Caleb Chapman در Texas A & MWR بعد از مصدومیت در یک بازی شکست ناپذیر مقابل فلوریدا ، خارج از فصل است


پیروزی 41-38 تگزاس A & M مقابل فلوریدا در هفته 6 ، شیرین و تلخ خواهد بود. این اولین پیروزی A&M جیمبو فیشر در مقابل حریفی از پنج تیم برتر بود و زندگی زیادی به Aggies بخشید. با این حال ، واضح است که این آخرین بازی فصل آینده بسیار گسترده Caleb Chapman نیز خواهد بود.

روز دوشنبه ، فیشر به خبرنگاران اطمینان داد كه چاپمن چنین خواهد كرد بقیه فصل را از دست بدهید با مصدومیت فیشر دقیقاً مشخص نکرد که آسیب دیدگی چپمن دقیقاً چه بود ، اما به نظر می رسد که دانشجوی سال دوم پیراهن قرمز از ناحیه زانوی آسیب دیده در 51 حیاط بزرگ خود – روز دوم خود – دچار آسیب دیدگی شد تا بازی را در 38 برابر کند.

بیشتر بخوان:  پلی آف WNBA 2020: سان آلیسا توماس پس از آسیب دیدگی شانه ، بازی 2 مقابل آس را در یک زنجیر ترک می کند

چاپمن روز یکشنبه نوشت: “بدون پایین آمدن ، اوجها معنایی ندارند. پرش ترسناک خواهد بود.” 247Sports اضافه می کند که مادر چپمن در حساب کاربری خود در شبکه های اجتماعی ارسال کرده است که پسرش از پاره شدن ACL رنج می برد.

پیروزی فلوریدا برای چپمن یک بازی شکست ناپذیر بود که در 151 یاردی 9 گل برتر زندگی خود را به ثمر رساند. این فصل به عنوان بالاترین پیشنهاد A & M در حال حاضر با 14 شکار برای 197 حیاط و سه تاچ داون ناک اوت کرد.

با وجود روز بزرگ A&M در هوا مقابل فلوریدا ، 2020 سال تحول گسترده ای بوده است. علاوه بر عزیمت سالانه ، پخش کننده ارشد جامون اوسپون ترجیح داده است فصل را قبل از شروع آن نیز ترک کند.

بیشتر بخوان:  Notre Dame vs Louisville: پیش بینی ، چیدن ، شانس ، توزیع امتیاز ، خط ، بازی فوتبال ، پخش ، زمان شروع
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y58zrxwe
is.gd/eFNgLO
shrtco.de/9hAhn
clck.ru/RMXoj
u.nu/uikof
ulvis.net/le98

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مربی LSU Tigers اد اورگرون در میان شروع سخت دفاع ساده را دنبال می کند

د اکتبر 12 , 2020
مربی تیم LSU ، اد اورگرون ، روز دوشنبه خواستار برنامه ریزی و تغییر پرسنل در خط دفاعی خود شد زیرا وی اجازه داد 96 امتیاز در سه بازی اول این فصل به دست بیاید. اورگرون گفت که او هنوز هم به هماهنگ کننده دفاع بو پلینی اعتقاد دارد و […]