Canelo-GGG III در سال 2021؟ آیا لوپز لوماچنکو را شکست می دهد؟ آیا تایسون KO جونز می تواند؟


با شکایت Canelo Alvarez از مروج خود ، Golden Boy و شریک پخش DAZN ، احتمال این وجود دارد که قهرمان وزن متوسط ​​را در بقیه سال نبینیم. و این مبارزه سوم علیه Gennadiy Golovkin را در معرض خطر قرار می دهد.

اولین مبارزه در سال 2017 با یک تساوی جنجالی تقسیم شد و یک سال بعد ، در بازی برگشت ، Canelo با تصمیم اکثریت GGG را کنار زد. آیا آنها سه گانه را در سال 2021 کامل می کنند و تصمیم می گیرند که بهترین وزن متوسط ​​در جهان کدام است؟

و صحبت از وزنه های متوسط ​​، جرمال چارلو ، تیتراژ WBC ، در تاریخ 26 سپتامبر مرحله بزرگ را با برادر دوقلوی خود ، جرمل چارلو ، دارنده عنوان قهرمانی میان وزن WBC خردسال ، به اشتراک می گذارد. هر دو از بهترین مبارزان در بخش مربوطه خود هستند ، اما چه کسی بهتر است حلقه؟

اگر از بهترین بودن صحبت کنیم ، مبارزه وحدت سبک وزن بین واسیلی لوماچنکو و توفیمو لوپز جونیور تنها یک ماه دیگر فرصت ندارد و لوپز جوان شانس خوبی برای شکست دادن لوماچنکو ، جنگنده شماره 1 پوند در پوند جهان دارد. آیا او

تیموتی بردلی جونیور ، سرجیو مورا و جان رویز ، قهرمانان سابق جهان ، و بن بیبی و کامرون ولف ، کارشناسان بوکس ESPN ، نظرات خود را در مورد واقعی یا غیر واقعی به اشتراک می گذارند.

واقعی است یا نه: Canelo Alvarez و Gennadiy Golovkin سه گانه خود را در سال 2021 کامل می کنند

سرجیو مورا ، سابق رده سنی رده سنی اولی وزن WBC و تحلیلگر فعلی بوکس DAZN: بله ، من معتقدم که به عنوان یک مبارز ، این دو با یکدیگر مبارزه می کنند و سال آینده نتیجه را تسویه می کنند. خون و غرور بیش از حد در خط وجود دارد. این دو برای یک سه گانه منظور شده بودند. در دو مبارزه ، 24 دور سخت پیروز مشخصی وجود نداشت و می توانید در مورد نتیجه هر دو مبارزه بحث کنید. و به همین دلیل ، من فکر می کنم که یک مبارزه سوم اتفاق خواهد افتاد ، تجارت کنار ، قانونی بودن کنار ، آنها می خواهند نتیجه را تسویه کنند.

بیشتر بخوان:  خانواده های بازیکنان USC و UCLA درخواست حضور در مسابقات را دارند

به عنوان یک تحلیلگر ، می توانم بگویم که معمولاً در مبارزات سوم در سه گانه ها همیشه یک برنده مشخص وجود دارد. اگر به تاریخچه سه گانه ، از بالای سر من نگاه کنید ، [Arturo] گربه ها-[Micky] بخش ، [Sugar Ray] لئونارد-[Roberto] دوران ، حتی [Riddick] بوو-[Evander] Holyfield ، سه گانه بسیار زیادی در آنجا وجود دارد ، رافائل مارکز-اسرائیل وازکز یکی دیگر از موارد خوب است – در مبارزه سوم [there] یک برنده آشکار است ، زیرا آنها از لحاظ سبک شناختی یکدیگر را بسیار خوب می شناسند.

اگر این دو دوباره بجنگند ، من فکر می کنم آنها به اندازه کافی باهوش هستند که می توانند سبک و ذهنیت یکدیگر و نحوه مبارزه را بدانند ، که آنها می دانند در مبارزه سوم کسی آسیب می بیند ، متوقف می شود یا در یک مبارزه فیزیکی متقاعد کننده پیروز می شود.

بیشتر بخوان:  مقدماتی MLB 2020 - مانوئل مارگوت با شکار شگفت انگیز ، هومر ، تأثیر اولیه گذاشت

نمی توانم بگویم [who wins] اما می توانم به شما بگویم که این یک ناک اوت خواهد بود ، فکر نمی کنم تصمیم گیری شود. من فکر می کنم یکی از این بچه ها به دلیل آشنایی ناک اوت خواهد شد ، به دلیل سن آنها ، Golovkin کمی بزرگتر است ، Canelo کمی بزرگتر ، تازه تر از Golovkin است ، اما سن رینگ ، داشتن 56 دعوا ، او مایل های زیادی در تانک او نیز هست ، بنابراین فکر می کنم در مبارزه سوم یک برنده قاطع باشد. با قدرتی که هرگز نمی دانید ، می تواند پسر جوان باشد یا پسر بزرگتر باشد. با قدرت می توانید مبارزه را با یک مشت خاتمه دهید.


واقعی است یا نه: توفیمو لوپز جونیور واسیلی لوماچنکو را شکست می دهد

بازی

1:31

تئوفیمو لوپز می گوید که اخراج طولانی مدت وی از رینگ سودمند خواهد بود و نتیجه آن برنده شدن مقابل واسیلی لوماچنکو است.

تیموتی بردلی جونیور ، عنوان سابق دو دسته جهان و تحلیلگر فعلی بوکس ESPN: ببینید ، یک احتمال واقعی وجود دارد که این بچه جوان و قدرتمند بتواند لوماچنکو را شکست دهد. من 26 سال در بوکس بوده ام و ناراحتی هایی اتفاق می افتد. ما همیشه به ظاهر یک مبارز خاص را بخاطر استعداد ویژه او در داخل حلقه تمجید می کنیم ، اما مبارز دیگر را فراموش می کنیم چون هیچ مزیت و استعدادی ندارد. اندازه لوپز بزرگتر است زیرا او یک سبک وزن طبیعی است ، در حالی که لوماچنکو چنین نیست.

بیشتر بخوان:  الکس اسمیت ترجیح داد برنده جایزه بازیکن کامبک NFL شود

لوپز همچنین دارای یک امتیاز قابل توجه برای دستیابی است ، به علاوه سرعت دست در هر دو مرد برابر است. قدرت مشت زدن فوق العاده به نفع لوپز است. کارهای پا ، البته ، متعلق به لوماچنکو است ، [but that] می تواند با زمان بندی در معرض قرار گیرد لوپز زمان فوق العاده ای با قدرت انفجاری دارد. ما دیده ایم که لوماچنکو علیه مبارزانی که از توان خود استفاده می کنند و فاصله را حفظ می کنند ، مبارزه می کند. خوزه پدرازا و لوک کمپبل دادن [Lomachenko] مسائل مربوط به اوایل در دعوا است زیرا لوما برای موفقیت باید نزدیک باشد.

در نتیجه ، بیش از یک سال است که لوماچنکو در داخل حلقه قرار ندارد ، بنابراین زنگ زدگی حلقه می تواند عاملی باشد. Teofimo Lopez Sr. برای مدت زمان طولانی در مورد این مبارزه بسیار سر و صدا بوده است. او هر چیز دیگری را در زندگی حرفه ای پسرش پیش بینی کرده است که به واقعیت پیوسته است. باور کردنش سخت است. هیچ کس معتقد نبود که باستر داگلاس مایک تایسون را شکست دهد یا آنتونیو تارور روی جونز جونیور را ناک اوت کند ، بنابراین من معتقدم لوپز می تواند این کار را انجام دهد.

بیشتر بخوان:  فینال های NBA - جیمی باتلر افسانه خود را تثبیت کرد ، مهم نیست که چه اتفاقی می افتد

واقعی است یا نه: تایسون فیوری در سومین مسابقه خود KO Deontay Wilder را انجام خواهد داد

بن بیبی ، مشارکت کننده بوکس ESPN: این واقعی تر از عنوان سنگین وزن خطی Fury است. در مسابقه دوم بین هر دو مبارز ، فیوری کاملاً مسلط بود و هیچ مشکلی با وایلدر نداشت. انگلیس متجاوز بود و مانع از آن شد که وایلدر به اندازه کافی راحت باشد و بتواند رعد و برق ترین دست راست را در ورزش های رزمی به زمین بنشاند. در گذشته ، وایلدر برای رفع نقص فنی خود به طور م effectivelyثر آن پانچ قدرت را به کار گرفته است. مشت های تمیز و قدرتمند Fury ، بومی آلاباما را از بیش از یک روش متعادل نگه داشت.

نقایص وایلدر از زمان شروع به جذب در بخش سنگین وزن قابل توجه است. او توانست با وجود آن کمبودها به صفوف صعود کند ، با قدرت بر حریفان غلبه کند و پیروزی های حذفی را بدست آورد. همانطور که در دو مبارزه اول دیدیم ، فیوری به راحتی سرسخت ترین حریف وایلدر است. و در مقابل شخصی از کالیبر Fury ، برای کسب یک پیروزی بیش از یک مشت طول خواهد کشید.


واقعی است یا نه: مایک تایسون KO Roy Jones Jr.

بازی

1:51

روی جونز جونیور می گوید مسابقه ای در برابر مایک تایسون تنها مسابقه ای است که او برای آن برگشته است و سپس نحوه کار نمایشگاه را از بین می برد.

بیشتر بخوان:  خفاش ترنت گریشام شعله ور از رقابت Dodgers-Padres طرفداران

جان روئیز ، لیست سابق سنگین وزن جهان: واقعی به نوعی معتقدم تایسون هنوز می خواهد چیزی را ثابت کند. او طعم بد بوکس را ترک کرد. صادقانه فکر می کنم او واقعاً درگیر این مبارزه است ، او واقعاً می خواهد به آنجا برود و اساساً KO Jones را بیان کند و اظهارات نهایی را در کارنامه خود بیان کند. حتی اگر تایسون زندگی شغلی فوق العاده ای داشته باشد ، اما گاهی اوقات وقتی شما با طعم بد دهان خود را ترک می کنید ، مسیر زندگی شما را آزار می دهد. من به شما تضمین می دهم که او احتمالاً دو برابر سخت تر از جونز برای این کار تمرین می کند. تایسون در حال حاضر است و من فکر می کنم که او KO Jones را انتخاب خواهد کرد زیرا جونز مانند گذشته تحرک ندارد.

همه چیز در مورد تایسون این است که ، همه ما می دانستیم که او یک جنگنده یک دور است ، او در یک یا سه دور به افراد KO می رفت. اگر مردم در مقابل تایسون سه راند دوام آوردند ، این بازی کسی بود. صادقانه احساس می کنم تایسون در سه دور اول جونز را بدست می آورد.


واقعی است یا نه: جرمال چارلو بهترین برادر چارلو در بوکس است

کامرون ولف ، همکار بوکس ESPN: واقعی نگاه کنید ، احترام جرمال چارلو اگر او بتواند سرگی درویانچنکو را در دفاع از عنوان قهرمانی جهان در مسابقات جهانی WBC در تاریخ 26 سپتامبر شکست دهد (و به خصوص اگر او را ناک اوت کند) احترام می گذارد ، اما قدرت واقعی است. این امر به این نتیجه می رسد که جرمال از برادر دوقلوی خود ، جرمل ، فهرست رده سنی وزنه برداری WBC نوجوانان ، یک بوکسور با استعداد بدنی و با استعداد تر است. جرمال بیشتر از برادرش – قدرت ، ضربات ، زمان سنجی – تهاجمی است. جرمال می تواند مانند دفاعی و پیروزی مقابل آستین تروت در سال 2016 ، کمی دغدغه شل و ول داشته باشد ، جایی که جرمل بیشترین برتری را نسبت به برادرش دارد. اما در یک شب مبارزه مشخص ، برادر دوقلوی بزرگتر فقط به شما نگرانی و ترس بیشتری می دهد.

بیشتر بخوان:  لیکرز راکت را بیرون زد: جیمز هاردن ایراداتی دارد اما معامله با راسل وستبروک باعث بسته شدن پنجره هوستون است

گاهی اوقات آزمایش چشمی تصمیم گیری دقیق برای شما را تعیین می کند. و نزدیک است ، زیرا قلب ، سرعت و دفاع جرمل در بعضی از رده ها به او قدرت می دهد ، اما جرمال در این مرحله از مشاغل خود پیشرو است. KO دور پنجم جرمال برابر جولیان ویلیامز بهترین پیروزی هر بوکسور در رزومه خود است. به علاوه ، او تنها یکی از دوقلوها است که هنوز بدون شکست است. من می دانم که آنها گفته اند که هرگز با یکدیگر جنگ نخواهند کرد اما پسر ، این یک موضوع سرگرم کننده خواهد بود.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y5m4saq9
is.gd/cX0Tnf
shrtco.de/IQPWx
clck.ru/Qrm73
u.nu/4he2p
ulvis.net/NOW

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

iPad Air (2020): هر آنچه باید بدانید

س سپتامبر 15 , 2020
iPad Air (2019) مدت طولانی است که نقطه شیرینی بین قیمت ، عملکرد و ویژگی های خط تبلت اپل است. امروز ، این شرکت از iPad Air جدیدی رونمایی کرد که جایگاه خود را به عنوان بهترین iPad برای اکثر مردم تقویت می کند. در اینجا مهمترین مواردی است که […]