Cincinnati Bengals انتظار دارد RB Jo Mixon (شین) به مصاف Baltimore Ravens برود


یک منبع به آدام شیفتر از ESPN گفت که جو میکسون ، مدافع کناری Cincinnati Bengals ، مظنون به آسیب دیدگی پا ، انتظار می رود روز یکشنبه در Ravens بالتیمور بازی کند.

میکسون در یک مسابقه 151 یاردی و دو تایی مسابقه دو سرعت را طی کرد تا یکشنبه هفته گذشته در حالی که بنگالی ها در اولین پیروزی فصل خود جکسونویل را شکست دادند ، با استقبال از مسابقه روبرو شوند.

در همین حال ، ریونز انتظار دارد هافبک لامار جکسون (زانو ، بیماری) ، محکم مارک اندروز (ران) ، و مارکیز براون (زانو) آینده ای گسترده – که همه آنها به عنوان سوال برانگیز ذکر شده اند – در برابر بازدید از تیم بنگالس در دسترس باشد ، منبع به شیفت گفت. .

بیشتر بخوان:  دیلن باندی در پیروزی فرشتگان یک 12 فصلی را تجربه می کند

در سایر اخبار آسیب دیدگی:

  • یک منبع به شیفتر گفت که خولیو جونز ، آینده شاهین های آتلانتا ، که هفته گذشته به دلیل آسیب دیدگی شدید از ناحیه همسترینگ تمرین نکرد ، یک تصمیم مقدماتی علیه بازدید از کارولینا پانترز محسوب می شود. هاوکس نمی خواهد در مورد جونز تصمیم بگیرد تا زمانی که احساس خود را قبل از مسابقه ببیند.

  • یک منبع به شیفت گفت که پیش فرض بریمن بازیکن نیویورک جتس ، که مظنون به آسیب دیدگی مچ پا است ، انتظار نمی رود در برابر کاردینالز آریزونا میهمان بازی کند.

  • یک منبع به شیفتر گفت که انتظار می رود لاس وگاس رایدرز ، مظنون به آسیب دیدگی از ناحیه زانو و از ناحیه همسترینگ ، در برابر میزبان کانزاس سیتی ریفز بازی کند.

  • سانفرانسیسکو 49 که رحیم موسترت (زانو) و گیرنده وسیع دپو ساموئل (بیماری) را رد می کند ، هر دو در برابر بازدید از دلفین های میامی مشکوک هستند ، [to play]یک منبع به شیفر گفت.

بیشتر بخوان:  کنان آلن به دلیل مصدومیت از ناحیه کمر ، در ادامه بازی MNF با Saints از Shipper کنار گذاشته شد


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y34yzx95
is.gd/jOHmXj
shrtco.de/Hofhc
clck.ru/RL4sM
u.nu/vzsls
ulvis.net/t89U

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

یک صندلی مخصوص بازی پر جنب و جوش ، میکروفون کوچک و موارد دیگر به Razercon می رسد

ی اکتبر 11 , 2020
صندلی مخصوص بازی Razer Escore. اسکنر از CES و E3 گرفته تا نمایشگاه های اتومبیل و راه اندازی محصول اپل همه چیز مجازی شد و Razer با رویداد پخش خود که فراخوان می کند شروع به ساخت رایانه های شخصی و لوازم جانبی بازی كرد Razircon 2020. این شرکت که […]