Astros Battle Back برای اجرای بازی 7 برابر اشعه


چارلی مورتون مکان نهایی حضور در هیوستون آسترو 2017 را انجام داد ، شاید مشهورترین قهرمان قهرمانی جهان در تاریخ لیگ بزرگ باشد. مورتون در آن فصل هرگز در هوستون جنگ نکرد ، بنابراین هرگز سیگنالی از هم تیمی که در سطل آشغال می زد ، دریافت نکرد. او می داند که کسانی که این کار را کردند حتی بدون کمک غیرقانونی نیز خطرناک بودند و آنها این مسئله را یک بار دیگر در سری مسابقات MLS اثبات کردند.

مورتون جمعه شب ، پس از افتادن رایس به هوستون ، 7-4 ، برای سکونت گفت: “برای من ، این بدیهی است: اگر شما تصور کنید که Astros تیم خوبی نخواهد بود ، و اگر آنها قصد جمع کردن خفاش های خوب را نداشته باشند ، این فقط ناآگاهی است – این فقط یک فکر غلط بود – این فقط یک ذهنیت اشتباه بود.” بازی 7 روز شنبه در سن دیگو. “من از کاری که آنها انجام دادند متعجب نیستم. من تعجب نمی کنم که آنها در سری کارت های وحشی یا رشته تقسیم چه کار کردند – زیرا آنها بسیار خوب هستند. آنها واقعاً خوب هستند. “

بیشتر بخوان:  جو مورگان ، نیروی محرکه Big Red Machine ، در سن 77 سالگی درگذشت

این آسان بود که فقط با یک نگاه اجمالی در سه بازی اول این سری فراموش کرد. ری ها همه آنها را برنده شدند و آستروس – که در فصل کوتاه کوتاه 29-31 پیش رفت – را به آستانه حذف رساندند. اما هر مسابقه نزدیک بود و آستروس همچنان به سختی توپ را به بیرون از زمین می زد و ریز با یک ضربه ناگهانی پرتاب توسط خوزه آلتوو ، کاپیتان تیم دوم هوستون ، به خوبی توپ می زد.

در سه مسابقه اخیر ، شانس آستروس چرخانده است. در روز جمعه آنها پس از شکست در سه مسابقه اول سریال “بهترین های هفت” ، به تیم دوم تحمیل بازی 7 تبدیل شدند. و حالا این به مورتون بستگی دارد که در بازی 7 از ALCS و مسابقات جهانی هوستون در سال 2017 برنده شد ، تا با رایزنی مشکوک از پیوستن ریز به یانکی های 2004 جلوگیری کند.

این یانکی ها که در ALCS به تیم بوستون رد ساکس باختند ، تنها تیمی هستند که پس از سه مسابقه بدون برد در مجموع ، رشته ای را کنار گذاشته اند. مورتون ، که با یانکی ها در ردینگ ، کانکتیکت بزرگ شده است ، روز شنبه تیم ریز را شروع می کند ، امیدوار است که آنها را به یک پیروزی دیگر برساند. آنها این کار را یک هفته پیش در سری تگ تیم خود با یانکی ها انجام دادند.

بیشتر بخوان:  Nuggets Surprise Clippers در بازی 7

مورتون گفت: “باید درک شود که این سریال به هم مرتبط است و این شبیه همان چیزی است که ما فقط با یانکی ها بودیم.” “بنابراین من فکر می کنم هرچه زودتر از این باخت خلاص شویم ، بهتر است ، و فقط آن را به عنوان انگیزه استفاده می کنیم. بچه های خارج از خانه ، آنها سر و صدا نمی کنند. من فکر می کنم ما این را درک می کنیم. ما باید فردا بیرون برویم و کل بازی را انجام دهیم.”

مورتون ، پیشکسوت 13 ساله ، طولانی ترین رده عمده لیگ را در بین پرتوهای لیگ دارد. او پس از فصل 2018 هیوستون را ترک کرد و با دو سال و 30 میلیون دلار تامپا بی را به خدمت گرفت و بالاترین حقوق سالانه تیم را به او داد.

بیشتر بخوان:  اریک رید فشار عدالت اجتماعی NFL را "روابط عمومی برای فضای فعلی تجارت" توصیف می کند

این یک سرمایه گذاری عاقلانه توسط یک سازمان هوشمند بود. مورتون 36 ساله یک اشعه 18-8 است و متوسط ​​سود آن 3.33 است. او در دو فصل گذشته عملکرد بهتری داشته است و هر چهار پیروزی را هر بار با یک بازه مشابه به دست می آورد: پنج دور ، سه تا پنج ضربه ، صفر یا یک برد مجاز است.

کوین کش ، مدیر Rays گفت: “او آنجا بود ، او آن شخص را انجام داد.” “ما تا دو سالی كه چارلی با ما بود ، تا حدودی به تكیه كردیم. من مطمئن نیستم كه بازی بزرگتری از این هم برای حساب كردن وجود داشته باشد ، اما ما اطمینان داریم كه توانایی و تجربه او به ما این اجازه را می دهد كه شروع خوبی داشته باشیم و ببینیم كه آیا می توانیم ضرباتی بزنیم.” در هیئت مدیره برای او زود است. “

Rays در بازی 6 نمی توانست این کار را با بلیک اسنل انجام دهد ، زیرا او در برابر توپ منحنی تیز Framber Valdez از هوستون تقریباً درمانده به نظر می رسید. آنها پس از چهار دور 1-0 پیش افتادند ، اما وقتی اسنل اجازه راه رفتن و دیگری را داد تا دور پنجم را شروع کند ، او Cash Snell را به سود دیگو کاستیلو ناک اوت کرد.

بیشتر بخوان:  مدیر عامل جتس ، کریستوفر جانسون از آدام گیس حمایت می کند: "او یک ذهن تهاجمی درخشان است"

کش گفت والدس آنقدر خوب شوت می زند که فکر می کرد این یک مسابقه کم گل است. این مسئله به اضطراب او برای دعوت از کاستیلو – که شش بازی پلی آف تمیز انجام داد – در اولین نشانه از مشکل اضافه شد. اسنل ، برنده جایزه AL Cy Young’s 2018 ، وحشت زده شد.

اسنل گفت: “حتی با راه رفتن و توپ ، من هنوز خیلی خیلی مطمئن هستم که در این تیم خواهم بود.”

اسنل گفت: “اگر او وقت لازم را داشته باشد ، چراغ ها خاموش می شوند.” بنابراین فقط ناامیدکننده است. من فکر کردم ، “به من فرصتی بده تا از این شرایط کنار بیایم.” من واقعاً احساس می کنم نحوه تیراندازی و نحوه بازی آن مسابقه ، احساس کردم که این بهترین چیز در ذهن من است. اما انتقادات معمولاً این است – همیشه درست است. “

در بیشتر دوره های پس از فصل ، تمام معاملات نقدی شما واقعاً موفق به نظر می رسید. قبل از بازی شش ، 21 میگنوی دونده میرایی های Rays گرفتار شدند ، بیشترین کاری که یک تیم برای شروع یک فصل بعد انجام داده است. اما این سری با فداکاری مارتین مالدونادو در کنار کاستیلو و تک آهنگ جورج اسپرینگر به سرعت در رده پنجم پایان یافت.

بیشتر بخوان:  شلیل محبوب ترین میوه جهان است

آلتوف در خانه اسپرینگر و کارلوس کورئا در آلتوف دو برابر کردند. در ادامه بازی هفتم ، امتیاز 7-1 به دست آمد و در حالیکه دو نفر از هم تیمی های اواخر مانوئل مارگوت توسط اشعه های ری به آنها نزدیک شد ، آنها هنوز در آستانه رسیدن بودند.

البته تیم Rays ترجیح می دهد روی فرصتی که بازی 7 ارائه می دهد تمرکز کند ، نه روند سه باخت که آنها را مجبور کرد.

مایک زوننو ، گیرنده ، گفت: “مردم همیشه در این موقعیت هستند.” “اگر راه دیگری به این نقطه برسیم ، من فکر نمی کنم که این یک نقطه صحبت باشد. بنابراین من فکر می کنم ما در حال تمرکز مجدد هستیم ، آماده هستیم تا فردا برویم. باشگاه واقعاً انرژی را می گیرد.”

بیشتر بخوان:  مسابقات آزاد ایالات متحده: گلف بازان دوره جدید آماده می شوند که در پای بالدار تحقیر شوند

در مورتون ، Rays در ابتدای بازی بهترین انتخاب را خواهد داشت. اما بازیکن آستروس ، لنس مک کولرز جونیور ، می تواند از حافظه بازی 7 نیز دلگرمی بگیرد: پس از اینکه مورتون در ALCS 2017 شروع به تعطیلی هویستون لیانکس کرد ، مک کولرز به او استراحت داد و در نهایت با چهار بازی سیو پایان یافت.

در آن زمان Astros یک داستان درجه یک بود ، تیمی از بازیکنان شیک و مشتاق که به دنبال کسب اولین عنوان جهانی برای شهرهای مورد حمله طوفان هاروی بودند. رسوایی سرقت بنر دستاورد را لکه دار کرد ، اما حداقل بازگشت این هفته ، پیچ و تاب جدیدی را به داستانی اضافه کرد که هنوز در حال تکامل است.

مدیر داستی بیکر گفت: “او دوباره با این تیم جنگید ، زمان زیادی است.” “شما باید این تیم را دوست داشته باشید – یا بعضی از افراد از این تیم متنفر هستند. اما شما باید حداقل به این تیم احترام بگذارید.”


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y44yhkyp
is.gd/UMYfHD
shrtco.de/gvuU2
clck.ru/RSQsT
u.nu/0oui1
ulvis.net/4UoT

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

جری جونز در مورد مصدومیت داک پرسکوت: ما باید انتظارات را تنظیم کنیم

ش اکتبر 17 , 2020
یک هفته ناامید کننده در Dallas-Fort Worth بود. گاوچرانها با اضافه شدن مربی برنده سوپر بول ، مایک مک کارتی ، با انتظارات زیادی وارد فصل شدند ، اما اکنون ، پس از عمل جراحی داک پرسکوت در پایان فصل ، آسمان سقوط کرده است. او به وضوح به دست […]