Dodgers vs. Braves: چهار دلیل که لس آنجلس نزدیک به حذف شدن در NLCS است


یک موضوع مبهم و تکراری برای داجرها و طرفداران آنها ، ناامیدی بعد از فصل بود. آنها در این فصل هشتمین قهرمانی پیاپی خود را در NL West جشن گرفتند ، اما به خاطر عدم قهرمانی در مسابقات جهانی از سال 1988 مشهور هستند. برای جبران این بدبختی ، داگرها در سه چهار سال گذشته ، از جمله این فصل ، یک فصل منظم داشته اند. در سال 2017 ، داجرز در 104 بازی پیروز شد ، اما در هفت مسابقات جهانی به دست آستروس افتاد. سال گذشته ، آنها 106 مسابقه را بردند اما توسط Ultimate Champion Nationals در NLDS نگران شدند.

در این فصل ، داجرز بهترین رکورد فصل منظم بیس بال خود را جمع آوری کردند ، و به یک فصل 162 بازی گسترش یافتند و به طور متوسط ​​116 برد داشتند. با این حال ، لس آنجلس خود را در آستانه حذف در برابر Braves در NLCS می بیند.

Braves روز پنجشنبه در بازی 4 تیم داجرز را شکست داد و اکنون 3-1 این سری را هدایت می کند. در گذشته تیم هایی که در یک سری از هفت تیم برتر با نتیجه 3-1 شکست خورده بودند ، تنها در 14.9 درصد از مواقع به پیروزی در این سری بازگشتند. به عبارت دیگر ، بسیار محتمل است که داگرهای قدرتمند نسبت به یک شکست دیگر در اکتبر بی پروا باشند.

بیشتر بخوان:  نتایج بیمارستان های کودکان Shriners 2020: پاتریک کانتلی و مارتین لایرد پیشگام ورود به مرحله نهایی هستند

در این مورد خاص ، ارزش بررسی این است که چگونه آنها به این وضعیت غیر قابل پیش بینی رسیده اند – یعنی نیاز به پیروزی در سه مسابقه قبل از اینکه یک شجاع برنده شود. همانطور که انتظار دارید این یک چیز واحد نیست. در اینجا نگاهی سریع داریم به اینکه چگونه تیم Dodgers بار دیگر خود را در لبه ماه اکتبر یافتند.

1. او جز بهترین کارمندان MLB نبود

در طول فصل منظم ، داجرها از بهترین های بیس بال بودند. آنها در ERA و ERA + رشته های اصلی را هدایت کرده اند و از نظر تعداد اجرای مجاز در هر بازی و نسبت K / BB در رتبه 2 قرار دارند. با این حال ، در NLCS ، آنها قبلاً قبض های پیشرفته را تحمل نکردند. با رفتن به بازی 5 ، Braves برای این سری 0.25 / .362 / .514 بازدید می کند و در موارد مرتبط ، Dodgers را برای سری ERA با حجم 6.17 در اختیار دارد. با تقسیم بندی پایین ، چرخش LA در NLCS دارای یک دوره 5.12 و بازی Bullpen با یک دوره 6.98 است. بله ، Braves حمله قدرتمندی دارد ، اما خدمه Dodgers در فصل عادی قویتر بودند. تا کنون ، جنایت Braves تحت سلطه افراط گرایی غیر منتظره است.

بیشتر بخوان:  بسکتبال کالج در سالهای 2020-21 - میدان مسابقات NCAA کوچکتر ، برنامه کوتاهتر جدید نیست

2. نتایج در حال اجرا برای داجرها به طور گسترده جمع آوری می شود

داجرز 3-1 سقوط کرد ، اما شجاعان تنها یک دور آنها را شکست داد. این تابعی از کشتار آیینی داگرها برای آتلانتا در بازی 3 است که آنها با نتیجه 3 بر 3 پیروز شدند. به طور کلی ، درست است ، اما مشکل اینجاست:

این انفجار در وسط شامل بازگشت قریب الوقوع آنها در بازی 2 و آن بازی 3 است که آنها در سه دور اول 14 بار روی صفحه قرار دادند. خارج از آن رعد و برق منزوی ، خفاش های دست نیافتنی به خوبی رام شده اند.

بیشتر بخوان:  Auburn vs. Kentucky: پیش بینی ، انتخاب ، شانس ، توزیع امتیاز ، خط ، بازی فوتبال ، پخش زنده ، زمان شروع

به طرز عجیبی ، این اجتماع شجاعانه در سطح دیگری سود برد. برایان اسنیکر ، مدیر آتلانتا ، پس از دفن زودهنگام ، توانست در بازی 3 نقش های کم نظیری را بازی کند ، در حالی که Huascar Ynoa بیشتر کار بالابر را انجام می داد. در آن سوی جاده ، دیو رابرتز ، به دلایلی که کافی برای خود بود ، به جولیو اوریاس اجازه داد پنج دور بزند و 101 پرتاب بلند انجام دهد – همه اینها پس از آن بود که در اولین پرتاب خود تپه را 11-0 برد. اگر رابرتز پس از سه ضربه اول مورد نیاز ، یوریاها را می کشید ، او می توانست برای بازی 5 در دسترس باشد. در حال حاضر ، داگرها برای این مورد که باید برنده شود ، یک تراز زمین مشخص ندارند.

بیشتر بخوان:  زمان صورتحساب ، کانال و پیش بینی: نحوه تماشای و پخش زنده مسابقه دوشنبه

بیتس و اسمیت دو بهترین داجرز در فصل منظم بودند. بیتس در اولین فصل حضور در لس آنجلس با 16 بازیکن در 55 بازی 0.292 / .366 / .562 را کسب کرد. قانون برجسته و دفاعی خود را به زمین بیندازید ، و بتس کاملاً در بحث NV MVP است. در همین حال ، گیرنده اسمیت ، در 37 مسابقه ، یک خط 289 / .401 / .579 قرار داده است که طبق استانداردهای حالت می توان آن را “خصوصاً خصوصی” توصیف کرد.

با این حال ، در NLCS ، بتس OPS تنها 0.377 است و نمره بدتر 0.313 را کسب می کند. اسمیت در برابر Padres از NLDS قدرتمند بیرون می آمد و در دو راند اول بتس را با استاندارد معمول تولید کرد. در برابر آتلانتا ، این دو خفاش اصلی کمک چندانی نکردند.

4. قلاب کند دیو رابرتز در بازی 4

با توجه به اینکه داجرز بازی 4 را با هشت بار باخت ، ممکن است این یک کار بی پایان دشوار به نظر برسد. با این حال ، تعیین چگونگی ظاهر شدن یک بازی اگر یک نقطه حساس به سمت دیگری برود ، حل یک تخم مرغ غیرممکن است. آنچه ما می دانیم این است كه در ششمین دوره بازی 4 ، كلیتون كرشاو بازیکن Dodgers – یك ركورد پیچیده پلی آف – اجازه ضربات پی در پی را برای شروع فریم می دهد. دومین ضربه ، بریس فردی فریمن بود که باعث برتری 2-1 به Braves شد.

بیشتر بخوان:  آسیب دیدگی داک پرسکات: Cowboys QB پس از شکستگی مرکب در برابر غول ها تحت عمل جراحی مچ پا قرار می گیرد

این مارسل اوزونا را به بشقاب آورد. اوزونا یکی از بهترین بازیکنان بازی در طول فصل منظم بود و او قبلاً در بازی 4 بازی کرده بود. او مقابل کرشاو یک برتری داشت و برای سومین بار در این بازی مقابل او قرار گرفت. با توجه به اینکه کرشاو دو ضربه از دست داده بود و به جلو حرکت کرده بود ، زمان واضحی برای صدا زدن گاوپن به نظر می رسید. با این وجود رابرتز همچنان در آغاز کار خود باقی ماند. آنچه اتفاق افتاده است:

از آنجا بازی به سود شجاعان فرو ریخت. اگر رابرتز تصمیمی تا حدودی آشکار برای ترقی کرشاو و درگیری تناقضات مختلف ، توالی ها ، تنظیمات استادیوم و تمام آنچه باقی مانده بود ، می گرفت ، اوضاع به گونه دیگری رقم می خورد. هیچ کس این را نمی داند ، اما با وجود حاشیه پیروزی نهایی ، منصفانه است که این تصمیم را به عنوان یک نقطه کانونی در نظر بگیریم.

بیشتر بخوان:  سلطنتی الکس گوردون پس از 14 سال حضور در این تیم در پایان فصل بازنشسته شد

به اندازه کافی ساده ، درست است؟ همه تیم داجرز باید کسری فعلی خود را به چالش بکشند و سابقه ای که برای آن آمده است برای قرار گرفتن در معرض بهتر ، حملات مداوم تر ، تصمیمات تاکتیکی بهتر از پناهگاه و شانس بهتر است. بله ، خیلی زیاد طول می کشد تا تیم داجرز متن فصل بعد را که مدت هاست از آن می خوانند ، ورق بزند.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yy5snwmp
is.gd/6Hdt2Q
shrtco.de/EnSB2
clck.ru/RSDvw
u.nu/pt8a8
ulvis.net/6EnD

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

معاملات Prime Day 2020 هنوز در دسترس است: صرفه جویی در هزینه Roku

ش اکتبر 17 , 2020
این داستان بخشی از است روز نخست آمازون، راهنمای CNET در مورد هر آنچه باید بدانید و چگونگی اطمینان از دستیابی به بهترین معامله. روز نخست آمازون این رسماً چهارشنبه نیمه شب به پایان رسید ، اما هنوز تعدادی وجود دارد پیشنهادات Prime Day موجود است. امروز آخرین روز برای […]