Fujifilm Instax Square SQ1 سلفی را برای طرفداران فیلم فوری ساده می کند


جاش گلدمن / CNET

فوجی فیلم در حال فیلمبرداری عکس های آنالوگ عالی با Instax Square SQ1 است. این یک چیز خوب است زیرا فیلم فوری ارزان نیست – حدود 60 تا 70 سنت در هر چاپ – و آخرین کاری که می خواهید انجام دهید این است که عکس های ضعیف در معرض دید قرار دهید.

120 دلار مربع SQ1 با پرینت 3.4 در 2.1 اینچ (86 در 54 میلی متر) دوربین های Instax Mini این شرکت برای فیلم مربع 86 در 72 میلی متر (3.4 در 2.8 اینچ) با قسمت واقعی تصویر 62 میلی متر مربع (2.4 اینچ) معامله می کند . من این اندازه را ترجیح می دهم فقط به این دلیل که برای عکسبرداری کادرها ، به خصوص برای عکس های سلفی ، کار ساده تر است.

مانند Instax Mini 11 در اوایل سال جاری اعلام شد ، SQ1 به طور خودکار سرعت شاتر و خروجی فلاش را با توجه به شرایط نوری محیط تنظیم می کند. از عکس های آزمایشی من ، تنظیم نوردهی قابل اطمینان بود ، اما شما باید آماده خاموش شدن فلاش در صورت انتظار باشید. بدون شک ، این کار بهتر از این بود که من بخاطر داشته باشم که تنظیمات نوردهی را در دوربین های قدیمی Instax تغییر دهم.

instax-square-sq1-2

SQ1 با دو باتری لیتیوم CR2 در چسب زیر منظره یاب کار می کند.

جاش گلدمن / CNET

با چرخش لنز دوربین شروع به کار می کند. لنز دارای دو موقعیت است: یکی برای سوژه های فوت (0.3 متر) یا بیشتر از دوربین و حالت Selfie هنگامی که از لنز بین 12 تا 20 اینچ (0.3 تا 0.5 متر) فاصله دارید. در جلوی لوله لنز نیز یک آینه کوچک قرار دارد تا بتوانید از قاب مناسب خود اطمینان حاصل کنید.

با این حال ، گرچه چسبندگی زیبا به نظر می رسد و دارای بافت دنده ای است که به شما در نگه داشتن آن کمک می کند ، اما نگه داشتن من هنگام عکاسی سلفی برای من مشکل است. اگر دستان بزرگتری دارید ، مطمئناً می خواهید از بند مچ دست استفاده کنید و مکان شست خود را استراحت دهید.

فوجی فیلم در کنار دوربین جدید ، که از اواسط ماه اکتبر در نسخه های آبی ، نارنجی و سفید در دسترس خواهد بود ، بسته های فوری Instax Square Rainbow و Monochrome جدید را اعلام کرد. مانند هر فیلم مربع معمولی ، هر بسته شامل 10 چاپ است. همچنین در اواسط ماه اکتبر در دسترس خواهند بود و بسته بندی آنها با قیمت 15 دلار به فروش می رسد.

اگرچه بخش عمده ای از بازار دوربین های دیجیتال به دلیل رواج دوربین های تلفن عالی از بین رفته است ، بازار دوربین فیلم های فوری همچنان محبوب است. طبق اعلام این شرکت ، از زمان معرفی این خط در سال 1998 ، فوجی فیلم بیش از 40 میلیون مدل Instax در سطح جهان فروخته است.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y2qthhmn
is.gd/kYI4uO
shrtco.de/ZrYY4
clck.ru/QsKUq
u.nu/uiid9
ulvis.net/WQK

بیشتر بخوان:  توییتر توزیع توییت Kanye West را که اطلاعات شخصی سردبیر Forbes را به اشتراک می گذارد حذف می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

Clippers Curse ادعا می کند که یک فصل بعد دیگر نیز وجود دارد

چ سپتامبر 16 , 2020
نفرین کلیپر زندگی می کند. سحر و جادوهایی که این تیم از زمان ورود ناخواسته و مورد پسند 35 ساله خود به لس آنجلس آزار و اذیت کرده است ، سه شنبه شب با سخت ترین نتایج فعلی خود دوباره قیام کرد. سری با شکوه Hallway Series مرده است و […]