GoPro Hero 9 Black Review: زمان بروزرسانی است


با انتشار دوربین جدید GoPro تقریباً می توانید ساعت فصلی خود را تنظیم کنید. امسال هیچ تفاوتی ندارد. با وجود همه گیری ، قهرمان 9 دقیقاً با شروع خنک شدن هوا می رسد.

Hero 8 سال گذشته با حلقه های نصب شده داخلی و لنز جلوی جمع و جور تر ، طراحی جدیدی بدون قفس به ارمغان آورد. امسال این شکل را به خود می گیرد و کمی بزرگ می شود. Hero 9 از همه ابعاد بزرگتر است ، هرچند به طور قابل توجهی سنگین نیست. همچنین یک نقص عمده در طراحی Hero 8 برطرف می شود: اکنون پوشش لنز قابل تعویض است (در صورت خراشیدن آن).

GoPro در اینجا متوقف نشد. اکنون می توان لنزهای جایگزین اضافه کرد. در حال حاضر ، این بدان معناست که شما می توانید حالت 100 دلاری حداکثر لنز GoPro را متصل کنید (به طور جداگانه فروخته می شود) ، که نیمی از میدان دید موجود در دوربین 360 درجه Max GoPro را به همراه دارد. این را با یک سنسور جدید که فیلم 5K ، یک صفحه جلوی تمام رنگی و قابلیت بیرون آوردن عکسهای 14 مگاپیکسلی از ویدئو را جفت می کند ، اگر چند سال این کار را نکرده اید دلیل قانع کننده ای برای ارتقا دارید.

بیشتر بخوان:  زنی که TikTok را در سخت ترین زمان تحویل می گیرد

زندگی بزرگتر

اولین ویژگی برجسته در Hero 9 سنسور 23.6 مگاپیکسلی است. این کاملاً یک جهش نسبت به سنسور 12 مگاپیکسلی مدل قبلی است. مگاپیکسل بیشتر به این معنی است که Hero 9 Black می تواند 5K فیلمبرداری کند و تصاویر ثابت 20 مگاپیکسلی را از بین ببرد.

ویدئوی 5K به تنهایی برای اکثر ما مفید نیست ، زیرا تعداد کمی دستگاه یا سرویس پخش جریانی از چیزی بیش از 4K پشتیبانی می کنند ، اما پیکسل های اضافی به این معنی است که می توانید فیلم خود را برش دهید و در نهایت با فیلم 4K به پایان برسید. با داشتن میدان دید عظیم در GoPro ، توانایی برش و بزرگنمایی سوژه خود پس از واقعیت یک مزیت فوق العاده است.

عکس: GoPro

نقطه ضعف این است که شما با سرعت 5K به 30 فریم در ثانیه (فریم در ثانیه) محدود می شوید ، در حالی که با سرعت 4K می توانید 60 فریم در ثانیه عکس بگیرید. این بدان معنی است که برای یک اقدام سریع – فکر کنید که قهرمان 9 هنگام اسنوبورد کردن یک ناودان باریک به سر شما بسته است – شما احتمالاً بهتر است به وضوح پایین تر و نرخ فریم بالاتر بروید. برای عکسهای عریض و با حرکت کمتر ، وضوح بالاتر در نرخ فریم پایین بهتر خواهد بود و هنگام برش ، امکان برش را باز می کند.

بیشتر بخوان:  Traeger Ironwood 650 بررسی: کباب کردن آسان

نکته منفی دیگر در مورد شلیک با 5K این است که اکثر دستگاه های تلفن همراه توانایی پخش آن را ندارند ، بنابراین پیش نمایش در برنامه تلفن همراه وجود ندارد. شما باید تصاویر را در لپ تاپ یا دسک تاپ خود بارگیری کنید.

تصاویر ثابت 20 مگاپیکسلی حتی یک قدم قابل توجه تر از سنسورهای قبلی Hero هستند. تصاویر RAW بطور قابل توجهی واضح تر هستند و در آنجا جزئیات ریز و درشت کمتر لکه دار می شوند. محدودیت های فیزیکی لنزهای کوچک از بین نرفته است – حاشیه بنفش کاملاً رایج است اما با نرم افزار برطرف می شود.

این سنسور جدید همچنین توانایی گرفتن یک عکس ساکن 14.7 MP را از فیلم ها به همراه دارد. این وضوح به اندازه کافی بالا است که کاملاً قابل استفاده است نه فقط در وب ، بلکه در حالت چاپی. نکته قابل توجه در این مورد این است که می توانید دوربین را در حالت فیلم 5K بگذارید و بعداً تصاویر ثابت با کیفیت بالا بیرون بکشید ، بنابراین هرگز فرصتی برای از دست دادن این عمل وجود ندارد.

بیشتر بخوان:  18 بهترین معامله Walmart "Big Save" که تاکنون دیده ایم (فروش رقابتی نخست روز)

عکسبرداری در حالت عکس اختصاصی هنوز هم دارای مزایایی است ، خصوصاً توانایی عکسبرداری از تصاویر RAW ، اما در آزمایش من از نتایج JPG که از ویدئو 95 درصد گرفته شده ، بیشتر خوشحال شدم. این در درجه اول نحوه استفاده من از Hero 9 است – همیشه در حالت فیلم. من فکر می کنم داشتن تصویر در JPG 14.7 مگاپیکسل بهتر از این است که عکس را به طور کامل در تلاش برای به دست آوردن یک تصویر RAW از دست بدهد.

ویژگی مهم دیگر جدید ، صفحه جلوی تمام رنگی است. دوربین DJI Osmo Action چندین سال است که در اینجا GoPro را شکست داده است ، و این چیزی است که هر وقت دوباره به GoPros برگشتم آن را از دست می دادم. اما در حالی که DJI ابتدا به آنجا رسید ، GoPro با طراحی همیشه روشن آن را یک باره کرده است و به نوعی بر عمر باتری تأثیر نمی گذارد. با Osmo Action ، در صورت لزوم ، دستی از صفحه جلو به عقب تغییر وضعیت می دهید. قهرمان 9 هر دو آماده است تا در همه زمان ها. این باعث می شود که صفحه جلوی Hero 9 بسیار مفیدتر باشد.

بیشتر بخوان:  Amazon Prime Day 2020: 15 تخفیف برتر برای لپ تاپ (به روز شده)

شایان ذکر است که به لطف باتری بزرگتر ، عمر باتری نیز بهبود یافته است. در یک تست 4K همزمان با Hero 8 ، Hero 9 23 دقیقه بیشتر طول کشید و 2 ساعت و 11 دقیقه کامل اجرا شد. در یک آزمایش واقعی تر ، Hero 9 معمولاً نیمی از روز برای من طول می کشد ، بنابراین اگر قصد دارید یک روز کامل از عکسبرداری را انجام دهید ، باز هم می خواهید یک باتری اضافی تهیه کنید. متأسفانه ، اگر در حال ارتقا از مدل Hero قدیمی هستید ، باتری های اضافی شما با Hero 9 کار نمی کنند.

همچنین ، GoPro ادعا می کند که عملکرد باتری در آب و هوای سرد ، به ویژه ، بسیار بهتر است ، اما من هنوز راهی برای آزمایش این ندارم.

عکس: GoPro

آخرین تغییر فیزیکی توجه داشته باشید ، پوشش جدید لنز قابل جابجایی است. این بزرگترین مشكل من در مورد آخرین مدل بود ، بنابراین خوب است كه GoPro این نقص را برطرف كند ، اما این شركت همچنین توانایی قرار دادن حالت جدید را روی لنزهای موجود اضافه كرده است. حالت حداکثر لنز ، یک دید میدان وسیع تری را اضافه می کند و به طور بالقوه برخی از امکانات جدید فیلمبرداری را باز می کند. این یک لنز 360 درجه کامل مانند Insta360’s One R نیست که بسته به نوع لنز شما می تواند یک دوربین اکشن یا یک دوربین 360 درجه باشد ، اما دیدن حرکت GoPro در جهت مشابه بسیار خوب است.

بیشتر بخوان:  فناوری ناوبری جدید F-22 به تیز شدن زوایای حمله کمک می کند

سایر حالت های معرفی شده با Hero 8 هنوز در دسترس و سازگار هستند.

قدرت نرم افزار

اگرچه از بروزرسانی های سخت افزاری استقبال می شود ، اما آنچه در مورد Hero 9 واقعاً هیجان انگیز است ، در این نرم افزار نهفته است. در واقع ، به روزرسانی های نرم افزاری بسیار زیاد است که همه آنها را با جزئیات پوشش می دهد ، اما دو مورد قابل ذکر است. اولین مورد Scheduled Capture است. اگر تا به حال می خواستید یک زمان گشودن طلوع خورشید انجام دهید اما از بیدار شدن زودهنگام متنفر هستید ، این یکی برای شماست. می توانید شات خود را تنظیم کنید ، دوربین را بیرون چادر بگذارید و در حالی که Hero 9 همه کارها را انجام می دهد ، بخوابید.

دومین بروزرسانی مهم HyperSmooth است که اکنون در نسخه 3.0 است. جدیدترین نسخه برای کاهش لرزش دوربین حتی در سناریوهای فوق العاده لرزاننده و دست انداز فیلمبرداری طراحی شده است ، چیزی حیرت آور نیست. GoPro برای آزمایش یک ماشین رادیو کنترل برای من فرستاد و من آن را از خشن ترین مناطق جنگل های اطراف خانه ام راندم. به نظر می رسد فیلم ویدئویی که گرفته شده است ، روی یک گیمبال حرفه ای گرفته شده است. واقعاً خیلی صاف است

بیشتر بخوان:  دستیابی به موفقیت گسترده: توپ های هویتزر 155 میلی متری موشک کروز ورودی را منهدم می کند

GoPro همچنین اشتراک آنلاین خود را تغییر داده و ساده کرده است و امتیازاتی مانند فضای ذخیره سازی نامحدود ویدیو برای پشتیبان گیری ، تعویض کامل دوربین و تخفیف در فروشگاه GoPro را ارائه داده است. شما می توانید Hero 9 را با قیمت 350 دلار خریداری کرده و 1 سال اشتراک دریافت کنید ، اما اگر نیازی به اشتراک ندارید ، باید 450 دلار بپردازید. من پیشنهاد می کنم قیمت تخفیف خورده و اشتراک را دریافت کنید – اگر بعد از یک سال ارزش زیادی ندیدید ، همیشه می توانید زمان تمدید آن را لغو کنید.

هنوز هزینه زیادی برای پرداختن به یک دوربین اکشن بسیار زیاد است. خوشبختانه اگر به همه زنگ ها و سوت های جدید نیازی ندارید ، Hero 7 و Hero 8 همچنان با قیمت کمتری به فروش می رسند.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y5xr8r32
is.gd/clvyG9
shrtco.de/KmkHF
clck.ru/QteNo
u.nu/1vxvd
ulvis.net/53i

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

با هدف اصلی شدن مدارس ، Ransomware در سپتامبر پرش می کند

پ سپتامبر 17 , 2020
مدارس تبدیل به آهن ربا برای باج افزار شده اند. طبق گفته شرکت امنیت سایبری Emsisoft ، تعداد مدارس مورد باج افزار در ماه سپتامبر افزایش یافت و تقریباً دو برابر تعداد در ماه آگوست بود. Emsisoft لیستی از حدود ده مدرسه را که قبلاً در ماه سپتامبر قربانی حملات […]