Fantasy Football Week 2 Start ‘Em & Sit’ Em: بن روتلیسبرگر آماده بازگشت دوباره زمان است


هفته 2 زمان وحشت در مورد فهرست فانتزی شما نیست ، اما ممکن است زمان تنظیم باشد. صدمات می تواند دست شما را مجبور کند و ما با چندین بازیکن معروف سر و کار داریم که سرگرم کننده نیستند. امیدوارم ، شما بتوانید گزینه های جایگزینی با کیفیت را پیدا کنید ، چه آنها از قبل روی نیمکت شما باشند و چه از سیم معافیت.

انتظار نمی رود مایکل توماس (مچ پا) ، LeVeon Bell (همسترینگ) و فیلیپ لیندسی (انگشت چمن) در هفته 2 بازی کنند و ما مارلون مک (آشیل) و بلیک جاروین (ACL) را برای این فصل از دست دادیم. ما منتظریم بدانیم که آیا جیمز کانر (مچ پا) می تواند در هفته 2 بازی کند یا خیر و اینکه آیا مایلز سندرز (همسترینگ) ، کنی گلادا (همسترینگ) و کورتلند ساتون (شانه) پس از حضور در هفته 1 اولین بازی خود را در سال 2020 انجام می دهند.

لیست Fantasy شما متأسفانه می تواند با برچسب های آسیب دیدگی قرمز پر شود ، اما خوشبختانه برخی از تقویت کننده ها می توانند در این هفته بازی کنند. بنی اسنل و نیهایم هاینز دو گزینه بالقوه شروع در هفته 2 هستند و ما آنتونی میلر ، لاویسکا شنولت و پاریس کمبل را به عنوان گیرنده های خوابیده دوست داریم. دالاس گودرت به عنوان یک شروع فشرده برای ظهور ظاهر شده است ، و رایان تانهیل در هفته 2 یک خط حمله اصلی است.

بیشتر بخوان:  روسای کانزاس سیتی به دنبال بهبود خط دروازه کلاید ادواردز-هلایر هستند

آسیب ها بدبو می شوند و ایجاد همه این لیست های حرکتی پس از یک هفته برای ایجاد سوراخ سرگرم کننده نیست. اما امیدوارم که شما با پیش نویس یا سیم معافیت هوشمند باشید و می توانید برخی از این بازیکنان را با وارونه شروع کنید. ما در پیشنهادهای زیر به شما کمک خواهیم کرد و امیدواریم که در هفته 2 دوباره آسیب ندیده ایم به ستاره هایمان.

“Em & Sit” Em را شروع کنید

پیش بینی های طراحی شده توسط

دیدن بازگشت دو روتلیسبرگر به زمین دوشنبه شب در هفته 1 در غول ها بسیار عالی بود. بعد از شروع کند ، او ظاهر خوبی داشت و پس از از دست دادن بیشتر فصل گذشته به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه آرنج ، باید به وضعیت بهتر خود ادامه دهد. او این شانس را دارد که در هفته 2 برابر برانکوس به میدان برود.

روتلیسبرگر در ازای 229 یارد و سه برخورد مقابل غول ها 21 بر 32 بود و با ادامه بازی راحت به نظر می رسید. او برای دو تماس با JuJu Smith-Schuster و یكی به جیمز واشنگتن متصل شد و باید در روابط خود با Diontae Johnson ، Chase Claypool و Eric Ebron به پیشرفت خود ادامه دهد.

روتلیسبرگر نیز در این هفته با یک دفاع خسته و ضرب و شتم مواجه می شود. Broncos بازی اواخر دوشنبه شب را در هفته 1 انجام داد و حالا باید برای بازی در فولاد به سراسر کشور سفر کند. آنها فون میلر (مچ پا) را برای این فصل پشت سر گذاشته بودند و AJ Bouye (شانه) کرنر مقابل Tenneseee صدمه دید.

من Roethlisberger را به عنوان 10 بازیكن برتر Fantasy در هفته 2 قرار داده ام ، اما پایان پنج تیم برتر تعجب آور نیست. او به طور معمول در خانه عالی است و بیش از یک سال است که برای اولین بار در پیتسبورگ بازی می کند. این یک عملکرد غالب برای Roethlisberger در این هفته است.

EM و SIT را شروع کنید

کواربک ها

پیش بینی های طراحی شده توسط

پیش بینی های طراحی شده توسط

پیش بینی های طراحی شده توسط

EM و SIT را شروع کنید

پشت در حال اجرا

پیش بینی های طراحی شده توسط

پیش بینی های طراحی شده توسط

پیش بینی های طراحی شده توسط

EM ‘S & EM’ را شروع کنید

گیرنده گسترده

پیش بینی های طراحی شده توسط

پیش بینی های طراحی شده توسط

پیش بینی های طراحی شده توسط

EM ‘S & EM’ را شروع کنید

پایان محکم

پیش بینی های طراحی شده توسط

پیش بینی های طراحی شده توسط

پیش بینی های طراحی شده توسط

کاردینال ها (در مقابل WAS): در مورد نحوه بازی عقاب عقیل ها در هفته 1 در واشنگتن چیزهای زیادی ساخته شد ، اما تخلف تیم فوتبال واشنگتن با 239 یارد کل خیلی بهتر نبود. هاسکینز سه بار اخراج شد و این تخلف می تواند دوباره در جاده علیه کاردینالها مبارزه کند. آریزونا همچنین در هفته 1 سه کیسه داشت.

  • بسته بندی کنندگان (در مقابل DET): سال گذشته در یک بازی در گرین بی ، استفورد 3 بار اخراج شد و هیچ گونه لمسی نداشت. عجله Passers Pass باید مشکل این هفته استفورد باشد.
  • تیتان ها (در مقابل JAC): Jadeveon Clowney در اولین بازی خود با Titans در Denver در هفته 1 تأثیر زیادی نداشته است ، اما او باید یکی دو بار در این هفته مینشو را بدرقه کند. این دفاع تایتان ها باید در خانه سخت باشد.
  • دزدگیرها (در مقابل اتومبیل): Buccaneers فقط در هفته گذشته در نیواورلئان به مقدسات اجازه داد 271 گله در مجموع تخلف بدست آورند و این دفاع باید در خانه برای Panthers سخت باشد. جدای از کریستین مک کافری ، این می تواند یک بازی بد برای این جرم Panthers باشد.

میهن پرستان (در SEA): خط دفاع میهن پرستان هفته گذشته در برابر میامی بسیار عالی بود و فقط 11 امتیاز داد و نیو انگلیس در برابر رایان فیتزپاتریک سه مهار داشت. اما بدیهی است که راسل ویلسون در سطح دیگری قرار دارد و Seahawks در خانه بازی می کند. من به جای اعتماد به میهن پرستان ، در این هفته به دنبال گزینه DST دیگری می گشتم.

EM و SIT را شروع کنید

کیکر

پیش بینی های طراحی شده توسط

پیش بینی های طراحی شده توسط

پس چه کسی را باید این هفته شروع کرد و نشست؟ و کدام یک از بازیکنان شگفت آور می تواند شما را به پیروزی برساند؟ اکنون برای دریافت رتبه بندی هفته 2 برای هر موقعیت به SportsLine مراجعه کنید ، به علاوه ببینید کدام QB از هیچ جایی برای شکستن 10 رتبه برتر بیرون نخواهد آمد ، همه این مدلی است که در فصل گذشته از نظر کارشناسان بیش از حد عالی عمل کرده است.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yxuppzgm
is.gd/dZt32x
shrtco.de/gUnY
clck.ru/QtPe6
u.nu/nx4w4
ulvis.net/XFh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

لو هولتز در مورد ده بزرگ ، نفوذ ترامپ در فصل صحبت می کند

پ سپتامبر 17 , 2020
لو هولتز ، مربی سابق فوتبال کالج ، به “داستان با مارتا مک کالوم” توضیح داد ، مسئولیت رئیس جمهور ترامپ در بازگرداندن فوتبال Big Ten در میان شیوع ویروس کرونا ، نمایندگی از بازیکنانی است که در این مورد حرفی برای گفتن ندارند. “چرا رئیس جمهور ترامپ درگیر ماجرا […]