FBI و وزارت امنیت داخلی می گویند که هکرها به سیستم های انتخاباتی دسترسی پیدا می کنند


FBI و آژانس امنیت سایبری و امنیت زیرساخت (CISA) در یک هشدار مشترک اعلام کردند که هکرها ، احتمالاً بازیگران دولت های ملی ، به شبکه های دولت آمریکا نفوذ کرده و به سیستم های انتخاباتی دسترسی پیدا کرده اند.

در برخی موارد ، CISA افزود ، دسترسی غیر مجاز به سیستم های پشتیبانی انتخابات وجود داشت.

این آژانس ، که بخشی از وزارت امنیت داخلی است ، اظهار داشت که تاکنون هیچ مدرکی مبنی بر به خطر افتادن صحت داده های انتخابات وجود ندارد و “به نظر نمی رسد که این اهداف به دلیل همجواری با اطلاعات انتخابات انتخاب شده باشند.”

بیشتر بخوان:  قطع کابل به سایت ثبت نام رای دهندگان در ویرجینیا برخورد کرد

خزانه داری ایالات متحده هشدار می دهد که حمله باج افزار به پرداخت ها می تواند تحقیقات را آغاز کند

CISA با بیان اینکه “داده های سیستم انتخاباتی ممکن است به خطر بیفتد ، خاطرنشان کرد:” مقامات انتخاباتی و پشتیبانی آنها مراحلی وجود دارد.

هکرها از طریق مجموعه آسیب پذیری ها دسترسی پیدا می کنند – این همان چیزی است که CISA “توالی آسیب پذیری” می نامد. این تاکتیکی است که معمولاً مورد استفاده قرار می گیرد و در این حالت شبکه های دولت فدرال ، ایالتی ، محلی ، قبیله ای و منطقه ای (SLTT) ، زیرساخت های مهم و سازمان های انتخاباتی را هدف قرار می دهد.

بیشتر بخوان:  همه چیز توسط آمازون تبلیغ می شود - مانند Crazy Home Drone

هکرها یک آسیب پذیری در یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) و یک نقص در Netlogon ، پروتکل ویندوز برای احراز هویت کاربران را هدف قرار دادند.

Tenable ، یک شرکت امنیت سایبری ، در بیانیه ارسال شده به فاکس نیوز گفت: “اصلاحات مربوط به همه آسیب پذیری های ارجاع شده در گزارش مشاوره امنیت سایبری مشترک CISA و FBI در دسترس است”.

در این اخطار صریحاً ذکر نشده بود که بازیگران بد چه کسانی بودند ، فقط از آنها به عنوان “بازیگران پیشرفته در تهدید مداوم (APT)” یاد می شد. به گفته کارشناسان ، این اصطلاح اغلب فقط به گروه های هک تحت حمایت دولت محدود می شود.

بیشتر بخوان:  دستگاه های رأی گیری مکش. این جفت برنامه ای برای رفع آنها دارد

در ماه اکتبر ، تیم اطلاعات امنیتی مایکروسافت به استناد تجزیه و تحلیل هشدار توسط Tenable ، به یک کمپین استناد کرد که از اشکال یک بازیگر تهدید کننده معروف به CHIMBORAZO ، معروف به TA505 ، “یک بازیگر با انگیزه مالی یک کشور-ملت” بهره می برد.

در ماه سپتامبر ، مایکروسافت اعلام کرد بازیگران روسی ، چینی و ایرانی را که انتخابات 2020 آمریکا را هدف قرار داده بودند ، شناسایی کرده است.

مایکروسافت در آن زمان گفت: “فعالیتی که امروز اعلام می کنیم نشان می دهد که گروه های فعالیت خارجی تلاش های خود را برای هدف قرار دادن انتخابات سال 2020 همانطور که انتظار می رود ، شدت بخشیده اند و با آنچه دولت آمریکا و دیگران گزارش داده اند سازگار است.” توسط ویلیام ایوانینا ، مدیر مرکز ضد جاسوسی و امنیت ملی.

بیشتر بخوان:  "اهداف حمله" B-2 نیروی هوایی برای آموزش جنگ در اقیانوس آرام

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yyjk544j
is.gd/K3zZe7
shrtco.de/k7UsE
clck.ru/RPcrf
u.nu/gklaz
ulvis.net/RW93

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

DeMarcus Cousins ​​در ویدیوی تمرین جدید خود به نظر خوب می رسد

چ اکتبر 14 , 2020
DeMarcus Cousins ​​دوباره در حال اصلاح است … این مرد بزرگ در چند سال گذشته با مشکل روبرو شده است که باعث شکاف تاندون آشیل و رباط صلیبی قدامی شده است. اما اگر یک فیلم تمرینی جدید اعتقاد داشته باشد ، پسرعموها اکنون آماده بازگشت به مدل هستند. پسر عموی […]