Cardinals ، Brewers ادعا می کنند که در لیگ برتر تساوی می بندند


آخرین روز وحشی در لیگ ملی با قفل شدن دو خیابان پیاده رو گذشته در سنت لوئیز کاردینالز و میلواکی برورز پایان یافت و غول های سانفرانسیسکو و فیلادلفیا فیلیس با ناامیدی به خانه بازگشتند.

با ورود به بازی در روز یکشنبه ، چهار تیم تحت چندین سناریو فرصت ادامه فصل خود را داشتند. کاردینال به کار خود رسیدگی کرد ، در مسابقه ای که برنده تا اکتبر برنده شد 5-2 برورز را شکست داد – و اندکی بعد ، Browers با کمک برخی از آنها دزدکی بیرون رفت.

بیشتر بخوان:  ستاره LSU Cornerback درک استینگلی اوت در مقابل ایالت می سی سی پی

غول ها و فیلی ها ، همه آنها که به پیروزی احتیاج دارند ، در آخرین روز نتوانستند آن را به پایان برسانند. غول ها 5 بر 4 مغلوب سان دیگو پادرس شدند و فیلیز با نتیجه 5 بر 0 توسط رایس ناک اوت شد.

بنابراین تیم برورز ، علی رغم اینکه 29-31 به پایان رسید و یک فصل ناامید کننده توسط کریستین یلیش ، به پلی آف برگشت. این آخرین مکان آنها بود زیرا آنها یک شکست شکن در غول ها داشتند. هفته گذشته چهار پیروزی متوالی به آبجوها کمک کرد و اکنون پس از پایان فصل سومین پیروزی مستقیم خود را نشان می دهد.

بیشتر بخوان:  مشاور قانونگذار استرالیایی قانون تداخل را به چالش می کشد

کاردینال ها پس از اینکه موقتاً به دلیل آزمایش مثبت COVID-19 متوقف شد ، در ساخت پس از فصل به میامی مارلین پیوستند. کاردینال ها در پایان ماه ژوئیه دو هفته از فصل را از دست دادند و مجبور شدند در سپتامبر با هفت ضربه سر بازی کنند. در حقیقت ، اگر کارها روز یکشنبه تمام نشده بود ، کاردینال ها مجبور بودند روزهای دوشنبه آرایش دو سر خود را انجام دهند.

بازیگران Kolten Wong of St. لوئیس کاردینالز هنگامی که با هم تیمی های خود جشن گرفت پس از شکست دادن میلواکی برورز در یک بازی بیس بال برای تولد پلی آف در روز یکشنبه ، 27 سپتامبر 2020 ، در سنت لوئیس ، با ماسک چهره روبرو می شود. (عکس AP / جف رابرسون)

طرف NL این قوس به لطف گسترش MLB پس از فصل ، اکنون چیزی را دیده است که قطعاً قبلاً هرگز ندیده ایم: چهار تیم از همان فصل پس از فصل ، با Cubs به عنوان قهرمان بخش ، و Cardinals تیم های نایب قهرمانی و Brewers و Cincinnati Reds به عنوان تیم Ground .

بیشتر بخوان:  نمایندگان از توقیف ایرپادهای تقلبی اپل که در واقع جوانه های OnePlus هستند ، خبر دادند

آیا تمرکز از این طریق خوب است؟ یا اینکه آنها 60 مسابقه را صرف ضرب و شتم یکدیگر کردند؟ از آنجا که فصل 60 مسابقه فقط شامل تیم هایی است که در منطقه خود بازی می کنند ، نزدیک است بدانیم که مقدماتی این هفته چه زمانی آغاز می شود.

اطلاعات بیشتر از Yahoo Sports:


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y687g8wr
is.gd/5y3FLc
shrtco.de/Krg5X
clck.ru/R6beh
u.nu/u9ri6
ulvis.net/H7W

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تیتان ها بدون پیروزی در وایک ها 31-30 برتری دارند Gostkowski دارای 6 ست FG است

د سپتامبر 28 , 2020
رایان تانهیل و تنسی تیتان دلیل کمی برای عرق کردن این پایان های سخت داشتند. این شروع متزلزل با تیم جدیدش اکنون خاطره ای دور است ، استفان گستکوفسکی مدتها پیش این قسمت از اواخر بازی را متوقف کرده بود. گستکوفسکی ششمین گل میدانی خود را در کارنامه خود به […]