Browns ‘Baker Mayfield تصمیم در مورد زانو زدن سرود را معکوس می کند: ژست “فقط باعث ایجاد تفرقه بیشتر” می شود


بیکر میفیلد موضع خود را در مورد سرود ملی معکوس کرد و روز شنبه اعلام کرد که قصد دارد برای “The Star-Spangled Banner” نامزد شود قبل از اینکه کلیولند براون ها در Ravens Baltimore بازی کنند.

میفیلد در بیانیه ای از طرفدارانش شنیده و معتقد است که زانو زدن فقط باعث اختلاف بیشتر می شود.

FLASHBACK: BAKER MAYFIELD BROWNS در مورد زانو زدن در طول آنتم ملی: “اگر طرفداران خود را از دست بدهم ، اشکالی ندارد”

وی نوشت: “پس از خواندن نامه ها و پیام های بسیاری … به من نشان داده شده است كه حرکتی مانند زانو زدن فقط باعث ایجاد تفرقه یا بحث در مورد ژست می شود ، نه اینکه راه حلی برای مشکل کشور ما باشد.”

بیشتر بخوان:  جوکوویچ ، پس از مسابقات آزاد ایالات متحده ، می گوید که او در قسمت ذهنی تنیس کار می کند

“قلب من حتی بیش از ماه ها پیش پرشورتر است ، به این دلیل که ما نزدیک به جایی نیستیم که کشور ما باید باشد. من این کشور را دوست دارم ، اما این چالش ها و ناملایمات فرصتی برای تغییر بسیار لازم برای موضوعاتی است که مدت زمان طولانی است ادامه دارد. این قرار است به چگونگی کنترل مشکلات و استفاده از فرصتهای خود بازگردد.

CLEVELAND BROWNS: چه چیزی باید در مورد فصل 2020 تیم بدانید

“من اکنون این را ارسال می کنم ، بنابراین بحث روز بازی نیست. و بنابراین می توان بحث را ادامه داد که به جای اینکه ما را دچار تفرقه کنیم ، کشورمان را بهتر کنیم. تیم ما آماده مبارزه برای اهداف ما در زمین و خارج از زمین است. “

بیشتر بخوان:  مارک نیومن ، نظارت بر چشم انداز یانکیز ، در 71 سالگی مرد

وی گفت که وی همچنین برای اجرای سرود ملی سیاه – “بلند کردن هر صدا و آواز خواندن”.

مهاجم سال سوم در اوایل سال موعظه کرد که برای سرود زانو خواهد زد و ماه گذشته مواضع خود را تأیید کرد.

“من فکر می کنم قرار گرفتن در موقعیت من ، که یک نعمت است ، حضور در سکویی است که می توانم درباره موضوعاتی که فقط اشتباه هستند صحبت کنم. حق درست است و اشتباه غلط است. “به گزارش ESPN ، او در ماه آگوست به خبرنگاران گفت. “یک مسئله حقوق بشر وجود دارد که مدتهاست در جریان است و من به آن اعتقاد دارم. این هیچ خلاف نظامی یا کسی نیست که خدمت کرده باشد. هر کسی که تاریخ من را بداند می داند که من کاملاً از ارتش و مردمی که به دلایل درست به کشور ما خدمت می کنند حمایت می کنم و این کار را برای عدالت انجام می دهم. افرادی که این را نمی دانند ، درست است – فقط وقت خود را بگذارید و یک ثانیه وقت بگذارید تا من را بشناسید. این یک مسئله حقوق بشر است. درست است و غلط هم وجود دارد. “

بیشتر بخوان:  تست های مربیگری الظاهر در حال اجرا برونکو برای ویروس کرونا ویروس مثبت است

او حتی در ژوئن در اینستاگرام نوشت که از دست دادن طرفدارانش به دلیل تصمیم خود برای زانو زدن خوب است.

برای پوشش بیشتر NFL در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

روز پنجشنبه ، رئیسان کانزاس سیتی و هوستون تگزاس قبل از شروع مسابقه تظاهرات کردند. رئیسان در هنگام سرود ملی سیاهها اسلحه را قفل کردند و در حین “The Star-Spangled Banner” در حاشیه ایستادند. تگزاسی ها برای هیچ کدام از آهنگ ها از رختکن بیرون نیامده اند.

سپس دو تیم قبل از انداختن سکه در میانه میدان به اسلحه پیوستند. به نظر می رسید هواداران بازیکنان را در این لحظه تحریک می کنند.

بیشتر بخوان:  Lions 'Matthew Stafford می گوید زانو زدن در هنگام سرود ملی "کار درستی برای من" بود


منبع: حافظ استدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اندروید 11 اینجا است و تغییرات جزئی را در تلفن های Pixel ایجاد می کند (و سایر تلفن ها نیز به زودی)

ی سپتامبر 13 , 2020
اگر مالک Pixel 2 یا نسخه های جدیدتر هستید ، تلفن شما در شرف دریافت برخی ویژگی های جدید است. پس از ماه ها بتا ، گوگل شروع به عرضه اندروید 11 برای “انتخاب تلفن های Pixel ، OnePlus ، Xiaomi ، Oppo و Realme” کرده است ، اما اگر […]