Chicago Cubs قصد دارد ظرفیت خود را در Wrigley Field کاهش دهد تا فصل MLB 2021 را آغاز کند


منابع آگاه از این وضعیت به ESPN گفتند که تیم شیکاگو کابز حدود 25٪ از کارمندان تجاری خود را روز پنجشنبه به دلیل از دست دادن درآمد و پیش بینی سال 2021 اخراج کرد ،

این حرکت پس از یک دور بزرگ از طرف بیس بال در ماه اوت انجام شد.

به توصیه کارشناسان پزشکی ، و همچنین محدودیت های ناشی از قوانین محلی ، توله ها انتظار ندارند که ظرفیت کامل در Wrigley Field در آغاز فصل آینده وجود داشته باشد.

فقط دارندگان بلیط فصلی می توانند در مسابقات شرکت کنند. آنها اولویت اول را خواهند داشت زیرا حدود 50٪ از همه دارندگان بلیط را تشکیل می دهند ، همان ظرفیتی که تیم انتظار دارد در ورزشگاه مجاز باشد.

بیشتر بخوان:  سامسون: چرا استیو بالمر ، مالک کلیپرز ، پس از باخت 7 بازی ، باید روی شیمی تیم تمرکز کند

به گفته منابع ، توله ها انتظار دارند در سال 2020 حدود 75٪ از درآمد خود را از دست بدهند ، به دلیل شیوع COVID-19 که باعث محدود شدن فصل به 60 مسابقه شده است ، بدون طرفداران در سکوها. این می تواند 125 میلیون دلار به ضرر 140 میلیون دلاری برسد.

به گفته منابع ، عدم اطمینان در توافق نامه معاملات جمعی بعدی بین لیگ و بازیکنان نیز در تصویر کلی مالی توله سگها نقش دارد.

هنگامی که ESPN از او در مورد مشاغل از دست رفته س askedال کرد ، یک منبع از تیم گفت: “این از طرف تقصیر آنها نیست و هیچ ارتباطی با عملکرد ، استعدادها یا کمک های آنها ندارد.” “این یک تصمیم سخت بود اما هدف این بود که سازمان را بر اساس شرایط فعلی عملیاتی با ضرر بیش از 100 میلیون دلار در سال آینده بازسازی کنیم. ما دیگر شرکتی نیستیم که 3.3 میلیون طرفدار داشته باشیم و مطمئن نیستیم که این کار از سر گرفته شود.”

بیشتر بخوان:  آسیب دیدگی داک پرسکات: Cowboys QB پس از شکستگی مرکب در برابر غول ها تحت عمل جراحی مچ پا قرار می گیرد

تیم امیدوار است که در اواخر فصل 2021 به ظرفیت کامل خود در Wrigley Field بازگردد ، اما بدون هیچ تضمینی از سوی متخصصان پزشکی در مورد زمان واکسن ، تیم آماده می شود تا آنجا که ممکن است ظرفیت را کاهش دهد.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y26bv5rm
is.gd/a4e2fv
shrtco.de/fp6bv
clck.ru/R3jXm
u.nu/hy4xv
ulvis.net/EP3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

جیمی باتلر و تایلر هروی بهترین دوستان NBA هستند

پ سپتامبر 24 , 2020
عشق جیمی باتلر به هم تیمی خود ، تایلر هیرو ، بی حد و مرز است. باتلر از همان لحظه جذب قهرمان را زیر بال خود گرفت و تازه کار را به تیم خود دعوت کرد 4 صبح تمرین بدنام است او هرو را به خاطر اشتیاق و اعتماد به […]