Brave Closer Mark Melancon Can’t Stop Hunt NLCS Reptiles from Ozzie Albies In Bullpen


گتی ایماژ

سه شنبه شب ، Atlanta Braves در اوایل مسابقه 2 NLCS از لس آنجلس داجرز پرید و سپس برای پیروزی دیر متوقف شد (ATL 8 ، LAD 7). پنجمین در چهار دویدن به آتلانتا کمک کرد تا برتری 2-0 را رقم بزند.

کاپیتان تیم دوم Braves ، Ozzie Albies ، در نیمه دوم انفرادی نهمین بازی را انجام داد. هم تیمی وی ، نزدیکترین مارک ملانکون ، گاوها را پشت دیوار میدان سمت چپ بسیار نرم گرفت. آن را بررسی کنید:

وفادارانی که خزندگان را در گاو نر شکار می کنند هرگز پیر نمی شوند. دوستش دارم.

بیشتر بخوان:  شارژرها ، جاستین هربرت آماده است تا ثروت خود را در برابر Saints and Drew Brace قرار دهد

اما صبر کن این داستان چیزهای دیگری دارد. سه شنبه بود شب دوم پشت سر هم ملانکون مسابقه آلبیس را گرفت. هنگامی که آلبیس به خانه برگشت ، ملانکون هنگام گرم کردن در بالای بازی بالای تپه بود. نیازی به دویدن ندارد. شما مستقیم به او ضربه می زنید.

ملانکون اکنون در دو بازی NLCS بیش از آنکه در کل فصل عادی منصرف شده باشد ، در خانه ضربات بیشتری (2) داشته است (1). خیلی دیوانه او و آلپ صاحب این زنجیره هستند. دو نفر از خزندگان آلپ که در راس آنها میلان قرار دارد ، 2-0 به Braves می رسند.

بیشتر بخوان:  حداقل 76 نفر پس از پیروزی در قهرمانی لیکرز در لس آنجلس اسیر شدند
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y38adf9e
is.gd/j8aCX2
shrtco.de/cc3bE
clck.ru/RPDFV
u.nu/lngq4
ulvis.net/N3ge

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

در کال ، یک بازمانده کوید بازگشت فوتبال را تماشا می کند

چ اکتبر 14 , 2020
برکلی ، کالیفرنیا – اولین روز واقعی فوتبال مانند روزهای دیگر بود: بازیکنان ، مربیان ، توپ ها و سوت ها. اما مربی اصلی از نقابی استفاده می کرد که به چشمانش می رسید و شبیه مومیایی هالووین بود. مدیران تجهیزات از طریق کوله پشتی Ghostbusters اشیا in بی جان […]