محرومیت پنج بازیه است.

بیشتر بخوان:  "من قصد دارم برای او سخت بازی کنم"

کریس تیلور و کیکه هرناندز حریفان پشت سر هم را برای داگرها شل کردند.

تیلور با دو ضربه در موقعیت دوم دو ضربه به بیرون در غرفه میدان راست زد و برتری 2-1 لس آنجلس را رقم زد. هرناندز با یک ضربه انفرادی تقریباً به همان نقطه سمت راست رفت ، سومین باری که داجرز در این فصل به خانه برگشت.

کوری سیجر در مرکز چپ از دیوار سه برابر شد و در پرواز سوم ای جی پولاک گلزنی کرد.

سیگر در پنجمین بار تک آهنگ RBI اضافه کرد که امتیاز موکی بتس را به ثمر رساند ، که توسط فرامبر والدز در زمین وحشی قدم زد و دوم شد.

رابرتز گفت: “ما فقط آن را تمام نکردیم.”

دویدن های دیگر هیوستون در اولین مسابقه RBI Gurriel و در مرحله هشتم انتخاب رشته اصلی وی به عنوان دوم بود.

والدز در پنج نوبت پنج اجرا و پنج ضربه از دست داد. چپ دست هفت تا زد و یکی راه افتاد.

خولیو اوریاس برای داجرها شروع به کار کرد ، در شش نوبت یک بار اجرا و سه ضربه به او داد. او سه ضربه زد و چهار راه رفت.

بیشتر بخوان:  افدی آلمانی معتقد است انتقاد مت نگی از این جنایت "کاملاً صحیح" بوده است

هر دو تیم تمرینات خود را قبل از بازی در داخل انجام دادند تا در معرض دود ناشی از آتش سوزی مجاور قرار گیرند که به مدت یک هفته آسمان لس آنجلس را خفه کرده است. منظره چشم نواز کوههای سان گابریل آن سوی میدان خارج از ورزشگاه از بین رفت.

اتاق آموزش

Astros: RHP Justin Verlander (کشش بازو راست) قرار بود شنبه پرتاب کند و دفعه بعد با ضربه مستقیم روبرو خواهد شد. … 2B خوزه آلتوو (پیچ خوردگی زانوی راست) به قفس دوخته شد و قصد داشت دویدن خود را در زمین آزمایش کند. او می تواند هفته آینده در خانه برگردد. … LHP بلیک تیلور (درد آرنج چپ) می تواند هفته آینده برگردد. … RHP لنس مک کالرز جونیور (تحریک عصب گردن) منتظر آرام شدن وضعیتش است تا بتواند برگردد.

داجرز: RHP داستین می ، که با پای ران چپ خط خود را در آریزونا طی کرد ، سی تی اسکن انجام داد که کوفتگی را نشان داد اما شکستگی نداشت. این تیم هیچ تصمیمی در مورد شروع بعدی وی و یا احتمال ابتلا به IL ندارد. … RHP Walker Buehler (تاول دست راست) با تاول پوشیده شده بازی کرده است. … 3B جاستین ترنر (کرنش همسترینگ سمت چپ) با حمله مستقیم روز یکشنبه روبرو خواهد شد و می تواند هفته آینده در سفر جاده ای برگردد. … RHP Pedro Baez (کشاله ران راست) فعال شد و با تسکین کار کرد.

بیشتر بخوان:  پیش بینی های فینال WNBA: طوفان یا آس؟ نویسندگان ما انتخاب می کنند | ورزش

تا بعدی

Astros: RHP Zack Greinke (3-1 ، 3.27 ERA) در اولین باخت فصل خود در اوکلند قرار دارد. او در طول شش دوره چهار اجرا و هفت بار در یک فصل بازی را رها کرد.

Dodgers: این یک بازی گاوبازی خواهد بود که چهار یا پنج پارچ از آن استفاده شده است.

___

این داستان تصحیح شده است تا نشان دهد هوستون در سال 2018 در ورزشگاه داجر نیز بازی کرده است.

___

بیس بال بیشتر AP: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports
منبع: حافظ استدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

25 نفر برتر امروز فردا: با سقوط لوئیزیانا در تغییر رده بندی فوتبال دانشگاه ، میامی تغییر مکان می دهد

ی سپتامبر 13 , 2020
وقتی AP Top 25 جدید روز یکشنبه منتشر شود ، مجموعه ای از رتبه های فوتبال دانشگاهی خواهد بود که بر خلاف دیگر موارد در تاریخ این ورزش است. در پی اعلام Big Ten ، Pac-12 ، MAC و Mountain West تصمیمات خود برای عدم بازی در پاییز امسال ، […]