Braves در NLCS داجرز را شکست داد زیرا MLB برای اولین بار در این فصل به هواداران اجازه می دهد MLB


آستین رایلی بازی نهم را با نتیجه تساوی که منجر به چهار بازی شد ، پیش برد و تیم Atlanta Braves اولین قهرمانی خود در لیگ ملی را از سال 2001 با پیروزی 5-1 مقابل لس آنجلس داجرز دوشنبه شب آغاز کرد.

رایلی ، شماره 9 در ترکیب Braves ، به 448 موتور در سمت چپ مرکز بلیک تراین ، که تازه وارد بازی شده بود ، رسید و با واکنش شدید و برخی از تشویق های توماهاوک از طرف هواداران اولیه که مجاز به حضور در یک بازی اصلی لیگ در این فصل بودند ، باعث شد.

بیشتر بخوان:  در پایان نمره بالا و نزدیک خواهد بود

Braves بعد از اینکه هومر رایلی نتیجه را 2-1 کرد ، کار را تمام نکرد. رونالد آکونا جونیور با دو گل دنبال شد و در یک گل توسط مارسل اوزونا در تعقیب ترنین به ثمر رسید قبل از اینکه هومر اوزی آلبس جیک مک گی را شکست دهد.

در یک مسابقه بین تیم هایی که در طول فصل منظم هم برای دویدن و هم برای کبوترها در رده های 1-2 لیگ های برتر قرار گرفتند و در اولین بازی افتتاحیه NLCS از سال 2007 با عدم شکست دو تیم در فصل بعد ، Braves عملکرد شگفت انگیز دیگری در تیراندازی حتی بدون توقف داشت. .

بیشتر بخوان:  کلوئی دگرت در مسابقات جهانی با مانع محافظ برخورد کرده و تحت عمل جراحی قرار گرفته است

ویل اسمیت ، سومین تیرانداز شجاع ، دقیقاً قبل از اینکه مارک ملانکن وی را قفل کند ، هشتم کار می کرد. در حالیکه در شش مسابقه خود برنده بود ، آتلانتا در مجموع شش مسابقه را مجاز دانست.

قبل از فصل 9 ، تنها مسابقه یک جفت خزنده انفرادی بود. فردی فریمن در همان اول از آتلانتا دور شد و کیک هرناندز با هومر پنجمین داجر را شکست داد.

این اولین بار از 12 مارس بود ، روزی که تمرین بهار به دلیل ویروس کرونا متوقف شد ، طرفداران یک مسابقه MLB در سکوها بودند.

بیشتر بخوان:  کم Heyward می گوید که او از برنامه های Alejandro Villanueva برای تغییر کلاه ایمنی خود اطلاعی نداشته است

تمام 10،700 بلیط موجود در بازار به فروش رسیده است ، به علاوه 800 مورد دیگر توسط لیگ و تیم ها استفاده می شود. این حدود 28٪ از ظرفیت 40،518 در استادیوم جدید Texas Rangers بود زیرا سقف جمع شونده برای اولین بازی NLCS که در یک مکان خنثی برگزار می شد ، باز بود.

مسابقه دوم سه شنبه شب برگزار می شود و یان اندرسون ، برنده جایزه سه بار Cy Young ، قرار است نقش کلیتون کرشاو را بازی کند.

همزمان در سری مسابقات قهرمانی AL، مانوئل مارگوت پس از خطای مهلک هوستون ، از سه بازی یک بازی خانگی به ثمر رساند و در زمین راست در ورزشگاه خانگی سابق خود موفق به گلزنی شگفت انگیز شد و تیم تامپا بای ری 4 بر 2 آستروس را شکست داد.

بیشتر بخوان:  یوزپلنگ آسیب کوتاهی از ناحیه شانه از دست می دهد. مک کافری هنوز بیرون است

مارگوت در نیمه اول با دو پیروزی لنس مک کالرز جونیور را شکست داد. بعداً ، او توپ طولانی جورج اسپرینگر را در حالی که صورت خود را از اشعه خورشید محافظت می کرد ، به سمت زمین راست ردیابی کرد و آن را گرفت هنگامی که از روی گلگیر بالشتی دیواره ای غلتید و روی پیاده روی نزدیک نیمکت های زیر خط در پارک پتکو نشست.

مارگوت ظهور کرد و پس از دویدن سرعت 102 فوت ، دستکش را با توپ بلند کرد. آن نیمه به پایان رسید و دو مسابقه گره خورده بودند.

بیشتر بخوان:  دانا وایت در مورد شوت عنوان کاوینگتون صحبت می کند ، می گوید Cerrone و Woodley باید بازنشسته شوند


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y54mlvnu
is.gd/Siurk2
shrtco.de/6pSco
clck.ru/RMqPd
u.nu/jd6mf
ulvis.net/SW5F

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

Team Saints با 17 امتیاز پیشی می گیرد تا یک پیروزی 30-27 برابر Chargers به ​​دست آورد

س اکتبر 13 , 2020
ویل لوتز یک گل 36 متری را به زمین تبدیل کرد و مارشون لاتیمور با گیرنده دور برد شارژر ، مایک ویلیامز ، از کنار میدان خجالتی در مکان چهارم قرار گرفت ، در حالی که نیو اورلئان مقدس در وقت اضافه دوشنبه شب با نتیجه 30-27 به پیروزی رسید. […]